JÚLIUS

1. KOSÁRLABDA. Világbajnoki selejtező, férfiak, C-csoport, 6. forduló, Magyarország–Litvánia
1–2. ATLÉTIKA. Gyulai István Memorial, Székesfehérvár
1–2. ATLÉTIKA. Huszonnégy órás Ultrafutó Világbajnokság, Belfast
2–7. KAJAK-KENU. Rafting Európa-bajnokság, Dunacsúny
2–15. TENISZ. Grand Slam-torna, Angol nyílt nemzetközi bajnokság, Wimbledon
3–8. ÖTTUSA. Egyetemi világbajnokság, Budapest
5. ATLÉTIKA. Gyémánt Liga, Lausanne
5–7. FORMULA–1. Brit Nagydíj, a vb 10. futama, Silverstone
5–8. ATLÉTIKA. U18-as Európa-bajnokság, Győr
5–8. KAJAK-KENU. Maratoni Európa-bajnokság, Metkovic (Horvátország)
6–8. AUTÓSPORT. 25. Veszprém rali, az ob 5. futama, Veszprém
6–8. AUTÓSPORT. International GT Open, nemzetközi verseny, Hungaroring
7–8. SPORTLÖVÉSZET. Országos bajnokság, futócél, 50 m, Gyenesdiás
7–15. KOSÁRLABDA. U20-as Európa-bajnokság, nők, Sopron
7–29. KERÉKPÁR. Tour de France
8. TRIATLON. ITU-világkupa, Tiszaújváros
8–14. SÚLYEMELÉS. Junior-világbajnokság, Taskent (Üzbegisztán)
9–19. SPORTLÖVÉSZET. Világkupaverseny, Tucson (Egyesült Államok)
10–11. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája, selejtező, 1. forduló, 1. mérkőzések
10–15.  ATLÉTIKA. U20-as világbajnokság, Tampere
12. LABDARÚGÁS. Európa-liga, selejtező, 1. forduló, 1. mérkőzések
13. ATLÉTIKA. Gyémánt Liga, Rabat
13–15. AUTÓSPORT. 35. HE-DO Mátrai hegyiverseny, a gyorsasági ob futama, Parádsasvár
13–15. GYORSASÁGI MOTOR. Német Nagydíj, a vb 9. futama, Sachsenring
13–15. KAJAK-KENU. Világbajnoki válogatóverseny, Szolnok
14–15. AUTÓSPORT. Ralikrossz ob és zónabajnoki futam, Nyirád
14–15. AUTÓSPORT. Gyorsasági kamionos Európa-bajnokság (ETRC), 4. forduló, Slovakia Ring
14–15. TORNA. Országos szerbajnokság, Budapest
16–22. STRANDRÖPLABDA. Európa-bajnokság, Hollandia
16–29. LABDARÚGÁS. U19-es férfi Európa-bajnokság, Finnország
17–18.  LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája, selejtező, 1. forduló, visszavágók
17–22.  ASZTALITENISZ. World tour, 7. állomás, Incseon (Dél-Korea)
17–23.  ÖTTUSA. Európa-bajnokság, Székesfehérvár
17–28.  VÍZILABDA. Európa-bajnokság, Barcelona
18–22.  MŰÚSZÁS. Junior-világbajnokság, Budapest
18–30.  LABDARÚGÁS. U19-es női Európa-bajnokság, Svájc
19. LABDARÚGÁS. Európa-liga, selejtező, 1. forduló, visszavágók
19–26. VÍVÁS. Világbajnokság, Vuhszi (Kína)
20. ATLÉTIKA. Gyémánt Liga, Monaco
20–22. FORMULA–1. Német Nagydíj, a vb 11. futama, Hockenheim

