Férfi kézi NB I: a Veszprém 13 góllal nyert Mezőkövesden

2013.09.11. 18:42
Az MKB-MVM Veszprém 36–23-ra nyert a Mezőkövesd otthonában a férfi kézilabda NB I 2. fordulójában.

A veszprémiek már a 17. percben tíz góllal (2–12) vezettek, az Avar György által irányított Mezőkövesd viszont ezután már egyenrangú ellenfele volt a címvédőnek.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
2. FORDULÓ
MEZŐKÖVESDI KC–MKB-MVM VESZPRÉM KC 23–36 (8–21)
Mezőkövesd, 1000
néző. V: Medve, Nagy L.
MEZŐKÖVESD: KOVÁCS J. – Benis 2, Dukic 3, Trivkovics, DOBÓ 4, Fekete L. 1, Szepesi. Csere: Kiss O., Sipos (kapusok), Grünfelder 7 (1), Molnár F. 4, Kovács P., Kleis 1, Bán 1 (1), Nyitrai, Gyuris. Edző: Avar György
VESZPRÉM: Fazekas – Gulyás P. 2, Nagy L. 1, Rodríguez, Schuch, Ilics 3 (2), UGALDE 7. Csere: Alilovic (kapus), Dzsamali 5, Pesic 2, IVÁNCSIK T. 4 (1), Terzic 1, Sulic 5, IVÁNCSIK G. 5, Pásztor M. 1, Horvácki. Edző: Carlos Ortega
Az eredmény alakulása. 7. perc: 1–5. 14. p.: 2–10. 24. p.: 5–15. 32. p.: 10–23. 44. p.: 17–27. 50. p.: 19–30
Kiállítások: 8, ill. 4 perc
Hétméteresek: 4/2, ill. 4/3
Avar György: – A szünetig nagyon tiszteltük a Veszprémet. A második félidőben azonban már mi is élveztük a játékot.
Carlos Ortega: – Játszottunk egy jót. Minden játékosomnak szereplési lehetőséget adtam, ezen a meccsen ez volt az elsődleges célunk.