(26–16, 26–17, 27–12, 14–27)

Miskolc, 1400 néző. V: Lukes (cseh), Kolicsev (orosz)
DIÓSGYÔR: HADZSOVICS (20/6), BROSOVSZKY (22/12), Balogh G. (5/3), CSÁVÁS (9), GAITHER (13). Cs: SZEMERÉDI (12/6), Szlimák (5/3), Bukovszki (–), Csipkó (–), Horváth Adrienn (7). Edző: Milen Vukicsevics
KÖBENHAVN: Alexander (8), Torius (6), Douglas (2), WALKER (18), NEDOVICS (15/3). Cs: Drejer (4), Nitrovics (6/3), Ramberg (8/3), Jakobsen (–), Smith (5/3). Edző: Claus Stroh
Az eredmény alakulása. 4. p.: 6–2. 6. p.: 16–6. 12. p.: 31–20. 15. p.: 40–24. 18. p.: 47–29. 23. p.: 60–33. 27. p.: 70–42. 32. p.: 79–45. 35. p.: 85–53

A kezdés előtt Honos Péter, a DKSK ügyvezető igazgatója elmondta, hogy az amerikai Jill Chapman menedzsere bejelentette, a játékos anyai örömök elé néz, ezért távozik a klubtól. A találkozó elején a DKSK elkapta a fonalat, közelről és távolról egyaránt remekül dobott, s jelentős előnyt gyűjtött. A piros-fehérek keményen védekeztek, sokat mozogtak, ráadásul szórták a triplákat. Szemerédi, Hadzsovics és és Brosovszky egymást múlta felül, így a különbség percről percre nőtt. A nagyszünet után a piros-fehérek minden lepattanót összegyűjtöttek, aztán lerohanták ellenfelüket és könnyű kosarakat gyűjtöttek. A harmadik negyed vége felé a DKSK valamelyest kiengedett, így lélegzethez jutottak a dánok is.

Mestermérleg
Milen Vukicsevics: – Huszonöt percig jól játszottunk, aztán hullámvölgybe kerültünk, és a hibák miatt szorosabb lett az eredmény. Ilyen bakikat vasárnap nem követhetünk el a pécsiek elleni bajnokin.
Claus Stroh: – Nagyon csalódott vagyok, mert alapos leckét kaptunk. Remélem, a folytatásban javítani tudunk.