BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ

1. MÉRKŐZÉS – JÚLIUS 10., SZERDA
20.00: FERENCVÁROS
(magyar)–Ludogorec (bolgár)
Budapest, Groupama Aréna

VISSZAVÁGÓ – JÚLIUS 17., SZERDA
19.30: Ludogorec
(bolgár)–FERENCVÁROS (magyar)
Razgrad, Ludogorec Aréna

További magyar érdekeltség légiósok révén

1. mérkőzés, július 10.
20.15: Slovan Bratislava (szlovák)–Szutjeszka Niksics (montenegrói)
Visszavágó, július 17.
20.15: Szutjeszka Niksics (montenegrói)–Slovan Bratislava (szlovák)
Slovan: Guzmics Richárd, Holman Dávid

A BL-selejtező adatbankja itt!

 

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ

1. MÉRKŐZÉSEK – JÚLIUS 11., CSÜTÖRTÖK
19.00: DEBRECENI VSC
(magyar)–Kukësi (albán)
Debrecen, Nagyerdei Stadion
20.30: FK Zeta (montenegrói)–MOL FEHÉRVÁR (magyar)
Podgorica, Stadion pod Goricom
21.00: BUDAPEST HONVÉD (magyar)–Zalgiris Vilnius (litván)
Budapest, Illovszky Rudolf Stadion

VISSZAVÁGÓK – JÚLIUS 18., CSÜTÖRTÖK
19.00: Zalgiris Vilnius
(litván)–BUDAPEST HONVÉD (magyar)
Vilnius, LFF Stadionas 
20.00: MOL FEHÉRVÁR (magyar)–FK Zeta (montenegrói)
Felcsút, Pancho Aréna
20.00: Kukësi (albán)–DEBRECENI VSC (magyar)

Elbasan, Elbasan Arena

A szlovák bajnokság második helyén végző dunaszerdahelyi labdarúgócsapat szintén az első fordulóban kezdi az El-selejtezőt.

1. mérkőzés – július 11.
20.30: FC DAC 1904 (Dunaszerdahely, szlovákiai)–KS Cracovia (lengyel)
Dunaszerdahely, Mol Aréna 
Visszavágó – július 18.
19.00: KS Cracovia (lengyel)–FC DAC 1904 (Dunaszerdahely, szlovákiai)
Krakkó, Marszalek Pilsudski Stadion
DAC: Kalmár Zsolt, Vida Kristopher, Vida Máté

További magyar érdekeltség légiósok révén

1. mérkőzés (egyelőre időpont nélkül)
20.30: Europa FC (gibraltári)–Legia Warszawa (lengyel)
Visszavágó – július 18.
21.00: Legia Warszawa (lengyel)–Europa FC (gibraltári)
Legia: Nagy Dominik

1. mérkőzés – július 11.
21.00: NK Siroki Brijeg (bosnyák)–Kajrat Almati (kazah)
Visszavágó – július 18.
16.30: Kajrat Almati (kazah)–NK Siroki Brijeg (bosnyák)
Kajrat: Eppel Márton

1. mérkőzés – július 9.
18.00: Gzira United (máltai)–Hajduk Split (horvát)
Visszavágó – július 18.
20.00: Hajduk Split (horvát)–Gzira United (máltai)
Hajduk: Gyurcsó Ádám

Az El-selejtező adatbankja itt!

A Groupama Aréna (Fotó: Nemzeti Sport)