Férfi kézilabda: idegenben tartotta magát versenyben a Győr

2007.05.28. 11:14
Idegenben győzött a Győri SEAT ETO férfi kézilabdacsapata a bajnokság rájátszásában, a 7-8. helyért folyó párharcban.
A Tatabánya hazai pályán biztosíthatta volna be a hetedik helyét, ehhez meg kellett volna vernie a vendégeket.Pedig Füzesi Ferenc csapata jól kezdett, öt perc után két góllal vezetett. Utána azonban öt perc gólcsend következett a részükről, ez elég volt a vendégeknek a fordításhoz. A Győr utána nem is adta ki a kezéből a vezetést, a második játékrészben négy gólnál közelebb nem engedték a Tatabányát.A párharcot az ötödik mérkőzés fogja eldönteni, amelyet szerdán rendeznek Győrben.
RÁJÁTSZÁS, A 7-8. HELYÉRT
TATABÁNYA-CARBONEX - GYŐRI SEAT ETO 24–29 (8–15)
Tatabánya, 600 néző. V: Bonifert, Oláh
TATABÁNYA: Pulay – Vancsics 2, Németh A. 1, Sándor 2, Halász 1 (1), PAVLOVICS 13 (1), Kanyó Á. 2. Cs: Kovács R. (kapus), Muhl, Lazarov 1, Kiss Á. 1, Benis 1, Markovics. Edző: Füzesi Ferenc
GYŐR: Hoffmann – Szalafai 4, Szabó, Schuch 3, NAGY T. 6 (3), PÁLOS 4, SZÉLES 5 (1). Cs: Majeri (kapus), Dénes 1, Miss 7, Harta. Edző: Tóth László
Az eredmény alakulása. 5. p.: 3–1. 10. p.: 3–4. 20. p.: 6–11. 35. p.: 10–17. 45. p.: 17–21. 50. p.: 18–24
Kiállítások: 4, ill. 22 perc
Hétméteresek: 4/2, ill. 5/4
Az egyik fél három győzelméig tartó párharc állása: 2–2