Ferencváros
0 - 0
MTK
Tenisz: összejött Karacev második tornagyőzelme

A 28 éves játékos pályafutása során harmadszor játszott döntőt ATP-tornán, és Dubai után másodszor nyert.

Tenisz: Bondár Anna a főtáblán Kolozsváron

A magyar játékos csupán két játékot veszített, és 1 óra 23 perc alatt simán nyert.

Tenisz: Babos Tímea feladta a hamburgi torna döntőjét

A magyar játékos szett- és brékhátrányban volt, amikor kezet nyújtott horvát ellenfelének.

Kép: Federer-villamost állítottak forgalomba Bázelben

„Szállj fel a FedExpressre!” – írta a 40 éves játékos a Twitter-oldalán.

Tenisz: olasz–argentin döntő lesz vasárnap Antwerpenben

Moszkvában az orosz Karacev és a horvát Cilic csap össze a fináléban.

Tenisz: Bondár simán nyert a kolozsvári torna selejtezőjében

A magyar játékos vasárnap a főtáblára kerülésért a horvát Jana Fett ellen lép pályára.

Tenisz: Alekszandrova és Kontaveit játssza a döntőt Moszkvában

A görög Maria Szakkari feladta a mérkőzést orosz riválisa ellen.

Tenisz: Babos döntőbe jutott a hamburgi ITF-versenyen

A magyar versenyző két szoros játszmában kerekedett svájci riválisa fölé.

Tenisz: visszalépett a WTA-vb-től Asleigh Barty

A világelső elmondta, ki kell pihennie a 2021-es idényt, hogy minél jobb legyen Ausztráliában januárban.

Tenisz: Babos győzött, és már elődöntős Hamburgban

A világranglista 149. helyén álló magyar teniszezőnek ez az első tornája, amióta felépült csípősérüléséből.

Tenisz: Fucsovics a nyolc között búcsúzott Antwerpenben

A dél-afrikai Lloyd Harris két szettben, 6:2, 7:5-re legyőzte a magyar teniszezőt, és bejutott az elődöntőbe.

Tenisz: kiesett az első kiemelt Szabalenka Moszkvában

A férfiaknál a negyeddöntőben búcsúzott az első helyen kiemelt Rubljovot legyőző Mannarino.

Tenisz: Maria Szakkari a WTA-vb ötödik résztvevője

A 26 éves játékos Ostravában döntős, a francia és az amerikai nyílt bajnokságon pedig elődöntős volt az idény során.

Tenisz: Nakashima három szettben jutott a nyolc közé Antwerpenben

Az amerikai teniszező csaknem két és fél órás mérkőzésen győzte le svájci ellenfelét.

Tenisz: búcsúzott a címvédő Rubljov a moszkvai tornán

Az első helyen kiemelt hazai közönségkedvenc szettelőnyről kapott ki a francia Adrian Mannarinótól.

Tenisz: Fucsovics szetthátrányból fordított Antwerpenben

A magyar játékosra a hetedik helyen kiemelt dél-afrikai Lloyd Harris vár a nyolc között.

Tenisz: Babos a nyolc közé jutott Hamburgban

A magyar játékosra a negyeddöntőben a liechtensteini Kathinka von Deichmann vár.

Tenisz: Szabalenka győzelemmel tért vissza Moszkvában

A fehérorosz versenyző először lépett pályára a US Open-elődöntő elvesztése óta.

Tenisz: Babos győzelemmel tért vissza Hamburgban

A magyar játékos a nyolcaddöntőben a selejtezőből a főtáblára jutott spanyol Celia Ruizzal találkozik.

Tenisz: Muguruza nyolc között a moszkvai tornán

A világranglistán ötödik spanyol játékosnak az első körben nem kellett pályára lépnie.

Australian Open: kötelező lesz az oltás a vízumhoz

„Duplán oltottnak kell lenned, hogy Ausztráliába beléphess. Ez egy általános rendelkezés, nem csupán a teniszezőkre vonatkozik.”

Tenisz: Fucsovics Márton két szettben győzött Belgiumban

A magyar éljátékos osztrák ellenfele ellen egy nehéz és egy könnyebb játszmában nyert.

