PROGRAM NAPI BONTÁSBAN
Összes hírünk
Kiemelt híreink
NOB: új sportággal bővül a téli olimpia műsora is

48 résztvevő indulhat majd – 24 férfi és 24 nő –, és öt számban hirdetnek győztest.

Gyász: elhunyt a Nemzetközi Síszövetség előző elnöke

Gian-Franco Kasper huszonhárom esztendőn át irányította a FIS-t.

Jászapáti Petra a téli után a nyári olimpián is elgondolkodott

A 22 éves szegedi korist egyelőre a sebesség hajtja, de civilben nyugis életet tervez: fordítóként dolgozna.

Műkorcsolya: Montreal rendezi a 2024-es világbajnokságot

A nemzetközi szövetség (ISU) szerdán jelentette be, hogy a kanadai nagyváros ad otthont a versenynek.

Rövid pályás gyorskorcsolya: két keréken készült a válogatott

Az olasz emelkedőkön Valter Attilának és Dina Mártonnak szurkoltak Jászapáti Petráék.

Műkorcsolya: 2024-ben az Üllői úti csarnok lesz az Eb otthona

A még épülő létesítményben beépített hűtőberendezések lesznek, így nem kell mobiljeget csinálni.

Síugrás: új szlovén edzővel vág neki az új idénynek Vörös Virág

A 35 éves tréner a szlovén válogatott vezetőedzője is volt már.

Curling: Vállalhatatlan események történtek az ob-n – Kiss Zsolt

A kétszeres világbajnok állítja: évek óta küzdenek a szövetség hozzáállásával.

Curling: az UTE helyett a Fradi a döntőben – óvás és fellebbezés után

Nem a pályán győztes UTE 1. csapata, hanem az FTC Dream Team együttese vívja a hétvégi döntőt a Vasas ellen.

Vegyes páros curling-vb: vereség az ausztráloktól is

Palancsa Dorottya és Kiss Zsolt kettőse nagy arányú vereséget szenvedett az ausztrál csapattól.

Vegyes páros curling-vb: magyar siker a veretlen csehek ellen

Kiss Zsolték célja, hogy megszerezzék Magyarország első ötkarikás indulási jogát a sportágban.

Vegyes páros curling-vb: győzelemmel javítottak a magyarok

Palancsa Dorottya és Kiss Zsolt párosa a dél-koreaiakat győzte le.

Vegyes páros curling-vb: vereséggel kezdtek a magyarok

A küzdelmek két tízcsapatos csoportban zajlanak, amelyből az elsők rögtön az elődöntőbe jutnak.

Curling: Svájc nyerte meg a női világbajnokságot

A Calgaryban rendezett torna fináléjában a címvédő nagy csatában, 3–2-re múlta felül az oroszokat.

Síugrás: szerződése megszüntetését kérte Vörös Virág szlovén edzője

A szakember négy éven keresztül dolgozott együtt a világkupában pontszerző magyar síugróval.

Videó: fókuszban a Liu testvérek, akik arcot adtak a short tracknek itthon

Mi motiválja még őket? Miért tanulnak kínaiul írni és olvasni?

Rp. gyorskorcsolya: Tudjuk, milyen olimpiai bajnokként hazatérni – Liu Shaolin Sándor

Kezdődik a felkészülés, amelynek végén a pekingi téli játékokon egyéniben is az éremszerzés a cél.

Curling: félbeszakadt a vb koronavírusos fertőzések miatt

A verseny legkorábban akkor folytatódhat, ha az újonnan elvégzett tesztek negatívak lesznek.

Síugrás: megműtötték Tande kulcscsontját, állapota kielégítő

A sportoló egyelőre kórházban marad, mert nyugalomra és időre van szüksége a talpra álláshoz.

Alpesi sí: megvált edzőjétől egy évvel az olimpia előtt az összetett vk-győztes

A 25 éves szlovák versenyző öt éve dolgozott az olasz trénerrel, rengeteget fejlődött az irányítása alatt.

Műkorcsolya: „Néha meg kell csípnem magam, hogy ez tényleg igaz-e”

Magyar Márk és Chtchetinina Ioulia 2018 őszén találtak egymásra, jövőre Pekingben 66 év után lesz a jégen magyar páros az olimpián.

