Összes hírünk
Kiemelt híreink
Tenisz: Andy Murray szabadkártyával indul Dubaiban

A 35 éves, csípőprotézissel játszó korábbi világelső éppen itt aratta pályafutása legutóbbi tornagyőzelmét.

Tenisz: Haddad Maia is a legjobb 16 között Abu-Dzabiban

A világranglistán 14. brazil játékos a 26. helyen álló cseh Marie Bouzkovát győzte le.

Tenisz: Fucsovics három szettben győzött Montpellier-ben

A mérkőzés kemény küzdelmet hozott, a magyar koncentráltabb volt a mindent eldöntő játszmában.

Tenisz: Gálfi Dalma nyolcaddöntőbe jutott Linzben

A magyar teniszező a világranglistán 43. amerikai Bernarda Perát, a viadal hetedik kiemeltjét győzte le.

Tenisz: A 60. és a 150. hely között ég és föld a különbség – Marozsán Fábián

A jövőben az adogatásain és a mozgásán dolgozik majd a legtöbbet a 23 éves teniszező.

Tenisz: 12 hónapos eltiltást kapott a doppingoló brazil teniszező

A 22 éves játékos mintájában anabolikus hatású szert találtak egy tavaly nyári, véletlenszerű ellenőrzés során.

Tenisz: Gálfi egyesben főtáblás, és párosban is továbbjutott

A világranglistán 92. magyar játékos a selejtező második fordulójában három játszmában múlta felül ellenfelét Linzben.

Tenisz: Babosék a nyolc között az abu-dzabi tornán

A korábbi világelső duó a hétfői nyolcaddöntőben 1 óra 19 perc alatt győzte le ellenfelét.

Davis-kupa: kialakult a döntő 16-os mezőnye

A hollandok 4–0-ra kiütötték a szlovákokat, Chile, Horvátország és Csehország is továbbjutott.

Tenisz: Bondár három helyet rontott, Fucsovics 69. a világranglistán

A legutóbb a Davis-kupában szereplő Marozsán Fábián és Piros Zsombor is előrelépett a listán.

Davis-kupa: Nagy Zoltán szerint mindent megtett a csapat a győzelemért

A kapitány bízik benne, hogy a Fucsovics Márton utáni generáció egyre közelebb kerül az élmezőnyhöz.

Tollaslabda ob: Pytel Gergő és Sándorházi Vivien is megvédte címét

„Nagyon örömteli volt, hogy a tavalyinál nagyobb létszámmal tudtuk megrendezni a viadalt.”

Tenisz: Gálfi Dalma győzelemmel kezdett a linzi selejtezőben

A világranglistán 91. magyar játékos a rangsorban 841., hazai közönség előtt szereplő Melanie Klaffner ellen lépett pályára.

Tenisz: Csu Lin első WTA-torna-győzelmét aratta Thaiföldön

A 29 éves kínai játékos a vasárnapi döntőben két játszmában nyert az ukrán Leszja Curenko ellen Thaiföldön.

Wimbledon: kommentátorként térhet vissza Federer – sajtóhír

Érdekli a közvetítés a svájci legendát, a kedvenc tornáján debütálhat az új szerepben.

A helyzet változatlan – Thury Gábor jegyzete

NS-VÉLEMÉNY. A legjobb magyar az első pontját 0:4, semmi 40 után ütötte.

Davis-kupa: Fantasztikus telt ház előtt játszani, óriási érzés volt – Marozsán

Nagy Zoltán szövetségi kapitány szerint Fucsovics Márton az első játszmája után mentálisan nehéz helyzetbe került.

Davis-kupa: Az állapotomhoz képest kiálltam a pályára, és mindent megtettem – Fucsovics

„Szó sem volt róla, hogy lecserélnek, mindenképp játszani szerettem volna.”

Davis-kupa: Marozsán kétszettes vereséget szenvedett Humbert-től

A tenisz Davis-kupa-világdöntő Tatabányán zajló selejtezője Magyarország és Franciaország között 1–1-es állásról folytatódott szombaton. Egy bravúros párosgyőzelem után Fucsovics Márton egy szorosabb és egy fájdalmasan sima játszmában kikapott Adrian Mannarinótól, így az ekkor 2–2-re álló párharcot a Marozsán Fábián–Ugo Humbert mérkőzés döntötte el. A Piros Zsombor sérülése miatt beugró, ekkorra egy párosmeccsen már túl lévő Marozsán két szettben, 6:3, 6:3-ra kikapott 24 éves ellenfelétől, így a franciák szerepelhetnek ősszel a 16-os fináléban.

Marozsán mindent megtett, de nem bírt ellenfelével – győztek a franciák

A sérüléssel bajlódó Piros Zsombor helyére beugró Marozsán Fábián jól teniszezett, de Ugo Humbert tarthatatlan volt.

Davis-kupa: Mannarino legyőzte Fucsovicsot, egyenlítettek a franciák

A tenisz Davis-kupa-világdöntő Tatabányán zajló selejtezőjében a bravúros párosgyőzelem után Fucsovics Márton egy szorosabb és egy fájdalmasan sima játszmában kikapott az eredetileg nevezett Benjamin Bonzi helyett Adrian Mannarinótól, így a magyar–francia párharc állása 2–2, vagyis az utolsó mérkőzés dönti el, melyik válogatott szerepelhet ősszel a 16-os fináléban.

