La Liga: tíz tétmeccs után ismét, az idén először nyert a Depor

2017.03.05. 13:54
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 26. fordulójában a Deportivo La Coruna idegenben 1–0-ra legyőzte a Sporting Gijónt.

A vendégek a 32. percben Colak révén büntetőt végezhettek el, de Pichu Cuéllar hárította a lövést – ez neki már a második védett tizenegyese volt az élvonalban.

A szünetre így is előnnyel vonulhatott a Depor, miután a játékrész ráadásában Pedro Mosquera fejese a kapu bal oldalában kötött ki (0–1).

A második félidőben nem született gól, így a Depor tíz tétmeccs után nyert ismét – az idén először győzött.

SPANYOL LA LIGA
26. FORDULÓ
Sporting Gijón–Deportivo La Coruna
0–1 (Pedro Mosquera 45+1.)
Atlético Madrid–Valencia 3–0 (Griezmann 10., 84., Gameiro 48.)
Las Palmas–Osasuna 5–2 (Jesé 6., 86., Livaja 55., Unai García 70. – öngól, Roque Mesa 76., ill. Kodro 31., 37.)
Athletic Bilbao–Málaga 1–0 (Raúl García 72. – 11-esből)