Championship: Bogdánék nem borították a papírformát

2012.10.27. 18:20
Bogdán Ádám csapata, a Bolton Wanderers idegenben 2–1-re kikapott a Middlesbrough-tól az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 13. fordulójának szombati játéknapján.

A Bolton – a kapujában Bogdán Ádámmal – az élcsoportba tartozó Middlesbrough vendége volt, és bár a szünetben még vezetett, nem sikerült pontot szereznie; a csereként beálló Scott McDonald két második félidei góllal fordított.Bogdán Ádámmal – az élcsoportba tartozó Middlesbrough vendége volt, és bár a szünetben még vezetett, nem sikerült pontot szereznie; a csereként beálló Scott McDonald két második félidei góllal fordított.

Futács Márkó kispados volt a Leicester Cityben, amely hazai pályán elveszítette a Crystal Palace elleni rangadót.

A harmadik ligában a Walsall – amelynek a kapuját Gróf Dávid védte – 1–1-et játszott a Bury vendégeként, és a 13. helyen áll a 24 csapatos mezőnyben. A Portsmouth (Buzsáky Ákos, Gyepes Gábor) hétfőn lép pályára.

Az ötödosztályban a védő Kovács Jánost végig a soraiban tudó Luton Town az utolsó percben szerzett góllal idegenben rangadót nyert a Forest Green ellen (2–1), és feljött a tabella második helyére.