Tenisz: negyeddöntős a Bondár, Gálfi páros Budapesten

MTI/K. B.MTI/K. B.
2021.07.14. 14:54
Bondár Annáék sikerrel vették az első akadályt (Fotó: Kiss Annamarie/Hajdú-Bihari Napló, archív)
Bondár Anna és Gálfi Dalma megnyerte első mérkőzését, ezzel bejutott a negyeddöntőbe párosban a budapesti női tenisztornán – írja a Magyar Távirati Iroda.

A magyar duó szerdán a negyedik helyen kiemelt egyiptomi Majar Seriffel és cseh Renata Voracovával csapott össze, s 1 óra 10 perc alatt győzött úgy, hogy az utolsó hat gémből öt brékkel végződött.

Gálfiék következő ellenfele Stollár Fanny és a román Mihaela Buzarnescu duója lesz.

A szerdai versenynapon ez volt az egyetlen hazai vonatkozású mérkőzés, a csütörtöki nyolcaddöntőben egyesben a szabadkártyás Jani Réka, Gálfi Dalma és Udvardy Panna is pályára lép a Római Teniszakadémián.

WTA 250-ES TORNA, BUDAPEST (235 000 dollár, salak)
PÁROS, 1. FORDULÓ
Bondár Anna, Gálfi Dalma–Majar Serif, Renata Voracova (egyiptomi, cseh, 4.) 6:2, 7:5