Óriási csatában vágott vissza a Veszprémnek a Barca

2023.11.30. 18:26
Végletekig kiélezett, fordulatos küzdelemben 31–30-as vereséget szenvedett hazai pályán a rekordgyőztes Barcától a Telekom Veszprém a férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 9. fordulójában.
Fotó: Szabó Miklós – a képre kattintva galéria nyílik

FÉRFI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, B-CSOPORT, 9. FORDULÓ

VESZPRÉM (magyar)–BARCA (spanyol) 30–31 (15–17)
Veszprém, 5290
néző.V:Schulze, Tönnies (németek)
VESZPRÉM:
Corrales – Gasper Marguc3 (1),REMILI6,FABREGAS5,Ligetvári, Casado 3, Elísson. Csere: Biosca, Nagy Benedek (kapusok), Sandell2,Descat2 (2),PESMALBEK2,Koszorotov4,J. Omar, MAHÉ3.Edző:Momir Ilics
BARCA:
Nielsen – ALEIX GÓMEZ8 (4) MEM 4, RICHARDSON 5, FRADE 5, N'Guessan 1, Wanne. Csere: PÉREZ DE VARGAS (kapus), Thiagus, Carlsbogard 3, Gallego, Langaro 1, Arino 3, Cikusa 1, Valera. Edző: Carlos Ortega
Az eredmény alakulása. 7. perc:
4–4.12. p.:6–8.16. p.:10–9. 28. p.:13–16.35. p.:20–20.43. p.:23–22.46. p.:24–25.50. p.:27–27.55. p.:28–29.59. p.:29-30.Kiállítások:2, ill. 6 perc. Hétméteresek: 4/3, ill. 4/4

Momir Ilics:– Hatalmas csata volt, a hét meccse. Mindkét csapat nagyon küzdött. A Barcelona rendkívül erős, kiváló kapusokkal, tudtuk, hogy rendkívül nehéz dolgunk lesz. Kicsit idegesen kezdtünk, a második félidőben pedig a kulcshelyzetekben nem jöttek be a megoldásaink, de rendkívül büszke vagyok a játékosaimra, hiszen az utolsó utáni pillanatig küzdöttek. Mindenki a legjobbját akarja hozni ebben a csapatban, a játékosok minden meccsen mindent megtesznek a sikerért. Tíz éve vagyok Veszprémben, a mostani az egyik legjobb, ha nem a legjobb csapat. Rodrigo Corrales fantasztikus teljesítményt nyújtott a kapuban, ez nagy dolog, főleg, hogy sérülésből tért vissza. Nem volt korrekt ez a bánásmód, kérem, ezt értsék meg a szurkolók!
Carlos Ortega:
– Elképesztő hangulatot teremtett a közönség, otthon éreztem magam a bemutatásnál, nagyszerű érzés volt, köszönöm a fogadtatást. Úgy játszottunk ezúttal, ahogyan Barcelonában kellett volna. A veszprémiek támadásait nagyon nehéz megállítani, általában negyven gól fölé jutnak, nekünk most sikerült alacsonyabb találatszámon tartani őket. Futásban is fel tudtuk venni a harcot a hazaiakkal, illetve Pérez de Vargas kulcshelyzetekben védett. Rendkívül fontos két pontot szereztünk.

Volt egy nagy visszatérője a Telekom Veszprém–Barca férfi kézilabda Bajnokok Ligája-csoportmeccsnek, méghozzá a vörös hajú, a klubhonlap szerint immár Red névre hallgató kabalafigura, akit 2019-ben sikertelenül próbált meg kiszorítani egy, a szurkolók körében első pillantásra közutálatnak örvendő kalapácsos viking, de a klubvezetők rájöttek, hogy a régi kabalafigura a jó kabalafigura, aki a jelek szerint megtarthatta az állását. Legutóbb egyébként két évvel ezelőtt járt a Veszprém Arénában a Barcelona, akkor egy góllal nyert a hazai együttes.

A csütörtöki összecsapás a vártaknak megfelelően hatalmas iramban kezdődött, és az Építők tartotta magát ahhoz a taktikához, amit a francia balszélső, Hugo Descat mondott lapunknak: igyekezett minél közelebb maradni a katalánokhoz, és türelmesen kivárni a kínálkozó lehetőségeket. Az első tíz percben a beállóké volt a főszerep, a hazai oldalon Ludovic Fabregas, a vendégeknél Luís Frade szerzett három-három gólt, Rodrigo Corrales pedig elkapta a fonalat a kapuban, és ziccereket hárított.

