NBA: remekelt a nagy trió, de így is épp csak nyert a Warriors

2019.02.11. 07:03
Sorozatban a negyedik mérkőzését is megnyerte a Golden State Warriors az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA), ám nem volt könnyű dolga vasárnapi ellenfelével: a Kevin Durant (39 pont), Klay Thompson (29), Stephen Curry (25) trió tagjai az együttműködésük harmadik legponterősebb meccsét zárták (93), de a bajnokcsapat így is csak kettővel tudta felülmúlni vendégét, a Miami Heatet (120–118) – Durant 44 másodperccel a vége előtt egyenlített egy triplával, DeMarcus Cousins pedig hattal a dudaszó előtt dobta be a győzelmet érő két büntetőt.

A Warriors mind a nyolc eddigi olyan mérkőzését megnyerte, amelyiken említett három kulcsjátékosa együttesen legalább 90 pontig jutott.