Australian Open: aligha kapnak vízumot az oltatlan játékosok

Kéthetes buborék vár a mezőnyre, amelyben a játékosok szabadon mozoghatnak a hotel és a pályák között.

Tenisz: Duckworth szetthátrányból győzött

Az ausztrál teniszező nyolcaddöntős ellenfele a harmadikként rangsorolt orosz Hacsanov lesz.

Tenisz: Lajovics legyőzte Gasquet-t Antwerpenben

Fucsovics Márton kedd este az osztrák Dennis Novak ellen lép pályára az első fordulóban.

Tenisz: Bondár és Gálfi párosban a nyolc között Tenerifén

A magyar duó 99 perc játék után hagyhatta el győztesen a pályát.

Tenisz: Roger Federer öt év után már nincs az első 10 között

A női világranglistán az első 150-ben négy magyar játékos is szerepel.

Tenisz: brit győzelem az Indian Wells-i Masters-tornán

A nőknél Viktorija Azarenka több mint háromórás csatában veszítette el a finálét.

Tenisz: Gálfi Dalma sem jutott főtáblára Tenerifén

Az MTK Budapest sportolója a luxemburgi Mandy Minellától kapott ki.

Tengerkék, igéző szemek, tüzes képek – ő lenne a legszexibb teniszezőnő?

A gyönyörű orosz sportolónő fotóiban könnyen el lehet merülni.

Tenisz: Bondár nem jutott főtáblára Tenerifén

A magyar játékos 0:5-tel kezdett a selejtező 2. fordulójában, és végül két szettben maradt alul.

Tenisz: legutóbb 2010-ben volt ilyen finálé Indian Wellsben

Két top 25-ön kívüli játékos vívja a döntőt az 1000-es kategóriájú viadalon.

Tenisz: Bondár és Gálfi a selejtező második fordulójába jutott Tenerifén

Előbbi Jana Fettet győzte le két szettben, míg utóbbi Jani Réka ellen nyert három játszmában.

Tenisz: Cicipasz és Zverev is kiesett; sosem volt még ilyen

A Masters-tornák történetében most először nincs top 25-ös játékos a legjobb négy között.

Tenisz: Medvegyev nem indul a moszkvai tornán

A versenyző azzal indokolta távolmaradását, hogy szeretne felkészülni az év hátralévő viadalaira.

Tenisz: Kerber nem jutott a négy közé Indian Wellsben

A német játékost búcsúztató Paula Badosa ellenfele Onsz Dzsabur lesz az elődöntőben.

Tenisz: Nadal még nem tudja, mikor tér vissza a pályára

A 20-szoros Grand Slam-tornagyőztes spanyol játékos bal lábsérüléséből lábadozik.

Australian Open: Andy Murray kiállt a védőoltások mellett

Kívánatosnak tartja, hogy minél több teniszező legyen beoltva azok közül, akik a tornán indulnak.

Tenisz: szettelőnyről kapott ki az első kiemelt Medvegyev

Cicipasz hatalmas csatában győzte le De Minaurt az Indian Wells-i nyolcaddöntőben.

Tenisz: kiesett a hatodik kiemelt Ruud Indian Wellsben

A nyolcaddöntő másik mérkőzésén Hubert Hurkacz simán legyőzte Aszlan Karacevet.

Tenisz: Gálfi Dalma szeretne főtáblán indulni az összes Grand Slamen

A magyar női szakág jövője szempontjából jó, hogy több versenyzőnk is ott van a top 100 környékén.

Tenisz: Zverev nyerte az olimpiai bajnokok csatáját Indian Wellsben

A nőknél a második, a harmadik és a negyedik kiemelt is befejezte a szereplést.

Australian Open: csak beoltott játékosok indulhatnak

Victoria állam sportminisztere, Martin Pakula kedden közölte a hírt.

Tenisz: kiesett az első kiemelt Plísková Indian Wellsben

A világranglista 3. helyezettje a brazil Beatriz Haddad Maiától (WTA–115.) kapott ki.

Tenisz: Kerber a nyolcaddöntőben Indian Wellsben

Anna Kalinszkaja szetthátrányból győzte le a svájci Viktorija Golubicot.