Ferencváros
0 - 0
MTK
La Liga: Luis Suárez duplájával a sírból jött vissza az Atlético

A 25. percben már két góllal is vezetett a Betis, de a végén csak büntetővel tudott nyerni a Rayo ellen.

Barca: dühös szurkolók vették körbe Koeman kocsiját – videó

A katalán klub Twitter-bejegyzésében elítélte a történteket, és védelmi intézkedéseket tervez.

La Liga: a Real Madrid győzni tudott a Barcelona otthonában!

A La Liga 10. fordulójának nagy rangadóján a Barcelona 2–1-re kikapott odahaza a Real Madridtól.

Két gól a 90. perc után, kikapott a Barcelona a Real Madridtól

Hiába Agüero gólja a legvégén, előtte Alaba és Lucas Vázquez is betalált: madridi siker az el Clásicón!

La Liga: nyolcgólos meccset nyert meg a Sevilla

Julen Lopetegui csapata 4–1-re is vezetett, de ekkor a Levante hét perc alatt két gólt lőtt.

La Liga: Dest újfent támadót játszik – a Barca–Real kezdőcsapatai

Gavi és Ansu Fati is kezd • A fővárosiak a Rodrygo, Benzema, Vinícius hármassal támadnak.

La Liga: új generáció bizonyíthat az idény első el Clásicóján

A korszakváltás után Lionel Messi és Cristiano Ronaldo nélkül játsszák a rangadót.

La Liga: Unai Emery csapata az Athletic Bilbaótól is kikapott

Az El-címvédő Villarreal két győzelem és öt döntetlen mellett már két vereséget számlál, és csak a 13. helyen áll.

La Liga: négygólos meccsen ikszelt az Elche és az Espanyol

Az Elche továbbra is veretlen hazai pályán, míg az Espanyol nem tudott még győzni idegenben ebben az évadban.

La Liga: a Valencia a 98. percben mentett pontot a Mallorca ellen

Az 55. percben emberelőnybe került a Valencia, amely a hajrában két gólt is szerzett.

FFT: a 2000-es évek – amikor az el Clásico őrületté fajult

A Barca és a Real rivalizálása az új évezred első évtizedében emelkedett magasabb szintre.

La Liga: meglepetéspontot ért az utolsó pillanatok remek gólja

Az Osasuna a döntetlennel is feljött a második helyre a spanyol tabellán.

El Clásico: akár tizenhárom játékos is debütálhat

A Barca oldalán Agüero és Depay, míg a madridiaknál Camavinga és Alaba is első csúcsrangadójára készül.

El Clásico: Iniesta szerint a Barca legyőzheti a Real Madridot

A Barcelonának megvan a csapata ahhoz, hogy megnyerje nemcsak az el Classicót, hanem a La Ligát is.”

Barcelona: Laporta álma tizenegy saját nevelésű játékos a kezdőben

„Olyan futballistákat lenne jó a csapatunkban látni, akik nálunk nevelkedtek.”

Barcelona: a francia szélső a Newcastle-ban köthet ki – sajtóhír

A Barca rengeteg bukhat Dembélén, 2017-ben 124 millió fontért szerződtette a Dortmundból.

Hotelszoba – Somogyi Zsolt jegyzete

NS-VÉLEMÉNY. Leo Messi egyre inkább otthon van Párizsban.

Barcelona: Ansu Fati 2027-ig hosszabbított, egymilliárd a kivásárlási ára – hivatalos

A katalánok mezében 47 mérkőzésen eddig 15 alkalommal talált be.

Barcelona: Ansu Fati hamarosan hosszabbíthat – sajtóhír

Portugáliába utazott a Barcelona sportigazgatója, hogy tárgyaljon a támadó ügynökével.

La Liga: a Betis legyőzte az Alavést, jöhet a Bayer

Az El-ben az FTC-vel azonos csoportban szereplő sevillaiak Borja Iglesias góljával nyertek.

Barcelona: videón az új Camp Nou, ilyen lesz az új stadion

Videón mutatja most be a stadion végleges látványterveit az FC Barcelona.

Videó: Fati vagy Gaya gólja volt a nagyobb? Így győzte le a Barca a Valenciát

Depay könyörtelenül bevágta a tizenegyest, Coutinho idén először talált be bajnoki meccsen.

Real Madrid: Nem állok távol az Aranylabdától – Benzema

„Persze, hogy álmodozom róla, kisgyerekkorom óta ez jár a fejemben.”