Davis-kupa: Egy csoda volt, amit ma műveltünk a pályán! – Valkusz Máté

„Bizonyítottuk korábban is, hogy képesek vagyunk világsztárokat megverni.”

Bejött a francia csere, Fucsovics kikapott, az ötödik meccs dönt a Davis-kupában

A gallok az utolsó pillanatban Adrian Mannarinót vetették be Fucsovics ellen, s a csereember győzött is.

Davis-kupa: a Marozsán, Valkusz duó nyerte a párosmeccset a franciák ellen

Tatabányán a párosok mérkőzésével folytatódott az idei Davis-kupa-világdöntő selejtezőjében a Magyarország–Franciaország találkozó szombaton, és a Marozsán Fábián, Valkusz Máté alkotta magyar egység az Arthur Rinderknech, Nicolas Mahut duó ellen két játszmában 92 perc alatt győzött, így a párharcban Magyarország 2–1-re vezet.

Marozsán és Valkusz fantasztikus meccsen legyőzte a franciákat!

A magyar páros nagyszerű teljesítménnyel múlta felül az ötszörös GS-torna-győztes Nicolas Mahut és Arthur Rinderknech duóját.

Davis-kupa: Az volt a gond, hogy az ellenfelem hibátlanul játszott – Fucsovics Márton

„Szinte csak extrával vagy nyerő ütésekkel tudtam pontot szerezni, és emiatt nagy volt rajtam a nyomás.”

Tenisz: jelentősen mérsékelték a teniszező Lepchenko eltiltását

A módosított eltiltás után az amerikai teniszező májusban térhet vissza.

Davis-kupa: Humbert magabiztosan nyert Fucsovics ellen

Piros Zsombor győzelme után magyar vereséggel folyatódott a franciák elleni párharc.

Davis-kupa: Abszolút tanácstalanságból öt gémet nyertem zsinórban – Piros Zsombor

„Óriási felfordulást csinált a második szettben, hogy semmi negyvenről visszajöttem.”

Davis-kupa: „Nem mi vagyunk az esélyesek, de van sanszunk” – Marozsán a párosról

„Nemcsak saját magamért játszom, hanem az országért, sok honfitársamat képviselem, ezért menni kell, nem lehet feladni.”

Fucsovics sokat hibázott, két szettben kikapott Humbert-től

Piros Zsombor sikere után nem jött össze az újabb magyar győzelem.

Davis-kupa: Piros Zsombor meglepetésgyőzelmet aratott

Két egyesmérkőzéssel rajtol az idei Davis-kupa-világdöntő selejtezője a Tatabányai Multifunkcionális Sportcsarnokban. Az első meccsen Piros Zsombor szenzációs teniszt bemutatva két szettben, 7:6 (7–4), 6:3-ra legyőzte a világranglistán 45. francia Benjamin Bonzit. Következik Fucsovics Márton találkozója!

Örömteli meglepetés! Piros Zsombor legyőzte top 50-es francia ellenfelét a Davis-kupában

A magyar teniszező a második szettben kis híján háromgémes hátrányba került, végül 6:3-ra azt is behúzta.

Tenisz: Kyrgios bűnösnek vallotta magát korábbi barátnője bántalmazásában

A bíróságon megszólaló pszichológus szerint abban az időszakban öngyilkossági gondolatai is voltak az ausztrál teniszezőnek.

Davis-kupa: egyesben Piros és Fucsovics, párosban Valkusz és Marozsán borítaná a papírformát

Pénteken és szombaton Tatabányán csap össze a magyar és a francia válogatott a Davis-kupában.

Tenisz: Bondár Anna kiesett a lyoni nyolcaddöntőben

A világranglista 72. helyén álló 25 éves magyar szettelőnyről kapott ki montenegrói ellenfelétől.

Davis-kupa: Piros Zsombor örül annak, hogy ő kezd a franciák ellen

Fucsovics Márton a sajtótájékoztatón elmondta, neki teljesen mindegy a sorrend.

Davis-kupa: megtörtént a sorsolás, itt a franciák elleni program

A mieink február 3-án és 4-én lépnek pályára a világdöntő tatabányai selejtezőjében.

Davis-kupa: kemény csatát vár Grosjean Fucsovicsék ellen

Az utolsó pillanatban lett teljes a francia válogatott kerete.

Davis-kupa: Ugo Humbert a franciák ötödik játékosa

A 24 éves teniszező a harmadik fordulóig jutott az Australian Openen.

Aus. Open: „Ez kib...ttul nevetséges!” – kiakadt az „elalvó” bíróra

Ilyet sem látni túl sűrűn, főleg nem egy Grand Slam-tornán: a székbíró nem látta, hogy mi történt a pályán...

Tenisz: Djokovics sérülten nyerte meg az Australian Opent

A vasárnap 22. egyéni GS-tornagyőzelmét szerző szerb klasszis combizomszakadással küzdötte végig a két hetet.

Tenisz: az első kiemelt Jani Réka hamar kiesett Kolumbiában

A magyar játékos 84 perc alatt vereséget szenvedett argentin ellenfelétől az első fordulóban.

Tenisz: Bondár Anna nyolcaddöntős Lyonban

Két szettben győzte le spanyol ellenfelét az első fordulóban.

Australian Open: nézőcsúcs született a tornán

A selejtezővel együtt ennyi néző még soha nem volt Grand Slam-viadalon.