21. ATLÉTIKA. Balaton-bajnokság, Veszprém
21–22. ATLÉTIKA. Gyémánt Liga, London
23–29. SÚLYEMELÉS. U15-ös és U17-es Európa-bajnokság, Lignano
24–25. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája, selejtező, 2. forduló, 1. mérkőzések
24–29. ASZTALITENISZ. World tour, 8. állomás, Gold Coast (Ausztrália)
26. LABDARÚGÁS. Európa-liga, selejtező, 2. forduló, 1. mérkőzések
26–28. VITORLÁZÁS. 50. Kékszalag Erste World Nagydíj, tókerülő verseny, Balatonfüred
26–29. AUTÓSPORT. Finn rali, a vb 8. futama, Jyväskylä
27–29. CSELGÁNCS. Grand Prix, Zágráb
27–29. FORMULA–1. Magyar Nagydíj, vb 12. futama, Mogyoród
27–30. KERÉKPÁR. Hegyikerékpáros Európa-bajnokság (cross-country), Darfo Boario Terme (Olaszország)
28. TRIATLON. Hosszú távú országos bajnokság, Extrememan, Nagyatád
28–29. AUTÓSPORT. Gokart ob, 5. futam, Trinec (Csehország)
29.–VIII. 8. VITORLÁZÁS. Asso 99 Európa-bajnokság, Balatonfüred
30.–VIII. 5. TOLLASLABDA. Világbajnokság, Nanking (Kína)
30.–VIII. 13. SPORTLÖVÉSZET.  Európa-bajnokság, korong, Leobersdorf (Ausztria)
31.–VIII. 1. GOLF. Profi országos bajnokság, Hencse
31.–VIII. 1. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája, selejtező, 2. forduló, visszavágók

AUGUSZTUS

2. LABDARÚGÁS. Európa-liga, selejtező, 2. forduló, visszavágók
2–5. EVEZÉS. Európa-bajnokság, Glasgow
2–5. TORNA. Európa-bajnokság, nők, Glasgow
3–5. GYORSASÁGI MOTOR. Cseh Nagydíj, a vb 10. futama, Brno
3–5. KAJAK-KENU. Országos bajnokság, Szolnok
3–12. ÚSZÁS, MŰUGRÁS, SZINKRONÚSZÁS. Európa-bajnokság, Glasgow
5–12. KERÉKPÁR. Országúti Európa-bajnokság, Glasgow
7–8. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája, selejtező, 3. forduló, 1. mérkőzések
7–12. ATLÉTIKA. Európa-bajnokság, Berlin
9. LABDARÚGÁS. Európa-liga, selejtező, 3. forduló, 1. mérkőzések
9–11. TRIATLON. Európa-bajnokság, Glasgow
9–12. AUTÓSPORT. HunGarian Baja, tereprali világkupafutam, Veszprém
9–12. TORNA. Európa-bajnokság, férfiak, Glasgow
10–12. CSELGÁNCS. Grand Prix, Budapest
10–12. GOLF. Amatőr nyílt bajnokság, Zalacsány
10–12. GYORSASÁGI MOTOR. Osztrák Nagydíj, a vb 12. futama, Red Bull Ring
11–12. KAJAK-KENU.  Maratoni válogatóverseny, k. k. h.
11–12. STRANDRÖPLABDA. Országos bajnokság, döntő, Lupa-sziget
11–19. VÍZILABDA. Ifjúsági világbajnokság, Szombathely
13–19. ÍJÁSZAT. Szabadtéri világbajnokság, Lausanne
14–15. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája, selejtező, 3. forduló, visszavágók
14–19. ASZTALITENISZ. World tour, 9. állomás, Panagyuriste (Bulgária)
14–19. KERÉKPÁR. Tour de Hongrie
15. LABDARÚGÁS. Európai Szuperkupa, Tallinn
16. LABDARÚGÁS. Európa-liga, selejtező, 3. forduló, visszavágók
16–19.   AUTÓSPORT. Német rali, a vb 9. futama, Trier
16–19. STRANDRÖPLABDA. CEV-Satellite-torna, Lupa-sziget
16–26. RÖPLABDA. Európa-bajnokság, férfiak, selejtezők
17–19. AUTÓSPORT. Autókrossz Európa-bajnoki futam, Nyirád
18. ATLÉTIKA. Gyémánt Liga, Birmingham
21–22. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája, selejtező, rájátszás, 1. mérkőzések
21–26. ASZTALITENISZ. World tour, 10. állomás, Olomouc (Csehország)
22–26. KAJAK-KENU. Világbajnokság, Montemor-o-Velho (Portugália)
23. LABDARÚGÁS. Európa-liga, selejtező, rájátszás, 1. mérkőzések
24–25. TRIATLON. ETU Európa-kupa, Székesfehérvár
24–26. FORMULA–1. Belga Nagydíj, a vb 13. futama, Spa-Francorchamps
24–26. GYORSASÁGI MOTOR. Brit Nagydíj, a vb 12. futama, Silverstone
25–26. ATLÉTIKA. Szuper Liga-döntő, MTK-pálya
25–26. AUTÓSPORT. Ralikrossz ob és zónabajnoki futam, Greibach (Ausztria)
25.–IX. 16. KERÉKPÁR. Vuelta a Espana
27.–IX. 9. TENISZ. Grand Slam-torna, US Open, New York
28–29. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája, selejtező, rájátszás, visszavágók
30. ATLÉTIKA. Gyémánt Liga-döntő, Zürich
30. LABDARÚGÁS. Európa-liga, selejtező, rájátszás, visszavágók
31. ATLÉTIKA. Gyémánt Liga-döntő, Brüsszel
31.–IX. 2. AUTÓSPORT. Blancpain GT Series Sprint Cup, Formula–Renault Európa-kupa, GT4, nemzetközi verseny, Hungaroring
31.–IX. 2. FORMULA–1. Olasz Nagydíj, a vb 14. futama, Monza
31.–IX. 15. SPORTLÖVÉSZET. Világbajnokság, Csangvon (Dél-Korea)

