Kiemelt híreink
Tenisz: öt év kell, hogy rendeződjön az ausztrál szövetség anyagi helyzete

Craig Tiley elnök szerint a koronavírus-járvány hatásai felemésztik a biztonsági tartalékot.

Tenisz: Andy Murray szeretne indulni jövőre az olimpián

Andy Murray kétszeres olimpiai bajnok brit teniszező reméli, hogy versenyezhet Tokióban.

A barátságot félreteszik, a tiszteletet soha – Nadal és Federer vetélkedése

„Federer ütéseire az egyetlen válasz, ha nyugodt maradsz, és megvárod, amíg elvonul a vihar.”

Tenisz: nyolc jelentkező a szövetség főtitkári posztjára

A pozíciót jelenleg Juhász Gábor tölti be • A december 1-jei elnökségi ülésen ismertetik, ki kapja a megbízást.

Tenisz: Babos Tímeáék idén is jelöltek az Év párosa-díjra

A címvédő magyar, francia kettős az Australian Openen és a Roland Garroson is győzött.

Tenisz: Rafael Nadal is elbúcsúzott Diego Maradonától

A teniszvilág is gyászolja a 60 éves korában elhunyt argentin futball-legendát, minden idők egyik legjobbját.

Tenisz: Andy Murray kötelezővé tenné a játékosok beoltását

A hírek szerint egy-két hétnél többet nem csúszik a melbourne-i Grand Slam-torna startja.

Tenisz: Boris Becker távozik a német szövetségtől

A háromszoros wimbledoni bajnok idő hiányában nem tudja ellátni a poszttal járó feladatokat.

Australian Open: „Egy-két hetet csúszhat a rajt”

Victoria állam sport- és turisztikai minisztere szerint inkább rövidebb csúszás várható, mint hosszabb.

Laver-kupa: a US Open-győztes is ott lesz a 2021-es tornán

Federer után az osztrák a második, aki elígérkezett az Európa–Világválogatott meccsre.

Tenisz: Medvegyev a 4. helyen zárja az évet, Fucsovics az 55.-en

Nem változott a sorrend az élmezőnyben az ATP-világbajnokság után.

ATP-vb: Medvegyev legyőzte Thiemet, ő az új világbajnok!

Danyiil Medvegyev mindössze a második orosz, aki megnyerte a férfi teniszezők idény végi világbajnokságát.

Danyiil Medvegyev 2020-ban az ATP világbajnoka

Az orosz a világranglista első három helyezettjét mind legyőzte Londonban. Háromszettes fináléval ért fel a csúcsra.

ATP-vb: holland, horvát duó sikere a párosoknál

Wesley Koolhof és Nikola Mektic sikerét hozta a párosok döntője a férfi teniszezők londoni vb-jén

ATP-vb: itt az újabb szenzáció! Nadal kikapott Medvegyevtől

A spanyol már a meccsért adogathatott, de vereséget szenvedett. Az orosz ellenfele Thiem lesz a vb-döntőben.

ATP-vb: Thiem elképesztő végjátékban legyőzte Djokovicsot, döntős!

Az osztrák a 2. szettben négy meccslabdát hagyott ki, a végső rövidítésben 0–4-ről fordított.

Tenisz: elhalasztják januárról az Australian Opent – sajtóhír

A Herald Sun szerint három napon belül megszületik a végleges döntés.

ATP-vb: legyőzte Zverevet, ezzel elődöntős Djokovics

Az argentin Schwartzman az orosz Medvegyevtől is kikapott a férfi teniszezők londoni ATP-világbajnokságán.

„Nem verhetetlen, verhető” – Rafael Nadal és Novak Djokovics párharca

A spanyol klasszis és a szerb világelső már ötvenhat egymás elleni találkozón van túl.

ATP-vb: Nadal szoros mérkőzésen verte Cicipaszt, és ezzel továbbjutott

A görög ezzel a harmadik helyen végzett a csoportban • Rubljov két játszmában legyőzte Thiemet.

Tenisz: Babos Tímea meglátogatta Orbán Viktort

„Nagyon jót beszélgettünk, hálás vagyok a meghívásért!”

ATP-vb: Djokovics simán kikapott Medvegyevtől

Alexander Zverev három szettben, 2 óra 13 perc alatt legyőzte a vb-újonc Diego Schwartzmant.

Australian Open: a victoriai kormány nem garantálja a tornát

A tervek alapján a külföldiek már december közepén megérkeznének az országba.

