Videó: félbeszakították a szurkolók a feljutó Hull meccsét

2013.05.04. 17:24
Elképesztő véghajrá zajlott le a Championship utolsó fordulójában, a Hull City–Cardiff City mérkőzésen, amelyen a hazaiaknak a feljutás volt a tét. A 92. percben a Hull kapott tizenegyest 2–1-es vezetésnél, erre az ünneplő szurkolók ellepték a pályát, és percekig állt a játék. A büntetőt kihagyták a „tigrisek”, így támadhatott a bajnok Cardiff. A walesiek akcióját szabálytalanul állította meg a Hull, ismét tizenegyes következhetett, csak ezúttal a vendégek végezhettek el büntetőt. Maynard értékesítette a tizenegyest, 2–2 lett a vége. Halmosi Péter korábbi csapatának így maradt izgulni valója az utolsó másodpercekre, de szerencséjére a Watford otthon kikapott a Leeds Unitedtől, így a Hull City egyenes ágon feljutott a Premier League-be.