BL: ki nem találja, miért nem lehet az Atlético új stadionjában a döntő!

Spanyol sajtóhír szerint az UEFA a kevés VIP-hely miatt nem az Atléticónak ítéli a 2019-es BL-finálét.

BL: a következő idénytől a TV2 Csoport is ad meccseket

Az már most biztos, hogy minden játéknapon ad BL-meccset a csoport.

PSG: előkerült a videó, így akarta a drukker megrúgni Mbappét

A skót szurkoló rátámadt Mbappéra, videót erről azonban nem láthattunk. Eddig.

BL: újabb három évig az M4 Sport közvetíti a meccseket

2018 és 2021 között is a közszolgálati csatorna választhat elsőként valamennyi játéknapon.

BL: Owen elmondta a véleményét – kár, hogy nem gondolta át

Hogy túlságosan alacsony? A Liverpool és a Real Madrid korábbi játékosának ezúttal nem volt igaza…

BL: fegyelmi eljárás indult a Szpartak Moszkva ellen

Körülbelül hatvan méterről petárdával majdnem eltalálták a játékvezetőt a Maribor elleni meccsen.

BL: „Nem tehetek mást, mint sírok” – csalódást keltő olasz kezdés

A mostani nyitó forduló hozta az itáliai klubok számára a legrosszabb teljesítményt.

BL: furcsa magyarázatot adott tettére a lelátóra küldött Sevilla-edző

A Liverpool otthonában a kispadtól elküldött Berizzo sportszerű akart lenni, ezért dobta el a labdát.

BL: A Monaco ellen ez nem kudarc – Lőw Zsolt

Az RB Leipzig másodedzője szerint kicsit izgultak az első BL-meccsükön.

BL: Nincs még nemzetközi tapasztalatunk – Gulácsi

A lipcseiek magyar válogatott kapusa elégedett a Monaco elleni döntetlennel.

Videó: elsírta magát a Liverpool sztárja a meccs után

A brazil klasszis a szívén viselte, hogy egygólos vezetésnél tizenegyest hibázott.

BL: 54-szer rezgett a háló – megdőlt a nyitó forduló gólrekordja

A 2013-as korábbi csúcsot Ryan Babel 86. percben született találata adta át a múltnak.

BL: „Szerintem jól teljesítettem” – Sallai álma beteljesült

A háromszoros válogatott szélső elismerte, látszik a játékán, hogy két hónapig nem játszott.

BL: a Tottenham új szerzeménye pimaszul átverte a Dortmund-csatárt – videó

Az elefántcsontparti Serge Aurier ritkán látható megoldást választott.

BL: Az ollózásban mindig is jó voltam… – Sergio Ramos

Mindenki Cristiano Ronaldót dicsérte a mérkőzés után, Zidane kiemelte a ciprusiak bátorságát is.

BL, G-csoport: Gulácsi érdekes gólt kapott, ikszelt a Leipzig

Pepe és Quaresma újabb kellemes emlékeket szerzett a Porto stadionjában – de most a Besiktas játékosaként.

BL, E-csoport: döntetlennel tért vissza a Liverpool a főtáblára

A Sevilla pontot rabolt az Anfield Roadról • A Szpartak szurkolói majdnem kilőtték a bírót – videó.

BL, F-csoport: tarolt a Manchester City, botlott a Napoli

Az angolok nagy verést mértek a Feyenoordra, az olaszok pont nélkül maradtak Ukrajnában.

BL, H-csoport: a Real sima sikerrel, a Spurs Dortmund-veréssel nyitott

Kiváló mérkőzést játszott a labdarúgó Bajnokok Ligája H jelű csoportjának 1. fordulójában a Tottenham Hotspur és a Borussia Dortmund: már az első tizenöt perc három gólt hozott, a végeredmény 3–1 a Spurs javára. A csoport másik mérkőzésén a címvédő Real Madrid 3–0-s papírforma-győzelmet aratott az APOEL felett, a ciprusi bajnokcsapatban Sallai Roland 60 percnyi játéklehetőséget kapott.

Videó: a Szpartak-drukkerek görögtüzet lőttek a bíró felé

A meccs előtt a Maribor-szurkolók csaptak össze a rendőrökkel.

BL: Ronaldo újra betalált, de jogos volt a büntető? – videó

A játékvezető kezezés miatt ítélt büntetőt, kérdés, helyes volt-e a döntése.

