Atlético Madrid: dán válogatott játékost igazoltak – hivatalos

A madridiak a Valenciától szerezték meg Daniel Wass játékjogát.

FFT: Xavi – kalandozások egy futballzseni elméjében

2016-os riport a Barcelona mostani vezetőedzőjével, amikor még a Közel-Keleten dolgozott.

Barca: elhappolják a Tottenham elől a spanyol válogatott szélsőt – sajtóhír

A támadó kölcsönbe, 30-35 millió eurós vásárlási opcióval térhet vissza a katalánokhoz.

Barcelona: Laporta fizetési plafont vezet be a nyáron – sajtóhír

Nincs kivétel, a szabályok mindenkire vonatkoznának – még esetlegesen Erling Haalandra is.

Sevilla: kölcsönvették a Man. United támadóját – hivatalos

A szélső az idény végéig került a spanyol klubhoz, a szerződés nem tartalmaz vételi opciót.

Barcelona: nem műtik meg a sérült Ansu Fatit

A 19 éves játékos az orvosokkal egyeztetve a konzervatív kezelés mellett döntött.

Real: ilyen közel volt, hogy Neymar Madridba szerződjön – kép

A brazil klasszis karrierje egészen máshogy is alakulhatott volna, ha elfogadja a madridiak ajánlatát.

Barcelona: az Ajax argentinja egyre közelebb a katalánokhoz

A Marca beszámolója szerint a 29 éves bekk közölte az amszterdami vezetőkkel, hogy gránátvörös-kékben akarja folytatni.

La Liga: Benzemát kirabolták a Real Madrid meccse alatt

Az Elche elleni meccsen büntetőt rontott, de a pályán kívül sem akadt ok a boldogságára.

La Liga: nyerni tudott idegenben a Barcelona

A spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 22. fordulójában a Barcelona 1–0-ra nyert az Alavés otthonában.

Frenkie de Jong gólja éppen elég volt, nyert idegenben a Barcelona

Elpuskázta a ziccereit a Deportivo Alavés, továbbra sem megy a kiscsapatnak a katalánok ellen.

La Liga: először kapott ki hazai pályán a Rayo

Az Osasuna Granadában győzött, a Real Sociedad hazai pályán nem bírt a Getafével.

La Liga: döntetlent játszott hazai pályán a Real Madrid

A spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga)  22. fordulójában a listavezető Real Madrid a 15. Elchét fogadta, egyértelmű győzelmi reményekkel, de a végén örülnie kellett még a döntetlennek is.

Majdnem bukott hazai pályán a Real Madrid az Elche ellen

Benzema tizenegyest hibázott, az Elche két góllal vezetett, de a hosszabbításban Militao megmentette a hazaiakat.

La Liga: az Atlético Madrid 101 perces bajnokit nyert meg

A 90. percben még hátrányban volt Diego Simeone együttese, mégis győztesen hagyta el a pályát.

La Liga: bravúros Celta Vigo-pont a Sevilla otthonában

Papu Gómezék három perc alatt hozták be a három perc alatt összeszedett kétgólos hátrányt.

La Liga: öngól, büntető, piros lap – „kimaxolta” a Mallorca játékosa

Franco Russo aligha ilyen mesterhármasról álmodozott a Villarreal ellen.

La Liga: a Levante otthonában győzött a Cádiz

Nem sikerült nyerősorozatot építenie a Levantének, a Mallorca felülmúlása után ezúttal újra elbukott.

La Liga: hiába vezetett, simán kikapott az Espanyol a Betistől

Raúl de Tomás szerezte e meccs első gólját, a végén pedig piros lapot is kapott.

Barcelona: megvan Ansu Fati diagnózisa

Sajtóhírek szerint 2-3 hónapos kihagyás vár a 19 éves támadóra.

Király-kupa: „Nagyon rossz vagy” – Marcelo megsértette a bírót, hosszabb eltiltás várhat rá

A brazil játékosnak egyébként jó meccse volt, az első félidőben például bemutatott egy hidegvérű cselt.

Király-kupa: a Real Madrid a Bilbaót kapta a nyolc között

A Barcelonát kiejtő baszk gárda a fővárosi együttessel is hazai pályán csaphat össze.

Király-kupa: a Bilbao kiejtette a Barcelonát

A spanyol Király-kupában a Barcelona 3–2-re kikapott, így kiesett az Athletic Bilbao otthonában.

