Tenisz: a korábbi világelső az idén először jutott döntőbe

2016.09.24. 13:01
A dán Caroline Wozniacki szett- és brékhátrányból (4:6, 3:5) felállva legyőzte a címvédő Agnieszka Radwanskát a tokiói kemény pályás női tenisztorna elődöntőjében, ezzel 2015 áprilisa óta először jutott be WTA-torna fináléjába. A korábbi világelső a vasárnapi döntőben a hazai közönség előtt szereplő japán Oszaka Naomival találkozik.

A kantoni viadalon már lejátszották a finálét, a világranglista 80. helyén álló Leszja Curenko három játszmában megverte a tavalyi győztes szerb Jelena Jankovicsot. A 27 esztendős ukrán teniszező karrierje második WTA-tornagyőzelmét aratta.Leszja Curenko három játszmában megverte a tavalyi győztes szerb Jelena Jankovicsot. A 27 esztendős ukrán teniszező karrierje második WTA-tornagyőzelmét aratta.

WTA-TORNA, KANTON (226 750 dollár, kemény pálya)