A Veszprém középső védelme állta a sarat, a Barca játékosainak nem volt könnyű átjutniuk Ligetvári Patrikon, Fabregason majd a helyére érkező Dragan Pesmalbeken, de átlőni sem nagyon tudták őket.

Mondjuk, a másik oldalon sem volt könnyebb dolga a hazai támadóknak, a balátlövő Szergej Koszorotov például kétszer is kiszorított helyzetből, a nyakában egy védővel lőtt, de egyszer sem találta el a kaput, sőt, az első lövésnél annyira mellément a labda, mintha a sarokban ácsorgó biztonsági őröket szemelte volna ki magának. Az orosz átlövőre azért nem ez volt jellemző, előtte olyan erővel talált be a felső sarokba kilenc méterről, hogy a kapusnak esélye sem volt, és később is remekül tört be, ha esélye nyílt rá.

A félidő végén a Barca előtt kínálkozott lehetőség, három góllal meg is lépett, a veszprémi kapuba beálló Nagy Benedek csak beleérni tudott Aleix Gómez hetesébe. A félidő 17–15-ös vendégvezetéssel zárult, a különbség annyi volt, hogy a vendégek hatékonyabban támadtak, és harmadannyit hibáztak, ami azt is jelentette, hogy ez a két gól bármikor ledolgozható, és szoros végjáték várható.

A második félidőben aztán beindult a francia henger, az első harminc percben csak egy gólt szerző Nedim Remili négy perc leforgása alatt háromszor is betalált, és ha az egyik lövését védte Gonzalo Pérez de Vargas, akkor a kipattanót Fabregas váltotta gólra. A mérkőzés hangulata is kezdett egyre feszültebb lenni, mintha nem is csak egyszerű csoportmeccs lenne, a szurkolók többször is zokon vették a játékvezetők döntését, akik ugyan valóban nem fújtak „hazai pályát”, de a Veszprém így is csak a mérkőzés 43. percében kapta az első kétperces kiállítását.

Remilit és a Veszprémet nem kímélte a Barca (Fotó: Szabó miklós)

A vendégjátékosok főleg Fabregast nyúzták rendesen, akit ez mintha csak feltüzelt volna, a drukkerek pedig óriási hangerővel kezdték éltetni a csapatot, amikor Corrales kifogta Dika Mem ziccerét, a gyors indításból pedig Gasper Marguc szerzett gólt, és máris a Veszprém került lépéselőnybe. Corrales egyébként láthatóan kicsit zokon vette, hogy a B-közép a másik kapus, Nacho Biosca nevét skandálta, le is akarta cseréltetni magát, de éppen Biosca öntött bele lelket a kispadnál.

Az sem segített, hogy míg Pérez de Vargas remekül védett, a hajrában Nedim Remili és Kentin Mahé is körbelőtte a vendégkaput, így az utolsó tíz percben a Veszprém csak három gólt szerzett. A Barca ellen ez pedig nem fér bele, a vendégek visszavágtak az öt héttel ezelőtti hazai vereségért, 31–30-ra nyertek, de a találkozó szoros, kiegyenlített és izgalmas volt.

A Telekom Veszprém a BL utolsó idei csoportmeccsén, jövő csütörtökön a lengyel Wisla Plock otthonába látogat.

VÉGET ÉRT A MÉRKŐZÉS! TELEKOM VESZPRÉM–BARCA 30–31

60. perc: hét a hat ellen támad a Veszprém a pontmentésért.Mahé lőtt fölé Koszorotov blokkolt lövése után.

A közönségre ezúttal sem lehetett panasz Veszprémben (Fotó: Szabó Miklós)

60. perc: tíz másodperce maradt a Veszprémnek, Ilics pedig időt kért.

60. perc: Dika Mem eredményes... 30–31

60. perc: labdát szerez a Veszprém, Mahé pedig egyenlít a lerohanás végén! 30–30

59. perc: egy perccel és három másodperccel a vége előtt kérte ki utolsó idejét Carlos Ortega.

59. perc: Mahé lövése ment mellé.

59. perc: Richardson átlövését védte Corrales!