Műkorcsolya: 66 év után újra lesz magyar páros az olimpián

Chtchetinina Ioulia és Magyar Márk stockholmi vb-n nyújtott teljesítménye kvótát ér.

Síugrás: „Jó látni, hogy magához tért” – Tande jó kezekben

Családja szerint a hatalmasat bukó norvég versenyző jó kezekben van Ljubljanában.

Síugrás: Tandét felébresztették a mesterséges kómából

„Jól reagált a felébresztésre. Szemkontaktust teremtett, mozgott, és reagált a párbeszédre.″

Műkorcsolya-vb: orosz siker született jégtáncban

A 2019-ben vb-ezüstérmes duó már a ritmustáncban is az élen állt.

Síugró-vk: félbeszakították, majd törölték a csapatversenyt

„Ez volt az egyetlen helyes döntés. Túlságosan viharos volt a szél.”

Műkorcsolya-vb: hármas orosz győzelem a nőknél

Az 16 éves Anna Scserbakova nyerte a női versenyt a Stockholmban rendezett világbajnokságon.

Síugró-vk: Geiger nyerte az egysorozatos pénteki versenyt

Az összetett győztes norvég Halvor Egner Granerud ezúttal csak a 18. helyen zárt.

Műkorcsolya-vb: 23. lett a magyar kettős ritmustáncban

A Yanovskaya Anna, Lukács Ádám kettősnek nem sikerült olimpiai kvótát szereznie.

Síugrás: Tande teljesen felépülhet a hatalmas esés után

Várhatóan este ébresztik fel a mesterséges kómából, utána újabb vizsgálatok várnak rá.

Műkorcsolya-vb: olimpiai kvótát szerzett a Chtchetinina, Magyar duó

Az orosz Anasztaszija Misina, Alekszandr Galljamov kettős nyerte a párosok versenyét.

Műkorcsolya-vb: kettős japán siker a férfi rövidprogramban

A férfiaknál egyéniben nem indult magyar versenyző a világbajnokságon.

Síugrás: Kobajasi nyert, Tandét helikopter vitte kórházba

Tande zuhanása drámaian nézett ki, de a sérülései szerencsére nem életveszélyesek.

Műkorcsolya-vb: megvan a második pozitív koronavírusteszt

A világbajnokság szervezői nem hozzák nyilvánosságra az érintett nevét.

Műkorcsolya-vb: orosz vezetés, a magyar kettős is a kűrben

A párosok rövidprogramjában 18. helyen végzett a Chtchetinina Ioulia, Magyar Márk páros.

Műkorcsolya-vb: orosz vezetés a nőknél, Láng nem kvótás

A 17 éves magyar versenyző számára így is fantasztikus élmény volt a részvétel.

Műkorcsolya-vb: egy pozitív koronavírusteszt a rajt előtt

A nemzetközi szövetség tájékoztatása szerint a szervezők nem hozzá nyilvánosságra az illető nevét.

Alpesisí-vk: három nő a kereseti rangsor élén

A férfiaknál az összetett vk-győztes, a francia Alexis Pinturault végzett az élen a bevételi listán is.

Alpesisí-vk: a születésnapos Pinturault az összetett győztes

Petra Vlhová az első szlovák női versenyző, aki összetett vk-t nyert.

Alpesisí-vk: Holdener koronavírusos, norvég siker a csapatversenyben

Az északiak az elődöntőben a svédeket, a fináléban pedig a németeket győzték le.

Alpesisí-vk: törölték a csütörtöki futamokat, Kriechmayr és Gut a szakági győztes

A köd miatt törölni kellett a csütörtökre (mára) kiírt szuperóriás-műlesikló futamokat.

Alpesi sí: visszavonult a világbajnok Hannes Reichelt

A 40 éves sportoló 2015-ben szuperóriás-műlesiklásban nyert vb-aranyat.

Sílövészet: visszavonult a németek olimpiai és világbajnok sportolója

A versenyző a 2018-as téli olimpián ért karrierje csúcsára, amikor a sprintversenyt megnyerte.

Rp. gyorskorcsolya: Jászapáti duplázott az ob első napján

A férfiaknál két fiatal villogott: 1500-on Talabos Attila, 500-on Nógrádi Bence.

Alpesisí-vk: Odermatt nyerte az óriás-műlesiklást Kranjska Gorán

Női műlesiklásban az osztrák Katharina Liensberger végzett az élen a svédországi Aréban.