Tenisz: Tóth Amarissa és Piros Zsombor nyerte a fedett ob-t

2021.03.01. 18:13
A férfiaknál és a nőknél is MTK-s teniszező nyerte meg a teniszezők fedett pályás országos bajnokságát – számolt be róla az MTI.

A Nemzeti Edzésközpontban rendezett tenisz ob hétfői döntőiben a férfiaknál új bajnokot avattak, az MTK-t erősítő Piros Zsombor a szintén Davis Kupa-kerettag Valkusz Mátét győzte le 6:2, 6:2-re.

A párosoknál a Marozsán Fábián, Nagy Péter (GYAC, MTK) duó lett a befutó, döntő rövidítésben 6:3, 3:6, 10-7-re legyőzve a Madarász Gergely, Valkusz Máté kettőst.

A nőknél is MTK-játékos diadalmaskodott, a szeptemberben szabadtéri országos bajnok Tóth Amarissa 6:4, 6:1-re verte Bartha Pannát a fináléban.

A női párosok döntőjében Bartha Panna és Dankó Vanesa a Matkó Réka, Plasek Lilla duót 6:3, 6:1-re legyőzve lett első.