Összes hírünk
Kiemelt híreink
Női vízi Ek: csak döntetlent játszott itthon az UVSE

Az Eger Görögországban, az FTC Spanyolországban kapott ki a negyeddöntő első mérkőzésén.

Férfi vízilabda ob I: az OSC rangadót nyert Szolnokon

Három negyed után már öt góllal vezettek a fővárosiak a Tisza-parton • Nyert a Vasas.

Férfi vízi ob I: az FTC kiütötte a Pécset, nyert Szentesen a Miskolc

A zöld-fehérek tizenegy forduló elteltével is százszázalékosak.

Vízilabda: utánpótlás-konferenciát rendeztek az MVM Dome-ban

A hagyományteremtőnek szánt rendezvényen Varga Zsolt és Bíró Attila is előadást tartott.

Női vízi ob I: ötgólos előny az első negyedben, az Eger legyőzte a Szentest

Zsinórban negyedszer nyertek az egriek, akik feljöttek a tabella harmadik helyére.

Női vízilabda ob I: ismét nyert a Ferencváros és a Dunaújváros

A forduló rangadóján a Dunaújváros három góllal bizonyult jobbnak az UVSE-nél.

Férfi vízi BL: az FTC legyőzte a tavalyi döntőst, az OSC ikszelt

Pontosztozkodás lett a vége Újbudán, fontos győzelmet aratott a Ferencváros.

Férfi vízi Eurokupa: nyert a Vasas, kikapott a Szolnok

A Szolnok az utolsó negyedben veszítette el a mérkőzést olasz ellenfelével szemben.

Férfi vízi ob I: Régóta vágytunk egy ilyen diadalra – Lőrincz

Az Eger csapatkapitánya szerint a hevesiek bármelyik együttest képesek legyőzni, de bármelyiktől ki is tudnak kapni.

Női vízi ob I: az FTC meggyőző fölénnyel nyert az UVSE ellen

Gurisatti Gréta és Kuna Szonja is három góllal vette ki részét a lila-fehérek elleni sikerből.

Férfi vízilabda ob I: növelte előnyét a Ferencváros

A bajnoki éllovas simán nyert a Vasas ellen, mindhárom üldözője kikapott.

Videó: lerobbant kisbuszt emeltek ki az UVSE játékosai a meccsük előtt

„Mérkőzés előtti jó cselekedet, helyreállítottuk a villamos közlekedését!”

Férfi vízilabda ob I: a Vasas 11 góllal megverte a PVSK-t

Az Eger 15–11-es sikert aratott a Kaposvár ellen, a BVSC-Zugló hazai pályán két góllal bizonyult jobbnak a Honvédnál.

Férfi vízilabda ob I: az UVSE győzött a nyeretlenek csatájában

Eddig mindkét csapat nyeretlen volt, ez mostantól már csak az utolsó KSI-re igaz.

Férfi vízi ob I: Varga Dénes nagy meccse, az FTC legyőzte az OSC-t

Varga egymaga öt gólt dobott, 8–8 után az ő találatával az utolsó percben dőlt el a rangadó.

Férfi vízi: 434 nap után nyert bajnoki meccset a Szentes

A játékosok megelőlegezték a bizalmat a nevelőklubjához vezetőedzőként visszatérő Komlósi Péternek.

Női vízi Eurokupa: görög és spanyol ellenfelet kaptak a magyar csapatok

Az UVSE az előző idényben a második számú kupasorozatban győztes Etnikosz Pireusszal találkozik.

Női vízi Eurokupa: az FTC nyerte a magyar rangadót, vereséggel zárt a Eger

A találkozóknak komoly tétje nem volt, ugyanis mindhárom magyar csapat már biztosította helyét a negyeddöntőben.

Női vízi Ek: kiütötte máltai ellenfelét az Eger, továbbjutott az FTC

Erődemonstrációt tartottak a magyar csapatok • Az UVSE is könnyed győzelmet aratott.

Férfi vízi ob I: szoros szentesi siker a KSI otthonában, nyert a Honvéd

Kis híján elszórakozták a győzelmet a vendégek.

Női vízi Eurokupa: mindhárom csapatunk sikerrel vette az első akadályt

Ilyen kezdést vártunk a csoportkörben, és a magyar csapatok nem is okoztak csalódást.

Férfi vízi ob I: az FTC hét góllal legyőzte az UVSE-t

A zöld-fehérek remekül védekeztek, az első félidőben mindössze egy ötméteresgólt engedélyeztek a liláknak.