SZEPTEMBER

1–2. AUTÓSPORT. Gyorsasági kamionos Európa-bajnokság (ETRC), 5. forduló, Most (Csehország)
1–2. AUTÓSPORT. Autókrossz ob, 5. futam, Secovce (Szlovákia)
4. LABDARÚGÁS. Ukrajna–Magyarország, női világbajnoki selejtező
4–9. KERÉKPÁR. Hegyikerékpáros világbajnokság, Lenzerheide (Svájc)
6–8. LABDARÚGÁS. UEFA Nemzetek Ligája, csoportkör, 1. forduló
6–9. KAJAK-KENU. Maratoni világbajnokság, Vila Verde (Portugália)
6–15. ÖTTUSA. Világbajnokság, Mexikóváros
7–9. AUTÓSPORT. Gyorsasági autós ob-futam, Brno (Csehország)
7–9. GYORSASÁGI MOTOR. San Marinó-i Nagydíj, a vb 13. futama, Misano
8–9. ATLÉTIKA. Kontinentális Kupa, Ostrava (Csehország)
8–9. ATLÉTIKA. Országos csapatbajnoki döntő, Székesfehérvár
8–9. AUTÓSPORT. Ralikrossz ob, 6. futam, Kakucs Ring
8–9. AUTÓSPORT. Gokart ob-futam, Bruck (Ausztria)
9. ATLÉTIKA. Félmaratoni országos bajnokság, Budapest
9–11. LABDARÚGÁS. UEFA Nemzetek Ligája, csoportkör, 2. forduló
9–16. EVEZÉS. Világbajnokság, Plovdiv (Bulgária)
10–16. RITMIKUS GIMNASZTIKA. Világbajnokság, Szófia
10–30. RÖPLABDA. Világbajnokság, férfiak, Bulgária, Olaszország
12–16. TRIATLON. Világbajnokság, Gold Coast (Ausztrália)
13–16. AUTÓSPORT. Török rali, a vb 10. futama, Marmaris
13–16. KAJAK-KENU. Sárkányhajó világbajnokság, Gainesville
14–16. FORMULA–1. Szingapúri Nagydíj, a vb 15. futama, Marina-öböl
14–16. TENISZ. Davis-kupa, világcsoport, elődöntő
14–16. TORNA. Országos bajnokság, Budapest
15. ATLÉTIKA. Váltófutó országos bajnokság, Szekszárd
15–16. ATLÉTIKA. Décastar, nemzetközi többpróbaverseny, Talence
15–16. AUTÓSPORT. Gyorsasági kamionos Európa-bajnokság (ETRC), 6. forduló, Zolder (Belgium)
15–16. SPORTLÖVÉSZET. Országos bajnokság, 25 m, Budapest
18–19. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája, csoportkör 1. forduló
18–23. ASZTALITENISZ. Egyéni Európa-bajnokság, Alicante (Spanyolország)
20–27. CSELGÁNCS. Világbajnokság, Baki (Azerbajdzsán)
21–23. GYORSASÁGI MOTOR. Aragóniai Nagydíj, a vb 14. futama, Motorland Aragon
21–23. SPORTLÖVÉSZET. Országos bajnokság, 50 m, Budapest
21–23. TORNA. Challenge világkupaverseny, Szombathely
23. ATLÉTIKA. 10 km-es országos bajnokság, Szombathely
23–30. KERÉKPÁR. Országúti világbajnokság, Innsbruck
23.–X. 6. SAKK. 43. Sakkolimpia, Batumi (Grúzia)
25–30. ÖTTUSA. Katonai világbajnokság, Budapest
28. KOSÁRLABDA. NB I, nők, az alapszakasz kezdete
28–30. ASZTALITENISZ. Női világkupa, Csengtu (Kína)
28–30. FORMULA–1. Orosz Nagydíj, a vb 16. futama, Szocsi
29–30. AUTÓSPORT. Gyorsasági kamionos Európa-bajnokság (ETRC), 7. forduló, Le Mans
29–30. SPORTLÖVÉSZET. Országos bajnokság, skeet, k. k. h.
29.–X. 20. RÖPLABDA. Világbajnokság, nők, Japán 

