Zenés-táncos mulatsággal nyitották meg az evezős Európa-bajnokságot Szegeden

„Szeged fantasztikus város, ahol az emberek nagyon szeretik a sportot, mindig megtelnek a lelátók.”
evezés
evezős Eb
Schmidt Gábor
2024.04.23. 14:44

Evezős Eb és olimpiai kvalifikáció: a kapitány reméli, a versenyzők kihasználják a közönség biztatását

„Nyilván a kvalifikáció a cél, itt négy versenyszámban lesz lehetőség a kvótaszerzésre.”
evezés
Lőrincz Attila
evezős Eb
2024.04.12. 08:51

Gadányi Zoltána: Bízom a kvótában, ehhez azonban mindennek ki kell jönnie

A 26 éves evezős 2022 januárjában jelentette be, hogy visszavonul az élsporttól, de nemrég nagyot fordult vele a világ.
evezés
evezős Eb
Gadányi Zoltána
2024.03.28. 09:00

Cseh Ottó: Négynapos evezősünnepet várunk Szegeden

„Ennél jobb közösségépítő környezetet, mint egy evezőshajó, egy csónakház, az evezés közössége nem nagyon tudok elképzelni.”
evezés
Cseh Ottó
evezős Eb
2024.03.25. 16:00

Kvótákat remélnek az evezősök a szegedi kvalifikációs versenyen

A magyar csapat a hazai kontinenstornán 14 egységgel és 29 versenyzővel száll versenybe.
evezés
evezős Eb
2024.03.20. 12:35

Eb-csapatot hirdetett az evezősszövetség

A párizsi olimpiai részvételéért zajló versenyen a normálsúlyú egypárevezősöknél Pétervári-Molnár Bendegúz is indul.
evezés
Maty-ér
evezős Eb
2024.02.27. 10:31

Szántó Éva: Történelmi jelentőségű lesz Szegeden az evezős Eb és olimpiai kvalifikációs verseny

Az Európa-bajnokság az év egyik legfontosabb viadala az olimpiát megelőzők közül a sportágban.
evezés
evezős Eb
Kajak-kenu
2023.10.30. 17:15

Evezős Eb: Nagyon szeretnék itthon érmet nyerni! – Galambos Péter

„Szegeden mindent, bele akarok adni, amit csak tudok, hogy bizonyítsak magamnak, és mindenkinek. ”
evezés
Galambos Péter
evezős Eb
Kajak-kenu
2023.05.29. 10:31

Evezős Eb: több balszerencsés tényező befolyásolta a magyar csapat szereplését

A kétszeres olimpikon Pétervári-Molnár Bendegúz ideje az előfutamban még elmaradt a tőle elvárt eredménytől.
evezés
evezős Eb
2023.05.28. 12:26

Evezős Eb: Galambos Péter megnyerte a B-döntőt

Vasárnapi győzelmével a hetedik helyen végzett a bledi evezős kontinensviadalon.
evezős Eb
2023.05.27. 12:35

Evezős Eb: elúsztak a magyar éremesélyek

Nem sikerült szombaton a bravúr az egypárevezősöknek, csak a B-döntőben küzdhetnek.
evezés
evezős Eb
2023.05.25. 13:29

Evezős Eb: a magyarok a reményfutamban folytatják

A kétszeres olimpikon Pétervári-Molnár Bendegúz normálsúlyú egypárban negyedik lett az előfutamban.
evezés
evezős Eb
2023.02.21. 15:37

Evezés: 2024-ben Eb-t és olimpiai kvalifikációs versenyt rendeznek Szegeden

A hazai szövetség történetének legrangosabb nemzetközi eseményét jövő április 25. és 28. között tartják.