Primera División: Vadócz fejes góljára a félpályáról jött a válasz

2011.01.15. 19:51
Hiába fejelt gólt a Villarrealnak Vadócz Krisztián, csapata, az Osasuna vereséggel zárta szombat esti mérkőzését a spanyol labdarúgó-bajnokság 19. fordulójában.

A meccset végigjátszó Vadócz a második félidő elején, egy szögletet követően a rövid sarokra érkezve fejelt egyenlítő gólt, ám alig telt el néhány perc, amikor Cani észrevette, hogy Ricardo kapus elhagyta őrhelyét, és a felezővonalról a vendégek kapujába ívelt. Bár a pamplonaiak nem adták fel, e remek gól jelentette lélektani plusz győzelemig repítette a hazaiakat.

VADÓCZ FEJESBŐL EREDMÉNYES

ÓRIÁSI GÓL A FÉLPÁLYÁRÓL!

Miközben az Osasuna tovább folytatta az útját lefelé, Pintér Ádám csapata, a Zaragoza egymás után a második hazai mérkőzését is megnyerte, és elmozdult az utolsó helyről. Pintér a cserepadon ült, nem kapott játéklehetőséget.

Két rossz sorozat is lezárult a szombati játéknapon: a Real Sociedad zsinórban négy vereség után győzött, míg a Sporting Gijón 11 fordulónyi nyeretlenség után szerzett újra három pontot.

PRIMERA DIVISIÓN
19. FORDULÓ
Getafe–Real Sociedad 0–4 (Xabi Prieto 9. – 11–esből, Griezmann 32., Aranburu 87., 89.)
Sporting Gijon–Hércules 2–0 (Barral 1., Nacho Cases 29.)
Villarreal–Osasuna 4–2 (Marco Rubén 21., Cani 50., Capdevila 65., Gonzalo 83., ill. Vadócz 47., Calleja 80.)
Zaragoza–Levante 1–0 (Gabi 45.)