Kisvárda Master Good
5 - 1
Paksi FC
Tenisz: Alexander Zverev diadalt aratott Madridban

A 24 éves német a pályafutása tizenötödik ATP-trófeáját ünnepelte a spanyol fővárosban.

Tenisz: Carreno a 32 közé jutott Rómában

A 11. helyen kiemelt spanyol a szerb színekben versenyző Laslo Djerét búcsúztatta.

Tenisz: Gálfi Dalma elveszítette a prágai ITF-torna döntőjét

A magyar lány a verseny első kiemeltjét is legyőzte a fináléig vezető úton.

Tenisz: Elgondolkoztam azon, folytassam-e – Nadal

Nagyon örül a 20. Grand Slam-győzelmének, de szeretné megnyerni a huszonegyediket is.

Tenisz: Sascha Zverev először győzte le salakon Nadalt

A spanyol klasszis idén már másodszor kapott ki a kedvenc borításán.

Tenisz: Szabalenka lesz Barty ellenfele a madridi döntőben

A fehérorosz teniszező lesz a világelső ellenfele a szombati döntőben a spanyol fővárosban.

Videó: elképesztő trükkök, focista is lehetne Rafael Nadal!

Jobban szerette a labdarúgást, a teniszt választotta, de azért ma sem szégyenkezhet futballtudásával Rafael Nadal.

Tenisz: Nadal továbbjutott, két kiemelt kiesett Madridban

Az első helyen kiemelt spanyol klasszis csütörtökön két sima szettben, 80 perc alatt győzte le az ausztrál Alexei Popyrint.

Tenisz: Medvegyev kiesett, Thiem továbbjutott Madridban

Ashleigh Barty két szettben verte meg a hazai színeket képviselő Paula Badosát, így készülhet a döntőre.

Tenisz: Nadal és Barty is továbbjutott Madridban

A női verseny első elődöntőse meglepetésre a hazai színeket képviselő Paula Badosa volt.

Tenisz: Thiem könnyedén nyert, Brady kiesett Madridban

Az osztrák teniszező kevesebb mint egy óra alatt tudott nyerni az amerikai Marcos Giron ellen.

Tenisz: Fucsovics Márton párosban is búcsúzott Madridban

A magyar, norvég duót a Sander Gille, Joran Vliegen belga páros győzte le kedden.

Tenisz: kiemeltet búcsúztatott Fucsovics legyőzője Madridban

Alekszandr Bublik legyőzte a 11. helyen kiemelt kanadai Denis Shapovalovot a spanyol fővárosban.

Tenisz: eldőlt, nem Budapesten lesz a Fed-kupa-döntő

A Reuters tudósítása szerint az ITF meglepődött a magyar levélen, de tudomásul vette.

Tenisz: a világelső Barty simán legyőzte a Garros-bajnok Swiateket

Az ausztrál versenyző kétszettes sikerrel jutott nyolc közé a Madridban zajló salakpályás tenisztornán.

Tenisz: Dimitrov az első körben búcsúzott Madridban

A bolgár 6:3, 3:6, 7:6-os vereséget szenvedett a dél-afrikai Lloyd Harris ellen.

Férfi tenisz világranglista: Fucsovics hat helyet rontott

Továbbra is Novak Djokovics áll az élen a lajstromban – a 319. hetét kezdi elsőként.

Tenisz: stadiononként ezer nézővel indul a Roland Garros

A Philippe Chatrier Stadionba és a Suzanne Lenglenre viszont ötezer szurkoló juthat be.

Tenisz: Oszaka búcsúzott, Halep simán győzött Madridban

A világranglista második helyezettje 6:4, 3:6, 6:1-re kikapott a cseh Karolína Muchovától.

Videó: Fucsovics zseniális pontjának az év végi összefoglalókban a helye

A magyar éljátékos veresége ellenére a nap pontját szerezte kazah ellenfelével szemben.

Tenisz: grúz siker született a müncheni salakos tornán

Nikoloz Baszilasvili pályafutása ötödik, idei második tornagyőzelmét aratta.

Tenisz: Fucsovics másfél óra alatt búcsúzott a madridi tornától

A magyar éljátékos ezzel az idei salakos szezonban továbbra is nyeretlen.