Videó: hiába Gulácsi védése, másodjára ő sem segíthetett

A labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének 1. fordulójában az RB Leipzig Emil Forsberg góljával szerzett vezetést, ám egy perccel később Youri Tielemans találatával egyenlített az AS Monaco. A franciák góljánál a magyar válogatott Gulácsi Péter nagyot védett, ám másodjára már ő sem tudott segíteni.

BL: Jarmolenko pazar tekeréssel egyenlített a Dortmundnak

A nyáron igazolt ukrán bemutatta technikáját a Tottenham ellen.

BL: Bale pazar passzát Ronaldo gólra váltotta – videó

A labdarúgó Bajnokok Ligája H-csoportjának 1. fordulójában a Real Madrid Cristiano Ronaldo góljával szerzett vezetést a Sallai Rolandot is a soraiban tudó ciprusi APOEL ellen.

CR-dupla és Real-siker Madridban, Spurs verte Dortmund Londonban

Sallai 60 percnyi játéklehetőséget kapott a Bernabéuban • Kane-dupla után lépéshátrányban a BVB.

Ronaldo duplázott, Ramos ollózott – a Real Madrid simán nyert

Kiváló mérkőzést játszott a labdarúgó Bajnokok Ligája H jelű csoportjának 1. fordulójában a Tottenham Hotspur és a Borussia Dortmund: már az első 15 perc három gólt hozott, a végeredmény pedig 3–1 a Spurs javára. A csoport másik mérkőzésén a címvédő Real Madrid 3–0-s papírforma-győzelmet aratott az APOEL felett, a ciprusi bajnokcsapatban Sallai Roland 60 percnyi játéklehetőséget kapott.

BL: Sallai Roland bekerült a kezdőbe a Real Madrid ellen!

KEZDÉS 20.45 A magyar támadó első BL-meccsére készül. CR a csatár a királyiaknál.

UEFA Ifjúsági Liga: a Real Madrid 10–0-s győzelemmel kezdett

A Guti által irányított csapatban két játékos is triplázott.

Bayern: „Elnézést kérek” – így reagált Ribéry a vádakra

„Néhányan soha nem értik meg, mit jelent egy klubért mindent beleadni.”

BL: Remélem, legközelebb Real-játékosként járok a Bernabéuban – Sallai

Az APOEL magyar légiósa Cristiano Ronaldo, Luka Modric és Isco játékát csodálja. Szerda este ellenük bizonyíthat.

BL: Real? Sallaiban nincs félsz; Gulácsiék bravúrra készülnek

Sallai Roland: Nagyon várom a meccset, olyan az egész, mintha az álmaimat valósítanám meg.

BL: bizarr sérülés miatt nem játszhat Asensio a Real Madridban

A királyi gárda kiválósága lábborotválás következményeként marad le az APOEL ellni meccsről.

Chelsea: Juve-drukker Conte csapatában – ki az a Zappacosta?

Az olasz menedzser augusztus 31-én majdnem 30 millió eurót fizetett Matteo Darmian utódjáért.

BL: Raúl nyomában Messi; Rashford, a „debütálókirály”

Megtört a „Buffon-átok” • Új mesterlövész Párizsban • Százados olaszok és belgák • BL-legek.

BL: az UEFA eljárást indít a PSG és a Celtic ellen is

Egy a pályára rohanó drukker meg akarta rúgni Mbappét, a párizsi szurkolók pedig székeket törtek.

BL: egy életre megutálták ettől a Barca szurkolói Higuaínt

Gonzalo Higuaín és a Barcelona kapcsolata sosem volt baráti. Ezután sem lesz az.

BL: Ribéry úgy vágta oda a Bayern-mezt, mint… – videó

Ancelotti megokolta, miért döntött a cseréről • Matthäus szerint ez rossz üzenet.

BL: Pogba mankóval távozott, Mourinho szerint hetekre kidőlt – videó

A portugál menedzser nem aggódik Pogba kiesése miatt.

BL: hiába a kísérlet, Neymar nem fogott kezet – videó

„Nem lesznek álmatlan éjszakáim a történtek miatt. Nem vagyunk egyformák.”

BL: Messi a bíró vállára tette a kezét, megúszta sárgával – videó