58. perc: Remili jól kezdte a második félidőt, de most nem megy neki, Pérez de Vargas megint hárított.

57. perc: labdát szereznek Liggetvári Patrikék, de Remili nagy helyzetben nem tud betalálni, Pérez de Vargas védett lábbal, majd Aleix Gómez révén megint a Barca vezet. 29–30

57. perc: Carlsbogard betörésénél is védett Corrales, de a labda megint a spanyoloké.

56. perc: Mahé! Na most már belövi! 29–29

56. perc: Mahé betörés utáni lövését védte Pérez de Vargas, de a labda továbbra is a Veszprémé.

55. perc: most a Veszprém kért időt.

54. perc: Mem lövését blokkolta Ligetvári, de a labdát Gómez gyűjtötte össze. Richardson lövését viszont védte Corrales!

54. perc: Carlos Ortega kért időt.

54. perc: Remili-kapufa...

54. perc: Carlsbogard bejátszását Frade váltotta gólra. Megint a Barca vezet. 28–29

53. perc: Koszorotov lövése nem találta el a vendégek kapuját.

52. perc: ezt hogy hozta össze a Barca... Arino. 28–28

51. perc: Gasper Marguc a labda mögött ezúttal,be is lövi a szlovén szélső! 28–27

51. perc: Descat harcolt ki hetest.

51. perc: Cikusa durrantott fölé.

50. perc: Barca-hiba után Remili sem tud betalálni...

50. perc: Mahé! Micsoda gól talpról! 27–27

49. perc: Remili lövését is védte Pérez de Vargas, a lerohanásnál pedig Gómez eredményes... 26–27

48. perc: Petar Cikusa egy betörésgóllal iratkozott fel a gólszerzők közé. 26–26

48. perc: Gallego labdavesztését nem tudja kihasználni a Veszprém, Descat lövését védte Pérez de Vargas.

47. perc: labdát szerez a Veszprém, Fabregas pedig értékesítette a lerohanást! 26–25

46. perc: Koszorotov betörés után pattintott a Barca kapujába. 25–25

46. perc: Arino egymás után másodszor. Megint a Barca vezet. 24–25

45. perc: Arino lövésébe csak beleérni tudott Corrales. 24–24

44. perc: Pesmalbek kapja az első veszprémi kiállítást.

43. perc: Remili! Hatodik gólja! Ebből öt a második félidőben! 24–23

42. perc: Frade viszont egyenlít beállóból. 23–23

42. perc: Gasper Marguc lerohanásgóljával megint a Veszprém vezet! 23–22

41. perc: előbb Casado talált be, majd Remili egyenlített! 22–22

41. perc: Fabregas maradt lent egy fault után, de tudja folytatni.

40. perc: Richardson tört be ellentmondást nem tűrően. 20–22

39. perc: Fabregas lövését meg Pérez de Vargas hárította.

38. perc: Corrales jelentkezett dupla védéssel.

37. perc: Descat hetesét védte Pérez de Vargas...

37. perc: hetes lett Fabregas góljából.

37. perc: Remili átlövését most védte Pérez de Vargas. Arinot viszont leküldték két percre, így a labda a Veszprémnél marad.

36. perc: Carlsbogard futott be Remili mögött és kapott jó labdát. 20–21

35. perc: Remili lövése Pérez de Vargasról pattant Fabregas elé, aki nem rontott, majd veszprémi labdaszerzés után Remili egyenlít! 20–20

35. perc: Richardson 10-ről bombázott a jobb felsőbe. 18–20

34. perc: Remili ugrott kilencről és lőtt a kapu bal oldalába. 18–19

34. perc: Dika Mem szép csel után most jobbal eredményes. 17–19

33. perc: Koszorotov betörés után lőtt a rövidbe. 17–18

32. perc: hosszú támadás végén Carlsbogard lőtt a veszprémi kapuba, de a visszafutásnál Frade kapott kétperces kiállítást a középkezdés akadályozásáért. 16–18

31. perc: Remili jobbátlövőből bombázott a jobb alsóba. 16–17

31. perc: folytatódott a mérkőzés! Ezt a játékrészt a Veszprém kezdi támadással.