Tenisz: három év kínlódás után visszavonult Dolgopolov

„Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen sérülés miatt kényszerülök karrierem befejezésére.”

Tenisz: Struff és Baszilasvili jutott be a fináléba Münchenben

A hazai pályán szereplő, hetedikként rangsorolt Struff a fehérorosz Ilja Ivaskát múlta felül.

Tenisz: a világelsőnek rövidzárlat is belefért Madridban

Ashleigh Bartyt már az első játszmában is nagy küzdelemre késztette szlovén ellenfele.

Tenisz: Ruud és Baszilasvili is elődöntőbe jutott Münchenben

Az ausztrál John Milman és a szlovákiai Gombos Norbert egyaránt búcsúzott a tornától.

Tenisz: Halep könnyedén vette az első akadályt Madridban

A kétszeres bajnok román simán, 6:0, 7:5-re legyőzte Sara Sorribest.

Tenisz: selejtezőből érkező játékos verte ki Zverevet

A Németországban zajló ATP 250-es tornán kétszeres győztes sportoló három szettben kapott ki.

Tenisz: Oszaka és Szabalenka győzelme Madridban

Az első fordulóban Oszaka honfitársát, Doj Miszakit győzte le két szettben.

Tenisz: a nyolcaddöntőben búcsúzott az első kiemelt Estorilban

A világranglista 14. helyezettjét csütörtökön a francia Corentin Moutet győzte le három szettben.

Tenisz: a világelső és a címvédő is simán nyert Madridban

Ashleigh Barty és Kiki Bertens is továbbjutott az első fordulóból a salakpályás tornán.

Tenisz: játék nélkül ment tovább a negyedik kiemelt Münchenben

A szerb Filip Krajinovicsnak a német Yannick Hanfmann lett volna az ellenfele, de nem vállalta a játékot.

Tenisz: Kevin Anderson fél év után játszhat negyeddöntőt

A 34 éves, korábbi világranglista-5. játékos a spanyol Roberto Carballest búcsúztatta Estorilban.

Tenisz: Zverev már a negyeddöntőben Münchenben

A 24 éves, első helyen kiemelt német játékos szerdán a litván Ricardas Berankis legyőzésével jutott be a nyolc közé.

Tenisz: Novak Djokovics nem indul a madridi tornán

Kijelentette, a római tornán biztosan indulni fog, utána pedig részt vesz a második belgrádi versenyen, a Roland Garros előtt.

Tenisz: kiesett a hatodik kiemelt Lajovics Münchenben

A világranglista 37. helyezettjét kedden az amerikai Mackenzie McDonald győzte le két szoros szettben.

Tenisz: a jövő évtől eltörlik Wimbledonban a vasárnapi pihenőnapot

A szervezők a lehető legkésőbb hoznak csak döntést a lehetséges nézőszámról.

Tenisz: A sikerek hajtanak tovább – Fucsovics Márton

„Nagyon nehéz újból és újból megtalálni a motivációt, minden reggel felkelni, bepakolni a táskámat és utazni, vagy edzésre menni.”

Tenisz: harmincegy bréklabda a nyitó meccsen Münchenben

A nyolcadik helyen kiemelt John Millman csaknem háromórás mérkőzésen jutott be a második fordulóba.

Tenisz: Fucsovics két helyet előrelépett a világranglistán

A Barcelonában tornagyőztes Rafael Nadal a harmadikról feljött a második helyre.

Tenisz: Andreescu koronavírusos, nem játszhat Madridban

„Jól érzem magam, pihenek, és követem a biztonsági és egészségügyi előírásokat.”

Tenisz: óriási küzdelem végén megszületett Nadal 12. sikere

A spanyol kiválóság karrierje 87. tornagyőzelmét aratta, idén az elsőt.

Tenisz: Barty győzött a stuttgarti tornán

A világelső ausztrál a döntőben 3:6, 6:0, 6:3-ra legyőzte a belorusz Arina Szabalenkát.

Tenisz: Djokovics elveszítette az év eddigi leghosszabb meccsét

Aszlan Karacev visszavágott a szerbnek az Australian Openen elszenvedett vereségért.

Tenisz: Barty és Szabalenka jutott be a döntőbe Stuttgartban

Az ausztrál világelső szetthátrányból fordítva, a második játszmát rövidítésben nyerve búcsúztatta ukrán ellenfelét.