Női kézi BL: a Vardar mínusz hatról nyert, megelőzte a Győrt

2016.02.26. 20:22
A női kézilabda Bajnokok Ligája 2. számú középdöntős csoportjának utolsó fordulójában az esélyesebb Vardar Szkopje idegenben 29–26-ra legyőzte a sereghajtó Sävehofot, ezzel a vasárnap pályára lépő Buducsnoszt Podgoricát és a Győri ETO-t megelőzve a tabella élére állt.

A Vardar számára nem indult jól a meccs, hiszen a svédek alig több mint negyedóra játék után hat góllal (10–4) elhúztak, de a macedón csapat az első félidő utolsó percében egyenlített (14–14). A vendégek a szünet után újabb gólt szereztek (14–15), ezzel lezárták az 5–0-s sorozatukat, 15–15 után pedig a Sävehof már egyszer sem vezetett.

A szkopjei együttes a második játékrészben ellenfele fölé kerekedett, és ha nehezen is, de végül három góllal (26–29) nyert.