VÉGET ÉRT AZ ELSŐ FÉLIDŐ! TELEKOM VESZPRÉM–BARCA 15–17

Ugyanolyan lövéshatékonyság (65 százalék) jellemezte a két csapatot az első félidőben, de a Barca támadásainak 57 százalékát fejezte be góllal, míg a Veszprémnél csak 41 százalék volt sikeres. Pedig eggyel többet rontottak a spanyolok, de a bakonyiak néggyel több technikai hibát vétettek. A hazaiak legjobbja eddig a három gólnál járó Ludovic Fabregas, a vendégeknél viszont Aleix Gómez már hatnál jár, Melvyn Richardson és Luis Frade pedig háromnál.

30. perc: Descat második hetesét is belövi! 15–17

30. perc: labdát szerez a Veszprém, Fabregas pedig védőit betolva harcolt ki hetest.

30. perc: most a Barca mestere, Carlos Ortega kért időt.

29. perc: belehibázik támadásába a Veszprém.

29. perc: Langaro szép csel után lőtt a veszprémi kapu bal oldalába. 14–17

28. perc: Hugo Descat nem rontja el a büntetőt. 14–16

28. perc: a Veszprém megkapja első hetesét, N'guessan buktatta Jahját.

27. perc: Nagy Benedek sem tudta védeni a hatodik gólját szerző Aleix Gómez hetesét, először három közte. 13–16

27. perc: Mem belemenését ítélték hetesnek a német játékvezetők.

27. perc: Fabregas lőtte lábon Pérez de Vargast.

26. perc: Remili adta el a labdát passzívnál, Aleix Gómez pedig értékesítette a Barca lerohanását. 13–15

25. perc: Mem most szinte balátlövőből lőtt a bal alsóba... 13–14

25. perc: Koszorotov nagy csel után harmadik lövését már gólra váltja. 13–13

24. perc: Momir Ilics kért időt.

24. perc: Richardson pattintott passzívnál a veszprémi kapuba. 12–13

23. perc: Koszorotov most meg a keresztlécet találta el...

22. perc: Mem zárt szabálytalanul Richardson nagy lehetőségénél.

22. perc: Koszorotov bombázott mellé.

21. perc: Casado rontott bele a veszprémi támadásba, majd Frade lőtte telibe a keresztlécet.

21. perc: megint büntetőhöz jutnak a vendégek. Aleix Gómez Bioscának is belőtte. 12–12

20. perc: elvették a labdát a Veszprémtől.

19. perc: óriási gól Koszorotovtól! Majd hasonlóan nagy védés Corralestől! 12–11

18. perc: Aleix Gómez most sem ront a büntetővonalról. 11–11

18. perc: Sandell védekezett belül hetest érően.

18. perc: Gasper Margucnak volt nagy helye a jobbszélen és lőtt a jobb felsőbe. 11–10

Ez volt a szlovén szélső 1500. gólja Veszprém-mezben!

17. perc: N'guessan kiszorított helyzetből leadott lövése ment be Corralesről. 10–10

16. perc: Pesmalbek újabb beállógóljával először vezet a meccsen a Veszprém! 10–9

16. perc: Richardson durrantott mellé.

15. perc: Pesmalbek nehéz helyzetben szedte össze és lőtte be a bejátszást. 9–9

15. perc: Richardson első lövését a blokk mentette, de a lecsorgót megszerezte és belőtte. 8–9

14. perc: Casado óriási csellel verte meg védőjét és lőtt a bal alsóba. 8–8

13. perc: Corrales remekel, megint védett egy nagyot!

12. perc: Sandell másodszor eredményes, most a bal alsóba lőtt. 7–8

12. perc: Remili rossz lövése után Dika Mem góljával kettővel vezet a Barca. 6–8

11. perc: sokadszor találták meg beállóban a vendégek Fradét, megint eredményesen. 6–7

11. perc: Lukas Sandell tudott egyenlíteni. 6–6

10. perc: Frade kapott óriási labdát Carlsbogard-tól, de Corrales újabb nagy védést mutatott be.

9. perc: most nagyon jó a veszprémi védekezés emberhátrányban. Valera pattintott lövését pedig védte Corrales. Elisson azonban megint ront, most távolról próbálkozott.

9. perc: emberelőnyben Elisson kapott labdát balszélen, de Nielsen védett.

8. perc: Mem vágta földhöz Remilit két percet érően.

