Tenisz: a Djokovicsot legyőző olasz bejutott a döntőbe

A szerencsés vesztesként főtáblára kerülő Sonegóra az orosz Andrej Rubljov vár a fináléban.

Tenisz: Simona Halep is elkapta a koronavírust

A korábbi világelső a koronavírus-járvány miatti egészségügyi aggályok miatt nem utazott el már New Yorkba sem.

Tenisz: Fucsovics sikerrel vette az első akadályt Párizsban

A magyar játékos két szettben nyert az ATP világranglistájának 923. helyezettje ellen.

Tenisz: ismét edzésbe állt a világelső Ashleigh Barty

A 24 éves játékos márciustól egészen a közelmúltig nem találkozott az edzőjével a koronavírus miatt.

Tenisz: Djokovics mindössze három játékot nyerve búcsúzott

A világelső szerb alig 1 óra 10 perc alatt kapott ki a negyeddöntőben.

Tenisz: Zverev tagadja, hogy bántalmazta volt barátnőjét

„Miért most mond ilyeneket Olga, érthetetlen számomra.”

Tenisz: a címvédő Thiem negyeddöntőben a bécsi tornán

Az első helyen kiemelt Benoit Paire már a nyolcaddöntőben búcsúzott a nur-szultani kemény pályás férfitornán.

Tenisz: Djokovics egyre közelebb Sampras rekordjához

A szerb sztár szerdán a horvát Borna Coric felett diadalmaskodott a bécsi tornán.

Tenisz: Djokovics bejutott a nyolcaddöntőbe a bécsi tornán

Djokovics következő ellenfele a horvát Borna Coric lesz.

Tenisz: az első fordulóban véget ért Balázs Attila bécsi kalandja

A selejtezőből főtáblára jutott magyar játékost a lengyel Hubert Hurkacz 87 perc alatt győzte le.

Az élet írta – Klein Ron jegyzete

NS-VÉLEMÉNY. Ha valaki a legnagyobb bajban nyújt segítő kezet.

Tenisz: Monfils megsérült, Shapovalov kiesett Bécsben

A 34 éves francia játékos nyeretlen az ATP Touron a koronavírus-járvány miatti szünet óta.

Tenisz: Dühös vagyok, érthetetlen ez az egész – Babos Tímea

A legeredményesebb magyar teniszező szeretne egyesben is visszakerülni a jobbak közé.

Tenisz: „Csodagyerek volt” – edzője mondja Rafael Nadalról

Francisco Roig elmondása szerint a spanyol 7-8 évesen már legyőzte 17 éves ellenfeleit.

Tenisz: Fucsovics Márton és Balázs Attila is hátrébb csúszott

Babos Tímea egyéniben maradt a 111., míg párosban változatlanul negyedik.

Tenisz: A. Zverev a második kölni tornát is megnyerte

A 23 éves német 13 tornagyőzelmével toronymagasan a legeredményesebb a korosztályában.

Tenisz: Petkovic a nemek közötti egyenlőséget hiányolja

A 33 esztendős német játékos szerint jelképesen egyenlőek, de valójában nem.

Tenisz: Balázs Attila feljutott a főtáblára a bécsi 500-ason

A magyar játékos a világranglista 31. helyezettjével találkozik az első fordulóban.

Tenisz: ismét döntős a múlt héten győztes Zverev

Kis híján bejutott a másik múlt heti finalista is, de a németnek végül argentin ellenfele lesz.

Tenisz: Humbert és De Minaur jutott döntőbe Antwerpenben

A francia a brit Daniel Evanst, az ausztrál pedig a bolgár Grigor Dimitrovot búcsúztatta szombaton.

Tenisz: Balázs egy győzelemre a főtáblától Bécsben

A világranglistán 85. helyezett magyar játékos két szettben győzte le az amerikai Rajeev Ramot.

Tenisz: fehéroroszok játsszák a döntőt Ostravában

Arina Szabalenka és Viktorija Azarenka is két szettben győzte le amerikai, illetve görög ellenfelét.

