La Liga: a 95. percben dőlt el, megint kikapott az Elche

I. SZ.I. SZ.
2022.10.03. 22:56
A spanyol utánpótlás-válogatott Sergio Camello egyenlített az Elche ellen (Fotó: AFP)
A Rayo Vallecano Unai López 95. percben szerzett bombagóljával legyőzte hazai pályán a spanyol élvonalban utolsó helyezett Elchét, amely a hetedik forduló után is csak egy ponttal áll.

A vendégek az argentin Lucas Boye góljával szereztek vezetést, nyolc perccel később a spanyol U21-es válogatott csatára, Sergio Camello egyenlített. A hősiesen védekező Elche azonban nem szerzett pontot, Unai López ugyanis a legvégén kapásból 17 méterről Edgar Badia kapujába lőtt.

LA LIGA
7. FORDULÓ

Rayo Vallecano–Elche 2–1 (Camello 40., Unai López 90+5., ill. Boye 32.)

Korábbi eredmények
Real Madrid–Osasuna 1–1 (Vinícius Júnior 43., ill. Kike García 50.)
Celta Vigo–Real Betis 1–0 (Veiga 9.)
Girona–Real Sociedad 3–5 (Riquelme 23., Arnau Martínez 27., Castellanos 48., ill. Sörloth 8., 42., Brais Méndez 66., Zubimendi 72., Kubo 85.)

Mallorca–FC Barcelona 0–1 (Lewandowski, 20.)
Espanyol–Valencia 2–2 (Joselu 56., Darder 83., ill. Gabriel Paulista 53., Cömert 96.)
Sevilla–Atlético Madrid 0–2
(M. Llorente 29., Morata 57.)
Cádiz–Villarreal 0–0
Getafe–Real Valladolid 2–3 (Borja Mayoral 29., Damián Suárez 31., ill. Sergio León 20. – 11-esből, 37., Plano 49.)
Athletic Bilbao–Almería 4–0 (Inaki Williams 10., Sancet 17., Nico Williams 62., Vesga 84. – 11-esből)

1. Barcelona 7 6 1 19–1 +18 19
2. Real Madrid 7 6 1 18–7 +11 19
3. Athletic Bilbao 7 5 1 1 16–4 +12 16
4. Betis 7 5 2 10–5 +5 15
5. Atlético Madrid 7 4 1 2 12–6 +6 13
6. Osasuna 7 4 1 2 8–6 +2 13
7. Real Sociedad 7 4 1 2 12–11 +1 13
8. Villarreal 7 3 3 1 10–2 +8 12