Csupasport: az abszolút mezőnyben is harmadik lett a Korinthosz 80 női győztese

2020.08.23. 21:43
Bleier-Cseke Lilla nyert a hölgyek között a Baja–Szekszárd útvonalon péntekről szombatra virradóra rendezett viadalon, 6:31:40 órás idővel. A futó nem kalandozhatott el, folyamatosan figyelnie kellett, hogy ne tévedjen el és ne álmosodjon bele a versenyzésbe.

A Korinthosz 80 győztese a csupasport.hu-nak adott interjújában elmondta, az este tizenegy órai rajt érdekes kihívás elé állította, és ugyan a gyomra sokáig rossz volt, a frissítőpontok és a szurkolók segítségének köszönhetően is felül tudott emelkedni a nehézségeken.csupasport.hu-nak adott interjújában elmondta, az este tizenegy órai rajt érdekes kihívás elé állította, és ugyan a gyomra sokáig rossz volt, a frissítőpontok és a szurkolók segítségének köszönhetően is felül tudott emelkedni a nehézségeken.