Paksi FC
Rp. gyorskori: négy magyar indulhat az egyéni versenyen a vb-n

Nem kaptunk plusz egy indulási jogot, a válogatott stábja döntött a csapat összetételéről.

Műkorcsolya: kijelölték a magyar csapatot a világbajnokságra

Négyből három szakágban lesz magyar versenyző március végén a stockholmi versenyen.

Északisí-vb: hármas norvég siker férfi 15 km-es sífutásban

Az orosz Bolsunov túl erősen kezdett és még a dobogóról is leszorult.

Északisí-vb: Granerud pozitív koronavírustesztet adott

Nem sokkal később az olasz válogatott vezetői bejelentették, hogy a teljes csapatukat visszaléptetik.

Északisí-vb: Vörös Virág búcsúzott a nagysáncos síugrás selejtezőjében

A négyes rajtszámmal induló magyar ugró 79.5 méterre repült, a stíluspontokkal együtt 41.3 pontot szerzett.

Északisí-vb: a 15 km után 10 km-en is Johaug győzött

Pónya Sára a 81. helyen végzett a 88 induló között.

Hódeszka-vb: Loginov megvédte címét, Papp Endrét kizárták

A nők versenyét a német Selina Jörg nyerte meg az orosz Szofija Nagyirsina és az osztrák Julia Dujmovits előtt.

Északisí-vb: norvég, svéd és német csapataranyak

Jonna Sundling, Jarl Magnus Riiber és Johannes Hösflot Klaebo is második aranyérmét szerezte a vb-n.

Rp. gyorskorcsolya: mindenkinek negatív lett a tesztje

Hétfőtől napi egy jeges edzéssel készül az együttes a rajtra – a vb pénteken a selejtezőkkel kezdődik.

Északisí-vb: lengyel aranyérem a síugróknál, normál sáncon

Női északi összetettben hármas norvég siker született.

Északisí-vb: Therese Johaug nyerte a női síatlont

Az alpesi sí vk-n lesiklásban kettős svájci siker született, Lara Gut-Behrami továbbra is megállíthatatlan.

Északisí-vb: megvédte címét északi összetettben Riiber

A norvég versenyző az ugrás után még csak a harmadik helyen állt.

Északisí-vb: szlovén arany a nőknél normálsáncon

A 22 éves Ema Klinec első világbajnoki érmét szerezte, az osztrák Maria Kramer sáncrekordot ugrott.

Északisí-vb: svéd és norvég aranyérem a nyitányon

A férfiaknál a dobogó mindhárom fokára norvég versenyző állhatott fel.

Északisí-vb: mind a négy magyar kiesett a sífutók sprintszámának selejtezőjében

A nők 112 fős mezőnyére 1.2 kilométer teljesítése várt, Pónya Sára pedig a 87. helyen zárt.

Északisí-vb: Vörös Virág búcsúzott a normálsáncos síugrás selejtezőjében

Az előtte záró kanadai Natalie Eilers mindössze háromtized ponttal gyűjtött többet.

Északisí-vb: egy magyar már biztos részt vehet az olimpián sífutásban

Kónya Ádám és Lágler Kristóf holtversenyben végezett • Pónya Sára is eljuthat még Pekingbe.

Halálforgásból feledés, avagy Orgonista Olga sportágtörténeti sikereinek nyomában

„Hat legszebb díjam mellett ma is ereklyeként őrzöm azt a kopott kis retikült, amit akkor kaptam.”

Rp. gyorskori: Még nagyon messze a vége – Liu Shaoang

Knoch Viktor szerint megismételhetetlen élmény és emlék Magyarország első téli olimpiai aranyérme.

Rp. gyorskorcsolya: olimpiai bajnokaink emlékérmet kaptak

Nekik köszönhető a magyar korcsolyázás napja – az idén őket is ünnepeljük.

Műkorcsolya: saját „trónkövetelőiket” nevelik ki a magyar jégkirálynők

Sebestyén Júlia és Hoffmann Nóra versenyzőként bizonyított, most edzőként dolgoznak az újabb sikerekért.

Műkorcsolya: Életre szóló barátság köt minket össze – Regőczy Krisztina

„Azt hiszem, az emberek lelkében úgy maradt meg, hogy mi győztünk 1980-ban.”

