La Liga: hazai siker Madridban és Eibarban, duplákkal

2015.11.07. 22:34
A spanyol labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában az Eibar és a Rayo Vallecano is hazai pályán győzött.

Az Eibar Sergi Enrich duplájával kétszer is megszerezte a vezetést a Getafe ellen, majd Saúl Berjón tizenegyesével be is biztosította a győzelmet.

A Rayo Javi Guerra két góljának köszönhetően nyert 2–1-re: a madridiak csatára mindkét gólját lesipuskás módjára, becsúszva szerezte már az első tíz percben. A 33 éves támadó duplájának köszönhetően a hazaiak elég előnyt harcoltak ki a folytatásra, amire szükség is volt, mert Zé Castro kiállítása miatt a 19. perctől emberhátrányban játszottak. Javi Guerra a Rayo legutóbbi nyolc találatából hatot szerzett!

Tabella, további eredmények és a nap spanyol összefoglalója itt!

SPANYOLORSZÁG, LA LIGA
11. FORDULÓ
Eibar–Getafe 3–1 (Sergi Enrich 16., 29., Saúl Berjón 61. – 11-esből, ill. Víctor Rodríguez 22.)
Rayo Vallecano–Granada 2–1 (Javi Guerra 3., 10., ill. J. Babin 53.)