Úszás: Kós Hubert harmadik 400 vegyesen a berlini vk-n

KOVÁCS ERIKAKOVÁCS ERIKA
2022.10.23. 20:42
Kós Hubert a szombati ezüst után vasárnap bronzérmet szerzett Berlinben (Fotó: Árvai Károly)
Akárcsak szombaton, vasárnap is Kós Hubert szerzett érmet a magyarok közül az úszók világkupa-sorozatának berlini állomásán.

Akárcsak szombaton a 200 vegyest, vasárnap a négyszázat is a dél-afrikai Matthew Sates nyerte meg – a hosszabbik távon is indult Kós Hubert (UTE), az előző napon szerzett ezüst után ezúttal bronz jutott Magyarovits Zoltán tanítványának.

Az 50 m pillangó világcsúcsának „társbérlője”, Szabó Szebasztián (Győri Úszó Sportegyesület) ebben a számban a negyedik helyig jutott Berlinben vasárnap.

A rövid pályás világkupa-sorozat (ezúttal összesen három állomást iktattak a versenynaptárba) október utolsó hétvégéjén Torontóban folytatódik.