OKTÓBER

2. ASZTALITENISZ. Európa-bajnoki selejtező, férfiak, Magyarország–Portugália k. k. h.; Európa-bajnoki selejtező, nők, Spanyolország–Magyarország, k. k. h.
2–3. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája, csoportkör 2. forduló
4–7. AUTÓSPORT. Brit rali, a vb 11. futama, Cardiff
5. KOSÁRLABDA. NB I, férfiak, az alapszakasz kezdete
5–7. AUTÓSPORT. He-Do-kupa, gyorsasági ob-futam, Hungaroring
5–7. FORMULA–1. Japán Nagydíj, a vb 17. futama, Szuzuka
5–7. GYORSASÁGI MOTOR. Thai Nagydíj, a vb 15. futama, Chang International Circuit
6–7. AUTÓSPORT. Ralikrossz ob és zónabajnoki futam, Rabócsiring
6–7. AUTÓSPORT. Gyorsasági kamionos Európa-bajnokság (ETRC), 8. forduló, Jarama (Spanyolország)
6–7. GOLF. Klubcsapat országos bajnokság, Tata
7. ATLÉTIKA. Maratoni országos bajnokság, Budapest
11–13. LABDARÚGÁS. UEFA Nemzetek Ligája, csoportkör, 3. forduló
12–13. AUTÓSPORT. Mecsek rali, az ob 7. futama, Pécs
13. TRIATLON. Ironman-világbajnokság, Kailua-Kona
13–21. KICK-BOX. Európa-bajnokság, Pozsony
14–16. LABDARÚGÁS. UEFA Nemzetek Ligája, csoportkör, 4. forduló
17–21. CSELGÁNCS. Junior világbajnokság, k. k. h.
18–22. KERÉKPÁR. Pályakerékpáros Európa-bajnokság, Berlin
19–21. ASZTALITENISZ. Férfi világkupa, Párizs (Franciaország)
19–21. GYORSASÁGI MOTOR. Japán Nagydíj, a vb 16. futama, Motegi
19–22. FORMULA–1. Amerikai Nagydíj, a vb 18. futama, Austin
20–28. BIRKÓZÁS. Világbajnokság, Budapest
22–28. TENISZ. WTA-világbajnokság, Szingapúr
23–24. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája, csoportkör 3. forduló
25–28. AUTÓSPORT. Katalán rali, a vb 12. futama, Salou
25–31. SÚLYEMELÉS. Junior és U23-as Európa-bajnokság, La Coruna (Spanyolország)
25.–XI. 3. TORNA. Világbajnokság, Doha
26–28. FORMULA–1. Mexikói Nagydíj, a vb 19. futama, Mexikóváros
26–28. GYORSASÁGI MOTOR. Ausztrál Nagydíj, a vb 17. futama, Phillip Island
27–28. CSELGÁNCS. Grand Slam, Abu-Dzabi (Egyesült Arab Emírségek)
29.–XI. 4. ASZTALITENISZ. World tour, 11. állomás, Stockholm (Svédország)
29.–XI. 4. TENISZ. Bajnokok tornája, Csuhaj (Kína)
31.–XI. 3. ÚSZÁS. Rövid pályás országos bajnokság, Százhalombatta

