Férfi kézi NB I: a Győr megkapta a második rászámolást is

2014.03.30. 20:12
Az Orosháza 26–23-ra nyert Győrben a férfi kézilabda NB I alsóházi rájátszásában.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
RÁJÁTSZÁS A 7–12. HELYÉRT
ETO-SZESE GYŐR–OROSHÁZI FKSE LINAMAR 23–26 (11–16)
Győr, 500
néző. V: Herczeg, Südi
GYŐR: Lorger – Gebhardt 5, Németh G. 2, Mota 4, Pesics 2, Halász 3, Hernández 1. Csere: Somogyi (kapus), Simon 1, Gál K. 1 (1), Gubó 3, Kalmár 1, Szabó A., Terenyi. Edző: Rosta Miklós
OROSHÁZA: Ivanisevics – BALDA 5, Morva 2, Buday 5 (2), MAZICS 6, Cifra 3, Németh L. 1. Csere: Herjeczki (kapus), Berta, Benmiloud, Milovics 3, Bali 1, Rafai, Varsandán Á. Edző: Vladan Jordovics
Az eredmény alakulása. 5. perc: 2–3. 13. p.: 2–6. 15. p.: 5–7. 22. p.: 6–10. 36. p.: 11–19. 48. p.: 16–21. 57. p.: 22–25
Kiállítások: 14, ill. 14 perc
Hétméteresek: 3/1, ill. 6/2
Rosta Miklós:
– A második rászámolást is megkaptuk. De nem adjuk fel, nem olyan fából faragtak bennünket, hogy ne akarnánk becsülettel befejezni a bajnokságot.
Vladan Jordovics: – Ki tudtuk használni, hogy a Győr a Vác elleni veresége miatt nagy pszichológiai nyomás alatt játszott. Ha nem hibázunk el négy hétméterest, korábban is eldönthettük volna a mérkőzést.