ATP-vb: a címvédő kiizzadta, Nadallal küzd az elődöntőért

Thiem a legutóbbi négy meccséből háromszor verte meg a spanyolt, csoportelsőként a négy között.

ATP-vb: Djokovics könnyed győzelemmel kezdte a tornát

Az orosz Danyiil Medvegyev szintén két szettben nyert a német Alexander Zverev ellen.

Tenisz: Djokovics bizonytalan az ATP-kupa rendezésében

A csapatverseny tavalyi, első kiírását 24 együttes részvételével rendezték Brisbane-ben, Perthben és Sydneyben.

Tenisz: Fucsovics maradt az 55., nincs változás az élmezőnyben

Az élen továbbra is Novak Djokovics áll, aki biztosan a világranglista első helyén zárja az évet.

Australian Open: a felvezető tornákat is Melbourne-ben rendeznék meg

A játékosoknak a karantén miatt már december közepén meg kellene érkezniük Ausztráliába.

Tenisz: a linzi tornát megnyerő Szabalenka a top 10-ben

Babos Tímea egy pozíciót rontva a 115. helyen áll egyesben a WTA rangsorában.

ATP-vb: Nadal az orosz Rubljov legyőzésével rajtolt

A világklasszis spanyol teniszező két szettben nyert a londoni torna nyitónapján.

ATP-vb: Thiem legyőzte a címvédőt a tavalyi döntő „visszavágóján”

Az osztrák az idei nyolcadik, top 10-es játékos elleni mérkőzésén a hatodik sikerét könyvelhette el.

Tenisz: Szabalenka nyerte a linzi tornát

Az első kiemelt fehérorosz játékos két szettben kerekedett párosbeli társa fölé a döntőben.

Tenisz: „Tudom, miért vagyok itt: a trófeáért” – Djokovics elszántan várja az ATP-vb-t

Az első játéknapon Thiem Cicipasszal, Nadal Rubljovval csap össze a londoni szezonzárón.

Tenisz: 19 évesen először nyert ATP-versenyt Fucsovics kiejtője

Jannik Sinner az open éra történetének legfiatalabb olasz tornagyőztese.

Tenisz: Ha az előző elnökség kért volna fel, nem fogadom el – Babos Csaba

Babos Tímea édesapját a játékosok bizottsága javasolta a szövetségi kapitányi pozícióra.

Tenisz: Szabalenka csonka meccsen jutott elődöntőbe

A francia ellenfél súlyosnak tűnő bokasérülést szenvedett, és kerekesszékben hagyta el a pályát.

Tenisz: száguld az olasz tinédzser, döntős Szófiában

Jannik Sinner két szettben győzte le Adrian Mannarinót, következik Vasek Pospisil.

Ki van a maszk mögött? – egy világklasszis teniszező története

A 20-szoros GS-győztes Rafael Nadalnak már gyerekként is azt tanították: ő hibázott, nem az ütő.

ATP-vb: Nadal, Thiem, Rubljov és a címvédő egy csoportban

A szezon nyolc legjobb játékosa az O2 Arénában küzd meg a világbajnoki címért.

Tenisz: Babos Csaba lehet a női válogatott új kapitánya

A férfiaknál maradhat Köves Gábor, a nőknél viszont könnyen előfordulhat, hogy Juhász Gábor nem folytathatja a munkát.

Tenisz: Fucsovics legyőzője már az elődöntőben

Jannik Sinner következő ellenfele az ötödikként rangsorolt francia Adrian Mannarino (35.) lesz.

Tenisz: Fucsovics legyőzője nyolc között Szófiában, a második kiemelt nem!

A linzi női tornán a legjobb hazai játékos 6:0, 6:0-ra kikapott.

Tenisz: rekordáron kelt el Roger Federer ütője

Közel 17 milliót fizettek az ereklyéért, amellyel alulmaradt a 2011-es Roland Garros-döntőben.

Tenisz: Szófiában kiesett az 1. és a 4. kiemelt; Janiék zakója

A moldovai ellenfele 6:2, 6:4-re verte meg Shapovalovot • Krejcíková nehezen tudott győzni Linzben.

Tenisz: Fucsovics két szettben kikapott az U21-es világbajnoktól

Honfitársunk tavaly döntős volt Szófiában, de idén – főképp gyenge adogatójátéka miatt – már az első körben kiesett.