Primera División: Vadóczék pontot szereztek a valenciai gólesőben

2010.12.13. 23:05
Vadócz Krisztiánnal a soraiban 3–3-as döntetlent ért el az Osasuna a Valencia otthonában a spanyol labdarúgó-bajnokság hétfő esti mérkőzésén.

A magyar középpályás végig a pályán volt a pamplonai csapatban, amely a második félidőben kétgólos hátrányt dolgozott le – a pontot érő gólt Aranda érte el a 87. percben. Az Osasuna két vereség után szerzett újra pontot a bajnokságban. A hazavitt pont annak fényében különösen értékes, hogy a navarrai klub ezt megelőzőem legutóbb 2004 januárjában nyert a Mestallában; azóta mostanáig hétszer járt ott, és úgy veszítette el az összes mérkőzését, hogy gólt sem szerzett.

PRIMERA DIVISIÓN
15. FORDULÓ
Hétfői mérkőzés
Valencia–Osasuna 3–3 (Soldado 24., Stankevicius 32., Aduriz 42., ill. Juanfran 40., Flano 60., Aranda 87.)

1. Barcelona 15 13 1 1 46–8 +38  40
  2. Real Madrid 15 12 2 1 38–12 +26  38
  3. Villarreal 15 9 3 3 27–13 +14  30
  4. Espanyol 15 9 1 5 17–17 0 28
  5. Valencia 15 7 4 4 22–18 +4  25
  6. Atlético Madrid 15 7 2 6 24–19 +5  23
  7. Getafe 15 7 2 6 23–20 +3  23
  8. Real Sociedad 15 7 1 7 21–24 –3  22