Barca: Néhányan nem tudjátok, mit jelent a klub színeit képviselni – Xavi

2021.12.09. 14:57
Xavi nem rejtette véka alá a véleményét (Fotó: AFP)
Szerdán beszámoltunk róla, hogy a Bajnokok Ligája E-csoportjának utolsó fordulójában az FC Barcelona 3–0-ra kikapott a Bayern Münchentől, és a katalánok csoportharmadikként csak az Európa-ligában folytathatják. A Sport újságírója, Toni Juanmartí úgy tudja, hosszasan és rendkívül idegesen beszélt a meccs szünetében a Barca vezetőedzője, Xavi, aki az információk szerint azt mondta az öltözőben, hogy néhány játékosa nem tudja, milyen felelősséggel jár a Barca mezét viselni.

Rendkívül ideges volt a szünetben Xavi, hiszen csapata már kétgólos hátrányban volt, és nem tűnt úgy, hogy a második játékrészben gyökeresen megváltozna a játék képe.

A Sport úgy tudja, a klublegenda kiabálva tudatta a játékosokkal, nem elégedett azzal, amit lát. Sőt, a spanyol sportnapilap szerint azt mondta a vezetőedző, hogy „néhányan nem tudjátok, mit jelent a Barca játékosának lenni.”

A spanyol szakember kedélyállapotán nem segített a második félidőben kapott harmadik gól, és a 3–0-s vereség sem – az összecsapás utáni sajtótájékoztatón lesújtóan nyilatkozott a klub jelenlegi helyzetéről.

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
E-CSOPORT

Benfica (portugál)–Dinamo Kijev (ukrán) 2–0 (Jaremcsuk 16., Gilberto 22.)
Bayern München (német)–Barcelona (spanyol) 3–0 (T. Müller 34., L. Sané 43., Musiala 62.)