Női kézi NB I: a Vác könnyedén nyert az Eger otthonában

MTI MTIMTI MTI
2014.01.12. 20:07
Az esélyeknek megfelelően a Vác vendégként is magabiztosan győzött vasárnap a sereghajtó egri csapat ellen a női kézilabda NB I 14. fordulójában.

NŐI KÉZILABDA NB I
14. FORDULÓ

ESZTERHÁZY KFSC-GLOBAL SAFE–IPRESS CENTER-VÁC 22–31
(9–17)
Eger, Eszterházy Csarnok, 200 néző. Vezette: Kékes Cs., Kékes P.
EGER: Fekete – Hárs, GYIMESI 7, Pados 4 (1), SÁRI 4 (1), Bárány 2, Héjjas. Csere: Ferenczi (kapus), Molnár N., Petrovics 1, Kovács V. 1, GASKOVÁ 3, Stodorovics. Edző: Herczeg Béla
VÁC: Triffa – NIKSICS 3, Kaiser 3, Virág 1, Nikcsevics 3, Farkas 3, SZÁDVÁRI 5. Csere: Bíró (kapus), KAMPER 9, Dakos, Németh, Hansághy 3, Katona, Ivanics 1 (1). Edző: Konkoly Csaba
Az eredmény alakulása. 6. perc: 3–0. 12. p.: 4–4. 18. p.: 6–8. 24. p.: 8–13. 36. p.: 10–20. 42. p.: 12–23. 48. p.: 15–26. 54. p.: 17–28
Kiállítások: 14, ill. 10 perc
Hétméteresek: 3/2, ill. 1/1
Herczeg Béla: – Ebben a mérkőzésben is több volt, rengeteg technikai hibát vétettünk, eladott labdákból számtalanszor kontráztak meg bennünket.
Konkoly Csaba: – Lassan indult be a gépezet, de aztán egyértelművé vált a győzelmünk, nehéz időszak előtt állunk, próbáltam minél többet forgatni a csapatot.NŐI KÉZILABDA NB I