Tenisz: Balázs Attila a főtábla kapujában Bogotában

2010.04.04. 20:46
Hatalmas küzdelemben, kétnapos mérkőzésen jutott el a főtábla kapujába Balázs Attila Kolumbia fővárosában: a német színekben versenyző Alex Satschko elleni összecsapása ugyanis még szombat este kezdődött el, de sötétedés miatt félbeszakadt, és áthúzódott másnapra.

Az eredmény 7:5, 3:3 volt Balázs javára, amikor felálltak a folytatásra, ám sajnos a második szett két kihasználatlan meccslabdát követően rövidítésban elment, és a harmadik is szorosan alakult.

Végül aztán meglett a papírforma alapján várható győzelem, de a folytatás szempontjából nem a magyar fiú mellett szól, hogy ennyire kimerító találkozó áll mögötte. Az meg főleg nem, hogy rövid pihenő után újra pályára kellett lépnie a selejtező harmadik, legfontosabb meccsén a cseh születésű, de már osztrák Martin Slanar ellen, aki volt már Top100-as is az ATP Race-en.

ATP-CHALLENGERTORNA, BOGOTÁ (125 000 dollár, salak)