Király-kupa: a Real hosszabbítás után jutott tovább Elchében

A spanyol Király-kupa nyolcaddöntőjében a Real Madrid a hosszabbítás után, emberhátrányban 2–1-re legyőzte idegenben az Elchét, így bejutott a legjobb nyolc közé.

Hiába Ferran Torres és Pedri gólja, kikapott Bilbaóban a Barcelona

Ismét megviccelte a katalánokat az Athletic, a baszkok jutottak a legjobb nyolc közé a Király-kupában.

La Liga: a Getafe hatgólos meccsen verte meg a Granadát

A hazaiak legutóbbi négy mérkőzésükön harmadszor győztek.

A Real emberhátrányban, a hosszabbítás hajrájában fordított Elchében a Király-kupában

Marcelót a 102. percben kiállították, az Elche a szabadrúgás után gólt lőtt, mégis Hazard-ék örülhetnek.

Real Madrid: Orbán Viktor is kondoleált Gento halála után

Gento személyében „egyszerre tisztelhettünk egy zseniális játékost és Puskás Ferenc személyes jó barátját” – írta a miniszterelnök.

Barca: Dembélé kimaradt a keretből, távozhat a klubtól

Mateu Alemany sportigazgató elmondta, nincs szükségük olyan játékosra, aki nem hisz a projektjükben.

Király-kupa: a Sociedad kiejtette az Atlético Madridot

A „matracosoknak” a 80. percig kaput eltaláló lövésük sem volt, 2–0-ra kaptak ki.

Női futball: a 91. percben nyerte meg az el Clásicót a Barcelona

Az aranylabdás Alexia Putellas a hajrában döntötte el a meccset, így a katalánok lesznek ott a spanyol Szuperkupa-döntőben.

La Liga: a Celta Vigo legyőzte, és meg is előzte az Osasunát

Hugo Mallo és Santi Mina is betalált az első félidőben, fontos meccset nyertek meg a hazaiak.

Barcelona: Nem tudunk tovább várni Dembélére – Xavi

A francia támadó ma dönthet a szerződéshosszabbításról.

Gyász: a Santiago Bernabéuban elbúcsúztatták Gentót – videó

A legendás játékos tiszteletére felállított emlékhelyen a hat BEK-trófea is helyet kapott.

Akitől felbillent balra a pálya – Gentóra emlékezünk

Ő segítette az 1956-os forradalom után emigrálni kényszerülő Puskás Ferenc beilleszkedését a Real Madridba.

Emlékezés: Bene Ferenc is játszott Gento búcsúmeccsén

A Bernabéu Stadion megnyitásának 25. évfordulóján a magyar játékos pályára léphetett a Real Madrid mezében.

La Liga: a Betis átgázolt a Deportivo Alavésen

Már az első félidőben három góllal vezettek a dobogós pozícióban lévő hazaiak.

Gyász: Megtisztelő volt vele egy csapatban játszani – Tóth-Zele József Gentóról

„Öcsi balösszekötőben mindig csak elkiáltotta magát, hogy »Paco, mész!«, és ő már viharzott is a vonal mellett.”

Emlékek egy legendás támadósorról Gentóval és Puskással

Kopa, Rial, Di Stéfáno, Puskás, Gento – csak 10 tétmeccsen szerepelt együtt, mégis ez lehet a világ valaha volt legjobb támadósora, írja a Marca.

Gyász: barátok, kollégák és rivális csapatok búcsúznak Gentótól

„Nem tudsz olyan csöndben távozni, ahogyan szerettél volna; emberként és játékosként is nagyszerű voltál.”

Gyász: elhunyt a Real Madrid legendája, Francisco Gento

A hatszoros BEK-győztes labdarúgó 1958 és 1966 között Puskás Ferenc csapattársa volt a királyi gárdában.

Barcelona: Xavi magához vonzza a kis Xavit?

TÉLI ÁTIGAZOLÁSOK, 2022. Milyen válság? A PSG-től igazolhat a Barcelona, ahol egyre nagyobb fákba vágják a fejszéjüket, miközben Dembélé 240 milliót kér.

Barcelona: Umtiti megsérült az edzésen, műteni kell

A francia védő lábában eltörött egy csont, kedden már meg is operálják.

Spanyol Szuperkupa: a legszomorúbb győztes – Hazard arcán minden ott van

A Real Madrid belga sztárja sem az elődöntőben, sem a döntőben nem kapott játéklehetőséget.

Spanyol Szuperkupa: a Real Madrid vitte haza a trófeát

A királyi gárda 2–0-ra legyőzte az Athletic Bilbaót Szaúd-Arábiában.