NB I B: Bodajk-Kecskemét 2-0

A mérkőzésről tudósított: CSÁSZÁR-NAGY MÁRKA mérkőzésről tudósított: CSÁSZÁR-NAGY MÁRK
2004.09.11. 22:38
A sereghajtó bodajkiak fogadták a három döntetlennel rajtoló kecskemétieket, ahol a héten a jobb eredmények reményében a szezont még a Honvédnál kezdő Gálhidi Györgyöt nevezték ki vezetőedzőnek. Az első fél óra eseménytelensége után a 33. percben Kecskés Tamás bombagólja ébresztette rá a vendégeket, hogy mégsem lesz olyan könnyű elvini a három pontot a bodajki fiataloktól. Ezután a kecskemétiek átvették az irányítást, de a csapatok mégis 1-0-ás állásnál vonulhattak a szünetre. A második játékrész bodajki fölénnyel kezdődött, és az 59. percben Urbán Gábor okos góljával 2-0-ra módosult az eredmény. Az utolsó harminc percben a vendégek támadtak többet, de igazi helyzetet nem tudtak kialakítani.

Mestermérleg
Zoran Kuntics: - Az eddigi mérkőzéseinken rendszerint az ellenfeleink voltak a szerencsésebbek, de Fortuna ma mellénk szegődöttt.
Gálhidi György: - A fiúk az utolsó percig hajtottak, amiért dicséretet érdemelnek, de sajnos sok hiba csúszott a játékunkba.

SÁRGA LAP
Balla M. (Sütő buktatásáért) a 34., Kurucsai (rátartott Kecskés Tamás lábára) a 66., Babos Á. (Zsidai buktatásáért) a 65., Pleván (Dávid buktatásáért) a 86. percben
SZÖGLETARÁNY: 1:8 (0:3)

33. perc: A hazaiak passzolgattak a kecskeméti 16-os előtt, majd Kecskés Tamáshoz került a labda, aki 23 méterről, ballal hatalmas gólt rógott a kecskeméti kapu jobb felső sarkába. 1-0
59. perc: Melczer labdájával Urbán ugrott ki a balösszekötő helyén, majd húsz méterről okosan emelte át a labdát a kifutó Tóth József fölött a hálóba. 2-0