NOVEMBER

2–4. GYORSASÁGI MOTOR. Malajziai Nagydíj, a vb 18. futama, Sepang
2–4. RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA. Világkupaverseny, k. k. h.
4–10. KAJAK-KENU. Rafting világbajnokság, Aluminé, Villa Pehuenia (Argentína)
5. KERÉKPÁR. Cyclo-cross Európa-bajnokság, Tábor (Csehország)
6–7. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája, csoportkör 4. forduló
6–10. TENISZ. Next Gen-világbajnokság, Milánó
6–11. ASZTALITENISZ. World tour, 12. állomás, Linz (Ausztria)
7–10. GUMIASZTAL. Világbajnokság, Szentpétervár
7–11. ASZTALITENISZ. Ifjúsági world tour, Szombathely
9–10. RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA. Világkupaverseny, k. k. h.
9–10. TENISZ. Fed-kupa, világcsoport, döntő
9–11. AUTÓSPORT. Zemplén rali, az ob 8. futama, Északkelet-Magyarország
9–11. AUTÓSPORT. Raid of the Champions, tereprali ob-futam, Nyirád
9–11. CSELGÁNCS. Grand Prix, Taskent
9–11. FORMULA–1. Brazil Nagydíj, a vb 20. futama, Sao Paulo
9–11. MŰÚSZÁS. Magyar Kupa, k. k. h.
9–28. SAKK. Világbajnokság, London
11–18. TENISZ. ATP-világbajnokság, London
15–17. LABDARÚGÁS. UEFA Nemzetek Ligája, csoportkör, 5. forduló
15–18. AUTÓSPORT. Ausztrál rali, a vb 13. futama, Coffs Harbour
16–18. CSELGÁNCS. Grand Prix, Hága
16–18. GYORSASÁGI MOTOR. Valenciai Nagydíj, a vb 19. futama, Valencia
16–18. TORNA. Mesterfokú bajnokság, k. k. h.
16–24. CURLING. Európa-bajnokság, Tallinn
17. KOSÁRLABDA. Európa-bajnoki selejtező, nők, C-csoport. Albánia–Magyarország, Tirana
18–20. LABDARÚGÁS. UEFA Nemzetek Ligája, csoportkör, 6. forduló
20. ASZTALITENISZ. Európa-bajnoki selejtező, nők, Magyarország–Csehország k. k. h.
21. KOSÁRLABDA. Európa-bajnoki selejtező, nők, C-csoport. Oroszország–Magyarország
23–25. CSELGÁNCS. Grand Slam, Oszaka
23–25. FORMULA–1. Abu-dzabi Nagydíj, a vb 21. futama, Jasz Marina
23–25. TENISZ. Davis-kupa, világcsoport, döntő
24–25. SPORTLÖVÉSZET. Hungarian Open, Szekszárd
27–28. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája, csoportkör, 5. forduló
29.–XII. 16. KÉZILABDA. Európa-bajnokság, nők, Franciaország
30.–XII. 2. RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA. Világkupaverseny, k. k. h.
SÚLYEMELÉS. Világbajnokság, Ashgabat (Türkmenisztán) – később kijelölendő időpontban

DECEMBER

1. KOSÁRLABDA. Kelet-Nyugat All Star-gála, Budapest
2. LABDARÚGÁS. A 2020-as Európa-bajnokság selejtezőinek sorsolása, Dublin
2–9. ASZTALITENISZ. Ifjúsági világbajnokság, Bendigo (Ausztrália)
4. ASZTALITENISZ. Európa-bajnoki selejtező, férfiak, Ausztria–Magyarország k. k. h.
5–9. SAKK. Rapid- és villámsakk Európa-bajnokság, Szkopje
6–9. MŰKORCSOLYA. Grand Prix-döntő, Vancouver
7–9. RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA. Világkupaverseny, k. k. h.
9. ATLÉTIKA. Mezei futó Európa-bajnokság, Tilburg (Hollandia)
11–12. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. forduló
11–16. ÚSZÁS. Rövid pályás világbajnokság, Hangcsou (Kína)
11–19. SAKK. Klubok Európa-kupája, Rodosz (Görögország)
12–22. LABDARÚGÁS. FIFA Klubvilágbajnokság, Egyesült Arab Emírségek
13–16. ASZTALITENISZ. World tour, döntő, k. k. h.
13–16. SPORTLÖVÉSZET. Fedett pályás országos bajnokság, 50 m, Budapest
15–16. CSELGÁNCS. World Judo Masters, Szentpétervár
21–23. VÍVÁS. Országos bajnokság, Budapest
DARTS. PDC-világbajnokság, London – később kijelölendő időpontban