Tenisz: búcsúzott Stollár Fannyék párosa Portorozban

2021.09.17. 17:04
Stollár Fanny és kazah társa nem jutottak tovább a negyeddöntőből (Fotó: Dömötör Csaba, archív)
Stollár Fanny és Anna Danyilina párosa két játszmában kikapott pénteken a 235 ezer dollár (71.7 millió forint) összdíjazású portorozi kemény pályás női tenisztornán – közölte az MTI.

A harmadik helyen kiemelt magyar, kazah duó a negyeddöntőben a Danka Kovinics, Renata Vorácová montenegrói, cseh kettőssel találkozott, amely – a verseny honlapja szerint – 1 óra 34 perc alatt múlta felül Stollárékat. A magyar játékos és társa nem adta olcsón a győzelmet, a kiegyenlített első szett után a második csak rövidítésben dőlt el, és a vesztes fél négy meccslabdát is hárítani tudott.

A találkozót eredetileg csütörtökre írták ki, de a folyamatos esőzések miatt elhalasztották.

WTA-TORNA, PORTOROZ (256 ezer dollár, kemény pálya)
PÁROS, NEGYEDDÖNTŐ

Danka Kovinics, Renata Vorácová (montenegrói, cseh)–Stollár Fanny, Anna Danyilina (magyar, kazah, 3.) 6:4, 7:6