Összes hírünk
Kiemelt híreink
MU: jelentős emelés, De Gea ennyiért maradna a klubnál

A Manchester Unitednek van miért megfizetnie spanyol kapusát – kérdés, létrejön-e a megállapodás.

Chelsea: visszacsábítanák Cechet a Stamford Bridge-re

A visszavonulását kedden bejelentő kapus számára talán még nem ért véget a londoni kaland.

Kép: Guardiola arca mindent elmond kapusa veszélyes akciójáról

Ederson csaknem a félpályáig mozdult ki a kapujából, a Manchester City menedzsere nem volt oda az ötletért.

PL: biztató a papírforma, de vajon bajnok lesz-e a Liverpool?

Jürgen Klopp: Mi nem a Harlem Globetrotters vagyunk. Nekünk jó eredményeket kell elérnünk, ami nem mindig könnyű.

PL: rendőrök vitték el a Spurs-védőt, ezért hagyta ki az MU-meccset – sajtóhír

Állítólag Serge Aurier és kedvese összeveszett, a futballistát testi sértés gyanúja miatt letartóztatták.

FA-kupa: továbbment a Newcastle, kétgólos előnyről bukott a Stoke City

A harmadosztályú Shrewsbury Town tíz perc leforgása alatt fordított a Stoke ellen.

Anglia: a volt Liverpool-támadó visszatért a Premier League-be

A 32 esztendős támadó az idény végéig írt alá a kieső helyen álló londoni klubhoz.

PL: nagy bajban a Tottenham, Kane hosszú hetekre kidőlt

A bokaszalagja sérült meg a Manchester United elleni vasárnapi bajnokin.

Kép: Yaya Touré mindenkit összezavart az álomcsapatával

Nagy neveket hagyott ki az elefántcsontparti, aki 3–1–6-os felállást választott a csapatának…

Liverpool: újabb védő dőlt ki a sorból, egy hónapot is kihagyhat

Alexander-Arnold térde a Brighton elleni mérkőzésen sérült meg ismét – három-négy hét kihagyás vár rá.

PL: japán csodagyereket vitt a City, rögvest kölcsön is adja

A 21 éves Itakura Ko védőként és védekező középpályásként is bevethető.

Edzősors: 38 év után tér vissza a kétszeres BEK-győztes legenda

Martin O'Neillt nevezték ki az angol másodosztály 9. helyén álló Nottingham Forest menedzserének.

Arsenal: Petr Cech bejelentette visszavonulását

A 36 éves játékos 20 éves karrierjét fejezi be az idény végeztével.

UEFA: vizsgálat indult a Chelsea-szurkolók budapesti viselkedése miatt – hivatalos

A londoni klub komoly büntetésre számíthat – február 28-án tárgyalják az ügyet.

Tottenham: Kane megsérült, a BL-nyolcaddöntőről is lemaradhat

A Spurs gólvágója az MU elleni rangadón szenvedett bokasérülést.

PL: a Manchester City ezúttal „csak” hárommal nyert

Piros lap, tizenegyes, öngól – a Wolverhampton alaposan besegített a címvédőnek.

Anglia: nem kapott levegőt a női játékos, félbeszakadt a meccs

A mentő 35 perc után sem érkezett meg, miközben a csapatorvosok kifogytak az oxigénből.

Premier League: távozott a sereghajtó gárda menedzsere

David Wagner feljuttatta az élvonalba az együttest, amellyel benn maradt az előző kiírásban.

MU: De Gea a Titanicot is megmentette volna – képek

Beindult a mémgyár a spanyol kapus parádés teljesítménye után.

FFT: nagyinterjú az angol válogatott korábbi kapitányával

Esernyővel pózolni a fotós előtt? „Nem tehetem, a média szétszedne!”

MU: „bukott” olasz válogatott csatárnak adhat esélyt Solskjaer

A Unitedben nevelkedő támadó nem kell senkinek, Solskjaer mentheti meg a karrierjét.

MU: Mata reakcióját látni kell De Gea elképesztő meccse után!

A spanyol középpályás sem akarta elhinni, milyen fantasztikus meccset játszott honfitársa.

Chelsea: a PSG középpályásával pótolnák Fabregast

A Barcelona és a Bayern München után a londoniak is beszállnak a játékosért való küzdelembe.

PL: De Gea volt a hős, az MU győzött a Spurs vendégeként!

Kitart a Solskjaer-mágia: a Manchester United újabb mérkőzést nyert meg a norvég megbízott tréner irányításával, az angol labdarúgó Premier League 22. fordulójának rangadóján 1–0-ra múlta felül a Wembleyben a Tottenham csapatát. A mérkőzés egyetlen gólját az első félidő hajrájában Marcus Rashford lőtte, az MU sokat köszönhet a második félidőben bravúrok sorozatát bemutató David de Geának.

PL: visszatalált a győzelmi ösvényre az Everton

Két vesztes bajnoki mérkőzést követően ismét nyerni tudtak a liverpooliak.

Tovább szárnyal az MU, Londonban győzte le a Tottenhamet!

Rashford szerezte a rangadó egyetlen gólját, de a meccs legjobbja a fantasztikusan védő De Gea volt.

FFT: Bánja, hogy eldurrant az agya? Interjú William Gallasszal

Nem sok külföldi futballista tett akkora hatást az angol fővárosra, mint a francia védő.

Kultúrkampf – Szeli Mátyás jegyzete

NS-VÉLEMÉNY. Túlzó egyesek felháborodása.

PL: káprázatos Willian-góllal gyűjtötte be a pontokat a Chelsea

A Newcastle-nek az egyenlítésre még futotta, de végül nem bírta ki a nagy hazai nyomást.

Az expornós szétszedte egy mondattal az Arsenal játékosát!

Mia Khalifa rájött, hogy West Ham-szurkoló, rögtön neki is ment az Arsenal középpályásának.