La Liga: Bruma pazar góljával pontot mentett a Sociedad

2016.01.03. 13:58
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 18. fordulójában a Rayo Vallecano hiába szerzett kétszer vezetést, a vendég Real Sociedad kétszer egyenlített, így döntetlennel zárult a mozgalmas találkozó.

A kiegyenlített, jó iramú, de kevés gólhelyzetet hozó első félidőben a 15. percben szöglet utáni fejesből szereztek vezetést a házigazdák, de a hátrányba kerülő vendégek összekapták magukat, és tizenkét perc elteltével szabadrúgás után egyenlítettek. A gól ugyancsak fejesből esett.

A szünet utáni percekben Jozabed ziccerben lépett ki, és ismét vezetéshez juttatta a hazaiakat. A Real Sociedad válaszára ismételten tizenkét percet kellett várni: jobb oldali szöglet szállt át a hosszúra, ahol a Real Madrid elleni legutóbbi bajnokin is eredményes Bruma helyezkedett, aki kapásból a kapuba lőtte a labdát. Bruma Real Madrid elleni gólja is mestermunka volt, a mai nemkülönben.

A Real Madrid elleni találata négy nappal ezelőtt:

SPANYOL LA LIGA
18. FORDULÓ

Rayo Vallecano–Real Sociedad 2–2 (Diego Llorente 15., Jozabed 51., ill. Elustondo 27., Bruma 63.)