ETO: Andrics több hétre kidőlt, combizomszakadást szenvedett

2013.03.07. 08:01
A labdarúgó NB I éllovasa, a Győri ETO szerb csatára, Nemanja Andrics több hétre kidőlt a sorból, miután combizomszakadást szenvedett a tegnapi, Egri FC elleni Ligakupa-mérkőzésen (3–3).

„Pár napon belül kiderül, hogy szükséges-e a műtét, vagy sem, így most még nem lehet megmondani, mennyit kell kihagynia a játékosnak, de az biztos, hogy több hétig nem számíthat rá a vezetőedző” – mondta az eto.hu-nak dr. Ágh László, a győri orvosi stáb vezetője.

A támadó a hatodik percben ütközött a vendégek kapusával, Darko Brljakkal, góljának már nem is tudott örülni. Jelezte, hogy nagy a baj, cserét kért, majd a győri kórházba szállították.