Férfi vízilabda ob I: a Szentes legyőzte a BVSC-t

K. B.K. B.
2021.09.15. 20:34
Pellei Kristóf (4-esben) lőtte a hazaiak harmadik gólját (Fotó: Karnok Csaba/Délmagyarország, archív)
A Metalcom Szentes csütörtökön hazai pályán 13–10-re legyőzte a BVSC-Zugló csapatát a férfi vízilabda ob I első fordulójából elmaradt mérkőzésen.

Meglehetősen sok, összesen kilenc gól esett az első negyedben, amelyet 6–3-ra nyert meg a hazai együttes, a Szentes hat játékosa, Hornyák Olivér, Lajkó Márton Mihály, Pellei Kristóf, Bozó Péter, Kókai Tibor és Takács János is betalált. A második játékrészben a zuglóiak előbb 6–5-re zárkóztak, ám a Szentes visszaállította a háromgólos különbséget (8–5).

A harmadik negyed a vendégeké (2–3), a negyedik pedig a hazaiaké (3–2) lett, akik így összességében magabiztos, 13–12-es diadalt arattak.