7. perc: Carlsbogard átlövésébe is csak beleérni tudott Corrales. 5–6

7. perc: Casado játszotta meg Fabregast, aki két védővel a nyakán nem tudott kapura lőni, majd Casado jelentkezett átlövésgóllal. 5–5

7. perc: Aleix Gómez értékesíti a Barca büntetőjét. 4–5

6. perc: Remili találta meg Fabregast, aki harmadik gólját szerzi, de a túloldalon egy hetest is összehozott Wannéval szemben. 4–4

6. perc: N'guessan játszotta meg beállóban Fradét. 3–4

5. perc: Dika Mem lőtte mellkason Corralest, majd Remili egyenlít jobbátlövőből beugorva. 3–3

5. perc: újabb eladott labda a hazaiaknál, de most Remili megállította Memet.

4. perc: N'guessan lövésébe Corrales csak beleérni tudott. 2–3

4. perc: a Veszprém megint hamar egyenlít, Fabregas. 2–2

3. perc: veszprémi labdavesztést használt ki egy lerohanással Aleix Gómez. 1–2

3. perc: Hampus Wanne ugrott be balszélről, Corrales lábbal védte a jobb felsőbe tartó lövést.

2. perc: Ludovic Fabregas viszont gyors góllal válaszolt. 1–1

2. perc: nagy a rohanás, a Veszprém sem tud betalálni első támadásából, a gyorsindításból Frade szerez vezetést a vendégeknek. 0–1

1. perc: Corrales védte N'guessan átlövését.

1. perc: elkezdődött a mérkőzés, először a Barca támad.

Veszprémi élőkép (Fotó: Nagy-Pál Tamás)

A csapatok már a pályán, a Veszprém piros, a Barca világoskék szerelésben játszik.

ELŐZMÉNYEK

ÍGY VÁRJÁK A TELT HÁZAS VESZPRÉMI MECCSET A HAZAIAK

Oda-vissza legyőzheti a Bajnokok Ligáját 11-szer megnyerő Barcát és már a 9. fordulóban nagy lépést tehet a csoportgyőzelem felé a Telekom Veszprém. Momir Ilics magyar bajnoki címvédő együttese október végén története során először tudott győzelemmel távozni a Palau Blaugranából.

A Veszprém a nem százszázalékos, sérüléssel bajlódó Rodrigo Corrales mellett Ignacio Bioscát és Nagy Benedeket is nevezte a mérkőzésre, azonban a sérült Mikita Vajlupau mellett Jehja el-Dera is kimaradt, így ők biztosan nem lépnek pályára, míg a Barca Blaz Jancot kénytelen nélkülözni.

Celje–Plock 25–30

20.45: Magdeburg–Montpellier (Tv: Sport1)

Nedim Remiliék jó formája pedig 41–36-os idegenbeli siker után is megmaradt, melyet mutat, hogy Szegeden nyertek 30–25-re, a barcelonai meccs óta pedig a Tisza-partiak elleni rangadón kívül mindegyik meccsükön elérték a 40 lőtt gólt (a Budakalász 47-et kapott Veszprémben).

A korábbi veszprémi mesternek, Carlos Ortegának nincs könnyű dolga, hiszen a felek október 26-i összecsapása óta ez lesz a Barca tízedik mérkőzése, az eddigi kilencből nyolcat nyertek meg, s csak a Super Globe (klubvilágbajnokság) elődöntőjében, hosszabbítás után maradt alul a német Füchse Berlinnel szemben.

A Bajnokok Ligája előző kiírásában bronzérmes spanyol csapat 27. alkalommal csap össze a Veszprémmel, a mérleg nyelve pedig a Barca mellett szól, amely 17-szer győzte le a bakonyiakat nyolc Építők-siker (hat hazai pályán, egy a kölni négyes döntőben és egy idegenben) és egy döntetlen mellett.

A két csapatban számos játékos és stábtag van, aki megfordult a másiknál, mint például a Barcát irányító Carlos Ortega vagy a veszprémi sportigazgató, Nagy László, de ki kell emelni a nyáron Veszprémbe érkező klasszis beállót, Ludovic Fabregast is.

