NHL: simán nyerte az utolsó meccset, negyeddöntős a Devils – videó

D. S. B.D. S. B.
2023.05.02. 06:49
A New Jersey Devils sima győzelemmel zárta le a Rangers elleni párharcot (Fotó: Getty Images)
Utolsóként a New Jersey Devils jutott be a főcsoport-elődöntőbe az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásában, miután a továbbjutásról döntő hetedik mérkőzésen simán, 4–0-ra nyert hazai jégen a New York Rangers ellen.

Ahogy a párharcban, úgy annak hetedik meccsén is sokáig gyürkőztek egymással a felek, de a második harmad közepén Michael McLeod emberelőnyös góljával a hazaiak kerültek előnybe, akik a szlovák Tomás Tatar révén még a záró felvonás előtt megduplázták a különbséget, majd a mérkőzés hajrájában további két gólt elérve nyerték meg 4–0-ra a meccset és zárták le a párharcot 4–3-ra.

A Devils ellenfele a főcsoport-elődöntőben a Carolina Hurricanes lesz.

New York Rangers 4–0 (0–0, 2–0, 2–0)
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc végeredménye: 4–3 a New Jersey Devils javára