La Liga: a Barcelona fordítani tudott a Valencia ellen

Az FC Barcelona a bajnokságban tavaly november óta először kezdő Ansu Fati vezérletével 0–1-ről fordítva 3–1-re győzött a Valencia ellen.

A Barca Fati vezérletével fordított a nagy visszatérők meccsén

Depay és Coutinho is betalált, Sergio Agüero bemutatkozott, győzelem a Valencia ellen.

La Liga: elveszítette bajnoki veretlenségét a Villarreal

Az Osasuna eddig ugyanannyi pontot szerzett, mint a Real Madrid, Sevilla, Atlético Madrid hármas.

La Liga: továbbra is tartja a lépést az élmezőnnyel a Sevilla

Nyolc mérkőzésen 17 pontot gyűjtött az andalúz együttes, amellyel jelenleg a harmadik helyen áll a tabellán.

La Liga: fordított, s nyert a Vallecano az Elche ellen

Mario Hernández és Randy Nteka is betalált, a tabella negyedik helyén állnak a madridiak.

La Liga: emberhátrányban győzött, élre állt a Real Sociedad

A Levante és a Getafe nem bírt egymással, továbbra sincs meg a két csapat első sikere.

Real Madrid: az aranylabdás 2023-ig szóló szerződést kötne

A 36 éves Luka Modric megállapodása jövő nyáron lejár, de a hírek szerint maradna a klubnál.

Barca: Dani Alves visszatérne? Felhívta Laportát – sajtóhír

A brazil futballista állítólag szívesen játszana ismét a katalán klubnál, amely egyelőre hezitál.

Videó: van szabad 3 órája? Íme, Messi összes spanyol bajnoki gólja!

A spanyol liga YouTube-csatornájának szerkesztői kiváló péntek esti programmal kedveskedtek a szurkolóknak.

Ma már csak emlék... – ez történt a hat trófeát nyerő FC Barcelona tagjaival

Messi Párizsban, Xavi Katarban, Iniesta Japánban: csak Piqué és Busquets maradt hírmondónak.

Barcelona: Pedri hosszabbít, egymilliárd euró a kivásárlási ára – hivatalos

A 18 éves játékos az elmúlt idényben 52 tétmérkőzésen kapott szerepet a katalán együttesnél.

Barca: megsérült a védő, aki eddig minden meccsen játszott

Ronald Araújo az argentinok elleni világbajnoki selejtezőn szenvedett combsérülést.

Barcelona: Pogba, Rüdiger, Dybala – szabadon igazolható játékosok jöhetnek

A nehéz pénzügyi helyzet miatt az FCB olyan játékosokat keres, akikért nem kell átigazolási díjat fizetni.

Real Madrid: sérülten tért vissza, kihagyhatja az el Clásicót

A 23 éves védőt a Kolumbia ellen gól nélküli döntetlenre végződő vb-selejtezőn kellett lecserélni.

La Liga: elhalasztották a Real és az Atlético meccsét

Olyan dél-amerikai futballistáik vannak, akik ezen a héten vb-selejtezőkön lépnek pályára.

La Liga: játékoscserén dolgozik a Real és a Chelsea

A Real Madrid Reece James játékjogát kérné cserébe a Chelsea-től Eden Hazard-ért.

Bayern: börtönbe kerülhet a francia válogatott védő – sajtóhír

A bajor gárda 2019-ben klubrekordot jelentő 80 millió euróért szerződtette Lucas Hernándezt.

Barcelona: egymilliárd euró lesz Pedri kivásárlási ára – sajtóhír

A mindössze 18 éves középpályás 2026 nyaráig hosszabbíhat a katalánokkal.

Barca: Sergio Agüero fél órát játszott az edzőmeccsen

A 33 éves argentin csatár még nem lépett pályára tétmérkőzésen a Barcelonában.

La Liga: Barcelonában ismét telt ház lehet a stadionokban

Ez azt jelenti, hogy a Barca vasárnap akár 99 354 néző előtt fogadhatja a Valenciát.

Barca: amikor Ronaldo a félpályáról cselezve lőtt parádés gólt – videó

A brazil klasszis 3-4 védőt is „beültetett a hintába”, majd higgadtan fejezte be a kapussal szemben az egyéni akciót.

Barcelona: fontos támadók állnak újra Koeman rendelkezésére

Sergio Agüero és Ousmane Dembélé sérülés miatt nyár óta harcképtelen volt.