Férfi kézi NB I: egygólos füredi siker Cegléden

2013.10.18. 20:39
Az élvonalbeli férfi kézilabda-bajnokság 9. fordulójában a Balatonfüred egygólos győzelmet aratott Cegléden. A szünetben még a hazaiaknál volt a minimális előny.

FÉRFI KÉZI NB I
9. FORDULÓ

CEGLÉDI KKSE–BALATONFÜREDI KSE [Tab] 20–21 (13–12)
Cegléd, 500
néző. V: Medve, Nagy L.
CEGLÉD: BARTUCZ – Pocsai 3, PERISICS 4, BÍRÓ B. 8 (2), Antal 2, Sutka, Lászlai. Cs: BŐSZ (kapus), Lepsényi 1, Takács B. 1, Dengi 1, Vujovics, Endrődi. Edző: Kökény István
BALATONFÜRED: SZÉKELY M. – Nagy D. 4, Kovács Gy., Juhász K. 2, Kis Á., Faluvégi 1, Pásztor I. 2. Cs: Lelkes 3, Tombor 5 (2), SZŐLLŐSI B. 2, NÉMETH B. 2 (1), Bánhidi, Gerdán, Bóka. Edző: Sótonyi László
Az eredmény alakulása. 9. perc: 3–4. 21. p.: 9–8. 24. p.: 12–9. 29. p.: 13–10. 38. p.: 14–15. 48. p.: 17–20. 55. p.: 19–20
Kiállítások: 4, ill. 8 perc
Hétméteresek: 2/2, ill. 7/3
Kökény István:
– Úgy érzem, hogy a harcos mérkőzésen a döntetlen igazságosabb lett volna. A Balatonfüred a második félidőben három góllal elhúzott, később felzárkóztunk, de egyenlíteni már nem tudtunk.
Sótonyi László: – A kihagyott helyzetekkel tettük a magunk számára nehézzé a mérkőzést. Nagyon értékes két pontot szereztünk.