Győzelmet érő körmendi hajrá

Tudósított: BENKŐ KRISTÓFTudósított: BENKŐ KRISTÓF
2004.12.17. 21:39
A hazai pályán rendszerint acélos teljesítménnyel kirukkoló házigazda kezdte jobban a találkozót az idegenben többnyire gyengélkedő zalai egylet kárára. Kámánék azonban nem hagyták annyiban a dolgot, sőt, a harmadik negyedben még a vezetést is sikerült átvenniük. A záró etapban beindult a Williams, Edmonson duó, és a két tengerentúli vezérletével a maga javára fordította a nyugat-dunántúli örökrangadót a Marc.

Férfiak, 8. forduló
Marc-Körmend-ZTE KK 85-76
(26-22, 15-19, 18-21, 26-14)
Körmend, 1600 néző. V: Páli, Kiss L.
KÖRMEND: QUADRI 18/3, WILLIAMS 28/12, Cubela 5/3, EDMONSON 22, Grebenár 4. Cs: Érsek, Kutasi 2, Vavra P. 3, Ferencz 3/3. Edző: Zsebe Ferenc
ZALAEGERSZEG: Fullove 11, Kámán 11/3, HOFFMANN 15/3, Keresztes 5, CSAPLÁR-NAGY E. 16/6. Cs: Simon L., Kováts V. 4, Volf 3/3, CSESZLAI 11/6. Edző: Kovács László
Az eredmény alakulása. 5. p.: 14-11. 15. p.: 39-28. 25. p.: 52-52. 35. p.: 71-70
Kipontozódott: Hoffmann (28. p.)