Sílövő-vb: osztrák és norvég aranyak a záró napon

A váltóversenyeken teljes volt a norvég dominancia, akik így összesen hét aranyat szereztek meg a lehetséges 12-ből.

Alpesisí-vb: norvég arany férfi szlalomban, Kékesi 25.

A nőknél az osztrák Katharina Liensberger diadalmaskodott.

Hódeszka ob: szlalomban Györe és Pátkai végzett az élen

Szabadstílusú slopestyle-ban Albert Lilla és Fricz Botond sikerét hozta a verseny.

Síugró-vk: Granerudot kizárták, de így is az övé a kristálygömb

A japán Kobajasi Rjoju nyerte meg a romániai versenyt.

Alpesisí-vb: Faivre a parallel után az óriás-műlesiklást is megnyerte

Az első futamot fél másodperccel nyerő, toronymagas esélyes Alexis Pinturault nem tudta befejezni a versenyt.

Alpesisí-vb: Úry Bálint kiesett óriás-műlesiklásban

A mindössze 17 éves magyar síző a csütörtöki kvalifikációban a 113 fős mezőnyben a 20. helyen zárt.

Sílövő-vb: a franciáknak sikerült jobban a hajrá vegyes párosban

Julia Simon az utolsó emelkedőn előzte meg az eddig már három aranyat begyűjtő norvég Tiril Eckhoffot.

Alpesisí-vb: Gut két századdal nyert óriás-műlesiklásban

Két magyar is bejutott a versenyszám döntőjébe.

Sílövő-vb: duplán örülhettek a norvégok a 20 km-es verseny után

A dobogó tetejére és a harmadik fokára is az északi ország egy-egy versenyzője állhatott fel.

Alpesisí-vb: Norvégia nyerte meg a csapatversenyt

Az északiak történetük során először diadalmaskodtak ebben a versenyszámban.

Műkorcsolya: visszatér a Szavcsenko, Massot olimpiai bajnok páros

A pekingi szereplés csupán öröm, és egy újabb valóra vált álom lenne a számukra.

Alpesisí-vb: módosították a női végeredményt – holtverseny

A férfiaknál a francia Mathieu Faivre lett a párhuzamos óriás-műlesiklás világbajnoka, míg a nőknél holtversenyt hirdettek az olasz Marta Bassino és az osztrák Katharina Liensberger között.

Sílövő-vb: Davidovának aranyat ért a hibátlan lövészet

Cseh világbajnoki cím a leghosszabb női távon.

Rövid pályás gyorskorcsolya: kihirdették a vb-csapatot

Visszatér az Európa-bajnokságot koronavírus-fertőzés miatt kihagyó Jászapáti Petra.

Alpesi sí: nagy magyar siker a vb-n – izraeli színekben

A férfi kombinációban 13. helyen végző Szőllős Barnabás 2018 óta izraeli színekben versenyez.

Alpesisí-vb: Shiffrin jól kombinált, osztrák tripla a férfiaknál

Az amerikai sízőnő már hat világbajnoki címnél tart.

Síugró-vk: újabb győzelmével Granerud hajszálra az összetettől

A norvég versenyző már a tizenegyedik győzelemnél tart az idényben.

Sílövő-vb: az egyiknek sikerült az élen maradni, a másiknak nem

Tiril Eckhoff a vegyes váltó és a sprintverseny megnyerése után már a harmadik aranyát szerezte a pokljukai vb-n.

Gyorskorcsolya-vb: hármas holland siker férfi 1500 méteren

Férfi 10.000 méteren pedig világcsúcs született a svéd Nils van der Poel jóvóltából.

Alpesisí-vb: elképesztő mozdulattal menekült meg a bukástól a francia – videó

Közel százhúszas tempóval száguldott Muzaton a lejtőn lefelé, aztán kimentek alóla a lábai...

Alpesisí-vb: egy századdal győzött lesiklásban Kriechmayr

A vb-történelem legszorosabb győzelmét arató osztrák második aranyát nyerte az idei világbajnokságon.

Síugró-vk: Kobajasi nyert Zakopanéban

A második a lengyel Andrzej Stekala lett, míg harmadikként a norvég Marius Lindvik végzett.

Sílövő-vb: norvég győzelem női sprintben

A norvég hibátlanul lőtt és erős tempót is diktált, így 12 másodperccel előzte meg Chevalier-Bouchet-t.