„Szerintem ez lesz az idény egyik legkeményebb összecsapása. A Barca ellen mindig nehéz játszani, de továbbra is az a célunk, hogy a hazai közönségünk előtt is nyerjünk. Fontos, hogy hasonló teljesítményt nyújtsunk, mint idegenben. Nagyon sok veszprémi szurkoló elkísért minket Barcelonába, amit szeretnénk azzal meghálálni, hogy a hazai meccset is megnyerjük. Azzal tisztában vagyunk, hogy nehéz feladat előtt állunk, hiszen jó formában vannak a spanyolok. Legutóbb a Plock ellen nyertek magabiztosan. Szeretnénk élvezni ezt a találkozót a szurkolóinkkal együtt. Mindent meg fogunk tenni, hogy megszerezzük az újabb két pontot. A Barcát egy meccsen is nehéz megverni, nem hogy kettőn. Ahhoz, hogy sikerrel járjunk, szinte hibátlan teljesítményre lesz szükségünk” – fogalmazott a veszprémi klub honlapján Ludovic Fabregas.

„A legnagyobb csata jön a héten a csoportkörben, ahogy ezt a találkozót titulálta az EHF is a hét mérkőzésének, úgy gondolom teljes mértékben igaz ez rá. Ennek megfelelően persze lázban is égünk már most, nagyon várjuk, biztos vagyok benne, hogy egy igazi háború lesz. Ha azt gondoljuk, hogy az előző barcelonai összecsapáshoz bármiben is hasonlítani fog, nos, nem, szerintem ez egy teljesen más meccs lesz. Fel kell készülnünk rá, hogy a Barca ezer fokon fog égni, hogy visszavágjon nekünk. A mi részünkről pedig meg kell próbálnunk magunkra koncentrálni, a saját játékunkat nyomni, ahogy csak bírjuk a legmagasabb szinten. És persze számítunk a szurkolóinkra, akik igazán őrült bíztatásban részesítenek bennünket, a szezon elejétől kezdve folyamatosan. Robbannia kell most a csarnoknak! Ez az a fajta mérkőzés, ami tényleg ünnep számunkra, egy hatalmas csata, az egyik komoly favorit ellen, akik a végső győzelemre is kifejezetten esélyesek. A meccs, amit kint játszottunk ellenük, nagyon jó volt, tényleg elégedettek lehettünk vele. De ez most egy kicsit más lesz. Ideje egy újabb győzelemmel lezárni ezt a párharcot! Nagy dolgokat szeretnénk elérni ebben a szezonban, meg kell találnunk az utat a győzelemhez; valahogy! Harcoljunk a végsőkig és minden megtörténhet!” – vélekedett Nedim Remili, míg Momir Ilics tűzről és jégről beszélt a meccs előtt.

„Fontos, hogy belül égjen bennünk a tűz, fejben, kívül pedig legyünk nagyon nyugodtak és megfontoltak, akár a jég. A pozitív érzelmeink azok, amiket tudunk kontrollálni, és ennek így kell lennie csütörtökön!” – fogalmazott a Veszprém edzője.

A Veszprém és a Barca is százszázalékos mérleggel vezeti hazája bajnokságát, a Bajnokok Ligája B-csoportjában pedig nyolc mérkőzés után egyaránt 14 ponttal állnak az első két helyen. A spanyolok csak a Veszprémtől, Andreas Nilssonék pedig csak a dán GOG-tól kaptak ki ebben a kiírásban, így a mostani mérkőzés győztese a csoportgyőzelem felé is nagy lépést tehet – még úgy is, hogy a csoportkörből még a mostanival együtt hét forduló van hátra.

A Veszprém erejét mutatja, hogy a BL jelenlegi évadában messze a legtöbb gólt dobta, 290-et, második helyen viszont a Barca áll 271 góllal, ugyanakkor Rodrigo Corralesék eddig 250 gólt kaptak.

A hazaiak házi gólkirálya a BL-ben Nedim Remili 40 találattal, tőle pedig öttel marad el Ludovic Fabregas. A Barca legeredményesebb játékosa a francia Dika Mem 53 találattal – ezzel pedig ötödik a sorozat góllövőlistáján.

A mérkőzésen totális telt ház lesz a Veszprém Arénában, hiszen már szombaton elfogyott az összes jegy.

8. Celje99262–316–540

KÖSZÖNTJÜK OLVASÓINKAT A TELEKOM VESZPRÉM–BARCA FÉRFI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA-MÉRKŐZÉS ÉLŐ KÖZVETÍTÉSÉBEN!