Vízilabda: már nem a legendás szerb edző irányítja a Crvena zvezdát

A 47 esztendős szakember februárban harmadik alkalommal ült le a szerb csapat kispadjára.

Női vízi Ek: UVSE–FTC Franciaországban – irány a negyeddöntő!

„Nem cél, hanem elvárás, hogy továbbjussunk a csoportból, lehetőleg az első helyen.”

Vízilabda: Vámos Márton BL-győzelemre vezetné az Olympiakoszt

A válogatott jobbszélső könnyen beilleeszkedett új csapatába, de a görög nyelvvel még barátkozik.

Férfi vízi BL: szoros meccsen kapott ki az FTC, kiütötték az OSC-t

Az újbudaiaknak esélyük nem volt a Brescia vendégeként.

Az Év Sportolója Gála: Bíró Attila átvehette „vb-ezüstérmét”

Fürjes Balázs szerint szép gyakorlat lenne, ha a magyar rendezésű világversenyeken a szakvezetők is kapnának érmeket.

Férfi vízi: Varga Zsolt közösséget épít – lejátszotta első edzőmeccsét a válogatott

A horvátok betegség miatt visszamondták a mieinkkel közös edzőtábort, így magyar élcsapatokkal kétkapuzik a nemzeti együttes.

Vízilabda: megsérült az FTC magyar válogatott kapusa

Az Európa-bajnok kapus lovaglóizom-sérülést szenvedett a magyar válogatott újévi összetartásán.

Vízilabda: két tervvel készül Varga Zsolt a következő időszakra

A szövetségi kapitány a párizsi olimpia utolsó napjáig szeretné megtervezni a programot.

Vízilabda: ezüstösen csillogó évet zártak a női pólósok – évértékelő

A női válogatott szintet lépett az olimpiai bronzérem után.

Vízilabda: csalódás után reményt adott a férfiválogatott – évértékelő

A spliti Európa-bajnoki ezüstérem kiragyogott az évből.

Vízilabda: Már csak élvezni szeretném a játékot – Gyöngyössy Anikó

Nemcsak szavakkal, hanem a hozzáállásával is példát szeretne mutatni a fiataloknak.

Vízilabda: a horvát válogatott lemondta a magyarok elleni újévi gyakorlásokat

Az újévi összetartás vasárnaptól péntekig tart, Varga Zsolt 18 játékost hívott meg a hatnapos gyakorlásra.

Az év magyar vízilabdázója csak a kapuban nem érzi magát otthon

Jansik Szilárd csapatkapitányként Eb-ezüstéremig vezette a megfiatalított magyar válogatottat.

Férfi vízi BL: legyőzte a Dubrovnikot az FTC, megvan az első OSC-siker

„Forrt a víz”, a játékvezetők végig engedték a kemény játékot az OSC–Sabadell mérkőzésen.

Vízilabda: Zalánki Gergő emberileg és játékosként is érettebbé vált Olaszországban

A Pro Recco magyar válogatott balkezese megtalálta a számításait a Ligur-tenger partján.

Férfi vízilabda BL: Baksa László szerint hiba volt leírni a Spandaut

A harminchat esztendős Baksa László ihletett formában védett az OSC otthonában, de a Sabadell vendégeként is biztos pont volt a németek kapujában.

Vízilabda ob I: az OSC öt góllal nyert a Honvéd medencéjében

A Ferencváros és a Vasas is őrzi hibátlan mérlegét a magyar férfibajnokságban.

Női vízilabda MK: története során először az FTC nyerte a trófeát

A Gerendás György edzette zöld-fehérek rögtön az első döntőjüket megnyerték.

Női vízi MK: az FTC az Újpest ellen játszik a döntőben

A zöld-fehérek szoros, a lilák nagyon könnyed győzelemmel jutottak be a fináléba.

Férfi vízi BL: utolsó támadásából mentett pontot az OSC

Az OSC másodszor szerzett pontot, de három forduló után is nyeretlen a Bajnokok Ligájában.

Férfi vízi BL: az FTC nagy csatában legyűrte a Marseille-t

A zöld-fehérek csak egyszer vezettek a meccsen, de pont a legjobbkor, a legvégén.

Férfi vízi Eurokupa: a Szolnok nyerte a magyar párharcot

A Vasas négy góllal kikapott a Crvena zvezdától, de összesítésben egy góllal továbbjutott.

Gyász: eltemették a vízilabda legendáját, Csapó Gábort

Több százan kísérték utolsó útjára az olimpiai, világ- és Európa-bajnokot.