Úszás: Kós Hubert ezüstérmes 200 vegyesen a berlini vk-n

2022.10.22. 21:02
Kós Hubert (Fotó: Árvai Károly)
Pénteki negyedik helye (200 hát) után Kós Hubert szombaton érmet szerzett a berlini világkupaversenyen: második lett 200 vegyesen.

A pénteket érem nélkül zárták a magyar úszók a rövid pályás világkupa-sorozat első állomásán, Berlinben, a viadal második napján viszont megszületett az első magyar érem: Kós Hubert második helyen végzett 200 méter vegyesen.

Magyarovits Zoltán tanítványa már az első napon sem úszott rosszul, hiszen 200 háton alig maradt le a dobogóról – szombaton ugyanígy járt Márton Richárd 200 pillangón, ahol hatalmas egyéni csúcsot úszva ért célba negyedikként.