BL: Kuyt betalált, de a Fener kikapott Moszkvában - videó

2012.08.21. 19:51
A Szpartak Moszkva hazai pályán egygólos előnyt szerzett a Fenerbahce ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája playoffkörének első mérkőzésén, miután 2–1-re diadalmaskodott.

Az orosz csapat Emmanuel Emenike góljával szerzett vezetést az 59. percben, a nigériai csatár a bal szélen meginduló Dmitrij Kombarov középre lőtt labdájára érkezett középen, és a kapuba lőtt. 1–0Emmanuel Emenike góljával szerzett vezetést az 59. percben, a nigériai csatár a bal szélen meginduló Dmitrij Kombarov középre lőtt labdájára érkezett középen, és a kapuba lőtt. 1–0

Néhány perccel később azonban a holland Dirk Kuyt egyenlített: jobb oldali beadást követően Moussa Sow fejelte át nagyszerűen a labdát a kifutó kapus fölött, és a korábbi liverpooli szélsőnek csak az üres kapuba kellett belsőznie. 1–1

Néhány pillanattal később, a 69. percben visszavette a vezetést az orosz együttes, méghozzá az első találatnál gólpasszt adó Kombarov szép bombájával. Az orosz balhátvéd a jobb oldali szögletet követően kapásból bombázott a kapu jobb oldalába. 2–1

Több gól már nem született, így a Szpartak egygólos előnyt szerzett Moszkvában a Fenerbahce ellen.

SZPARTAK MOSZKVA–FENERBAHCE 2–1

LABDARÚGÓ BAJNOKOK LIGÁJA
PLAYOFF, ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
Szpartak Moszkva (orosz)–Fenerbahce (török) 2–1 (Emenike 59., Kombarov 69., ill. Kuyt 65.)