Tenisz: Szabalenka 0:6, 0:4 után egy játékot sem veszített

Az ötödik kiemelt kanadai hasfalhúzódás miatt nem állt ki Grigor Dimitrov ellen.

Tenisz: Szabalenka nagyon megizzadt Gauff ellen

A második helyen kiemelt Karolína Plísková három játszmában kapott ki Veronika Kugyermetovától.

Tenisz: Simon döntő szettben búcsúztatta Shapovalovot

Antwerpenben szinte ugyanolyan eredmény született mindkét nyolcaddöntős meccsen.

Tenisz: Nincs szükség a vonalbírókra – Djokovics

A szerb a játékosok jogait, illetve helyzetét javító reformokat és változtatásokat szeretne.

Tenisz: Zverev sorozatban az ötödik meccsét nyerte meg

A német versenyző a múlt heti kölni tornát megnyerte, és már az e hetin is a nyolc között jár.

Tenisz: Julia Görges bejelentette visszavonulását

„Mindig tudtam, mit fogok érezni, amikor eljön a búcsú ideje. Most elérkezett a pillanat.”

Tenisz: „A történelem legnagyobb sportolója” – Rubljov Nadalról

A 23 éves éves orosz játékos nagyobb jelzővel nem is illethette volna a salakkirályt.

Tenisz: Párizs nem, London és Bécs igen – így alakul a világelső programja

Djokovics döntése nyomán a Roland Garros fináléját is vívó két klasszis legfeljebb az idényvégi vb-n találkozhat.

Tenisz: Federer elkezdte a felkészülést az Australian Openre

A 39 éves teniszklasszis térdét idén kétszer is meg kellett műteni, mostanra azonban kétórás edzéseket simán bír.

Összjáték: Taróczy szerint nem voltak gyengébbek a maiaknál

A teniszezők nyugdíja jó példát jelenthet a magyarországi labdarúgóknak is.

Tenisz: Evans nagy csatában jutott tovább Antwerpenben

A világranglistán 35. brit teniszező három játszmában, csaknem kétórás csata végén győzött.

Tenisz: korábbi edzőjével folytatja a munkát Babos Tímea

Thomas Drouet már a Roland Garrosra is elkísérte régi-új tanítványát.

Tenisz: Nadal elindul a novemberi fedett pályás párizsi tornán

A spanyol játékos korábban még abban sem volt biztos, hogy egyáltalán játszik-e még valahol idén.

Tenisz: Gilles Simon megint nyert a kölni első fordulóban

A hölgyeknél Ostravában Anett Kontaveit két meccslabdát hárítva győzött.

Videó: elképesztő salakpályás pontok – Fucsovics is a listán

A videó utolsó nyerője természetesen nem lehet másé, mint a salakkirály Nadalé!

Videó: Djokovics felbukkant, teniszleckét adott Belgrádban

A kutyáját sétáltató világelső néhány gyereket tanított a tenisz fortélyaira Belgrádban.

Tenisz: makacskodik a medencéje – Murray visszalépett a kölni tornától

A háromszoros GS-győztes New Yorkban a második körben búcsúzott, a Roland Garroson viszont nem jutott túl az első fordulón sem.

Tenisz: Rubljov már a nyolcadik, Fucsovics egy helyet rontott

A nőknél Babos Tímea változatlanul a 111. helyen áll.

Tenisz: Györe győzött a szardíniai viadalon

A vajdasági Györe László nyerte a 271 ezer euró (95 millió forint) összdíjazású salakpályás tornát.

Tenisz: Rubljov nyerte a szentpétervári 500-as tornát

A 22 éves orosz pályafutása hatodik ATP-tornagyőzelmét aratta • Kölnben Zverev nyert.

Videó: mosdóba menésért került bajba egy teniszező

A játékost hiába hívta a természet, a játékvezető szava erősebb volt.

Tenisz: orosz–horvát döntő lesz Szentpéterváron

Rubljov és Coric is játszmahátrányból nyerte meg a szombati elődöntőjét.

Tenisz: Györe László döntős a szardíniai tornán

A vajdasági játékos ellenfele, Musetti a 3. szettben feladta az elődöntőt, a fináléban Cecchinato következik.