Kisvárda Master Good
5 - 1
Paksi FC
La Liga: sokba kerülhet ez a döntetlen a Real Madridnak

A címvédő elképesztő mérkőzésen játszott döntetlent a Sevillával, Eden Hazard a 94. percben egyenlített.

Gólt, büntetőt, bajnoki címet is elvett a VAR a Real Madridtól?

La Liga: élesedik a kiesés ellen küzdők csatája

Az Eibar újabb lépést tett a bennmaradás felé, a Valladolid pedig közelebb került a kiesőzónához.

Barcelona: nem úszta meg csonttörés nélkül a világbajnok

Busquets kellemetlen sérülést szenvedett, de vélhetően nem kell hosszú kényszerpihenőre vonulnia.

Real Madrid: Hazard senkit sem akart megbántani – Zidane

„Ő itt szeretne sikeres lenni. Bocsánatot kért mindenkitől, amit nagyon jól tett.”

La Liga: Bármi megtörténhet, még versenyben vagyunk – Piqué

Simeone: Amit kértem a játékosoktól, megtették, és ez örömmel tölt el.

Atlético: Jan Oblak a Premier League-be szerződhet – sajtóhír

Az ESPN azt írja, az Atlético óriási veszteséget könyvelt el a koronavírus miatt, Oblak kivásárlási ára enyhítheti a bajt.

La Liga 2: az Espanyol egy év után visszajutott az élvonalba

Nem kellett sokáig várniuk a katalán együttes szurkolóinak, hogy ismét az első osztályban láthassák csapatukat.

La Liga: örülhet a Real Madrid, döntetlen a Barca–Atlético

Ha vasárnap a Real Madrid legyőzi a Sevillát, átveszi a vezetést a tabellán.

Örülhet a Real Madrid, döntetlen lett a Barca–Atlético

Ha vasárnap a királyi gárda legyőzi a Sevillát, átveszi a vezetést a tabellán.

La Liga: a hajrában mentett pontot odahaza az Alavés

Kellett a hazaiak egy pontjához a technika segítsége is, Joselu fejesét a gólvonal mögött érte el a kapus.

Real Madrid: Sergio Ramos ismét megsérült, lemaradhat a hajráról

A királyi gárda vasárnap a bajnoki cím szempontjából kiemelten fontos rangadón a Sevillát fogadja.

Videó: amikor Dani Alves bitang nagy szabadrúgásgólt lőtt az Atlétinek!

A brazil szélső találatával már félóra elteltével 3–0-ra vezetett a Barcelona, a vége 5–2 lett.

La Liga: élt az emberelőnnyel, stabilizálta 5. helyét a Sociedad

Raúl Guti nehéz helyzetbe hozta csapattársait azzal, hogy már a 11. percben piros lapot kapott.

La Liga: Ha négy meccset nyerünk, bajnokok leszünk – Koeman

A holland szakember úgy kalkulálhat, a Real Madrid botlik még • Simeone sosem nyert még a Camp Nouban.

Barcelona: a klub a bírósághoz fordul Koeman eltiltása miatt

A vezetőedzőt a Granada ellen elveszített bajnoki mérkőzésen állították ki múlt csütörtökön.

Az adósság fogságában – Joan Laporta és a nehéz, de testhezálló barcelonai feladat

A Bernabéunál kifeszített óriásplakáton azt üzente riválisnak: „V árom, hogy újra találkozzunk.”

Barcelona: elkezdték a tárgyalásokat Sergio Agüero ügynökeivel – sajtóhír

Lionel Messi maradásában is kulcsszerepet játszhatna az argentin támadó érkezése.

Barcelona: újabb műtét vár Ansu Fatira, Portóba utazott

A támadónak előzetesen négy hónapos kihagyást jósoltak, ennek ellenére már fél éve sérült.

Barca: Messiéknél ünnepelt a csapat, vizsgálatot indított a liga – sajtóhír

Bár a játékosok szabad téren találkoztak, megszegték a Covid-szabályokat.

La Liga: vereség a Bilbaótól, elszálltak a sevillai aranyálmok?

Az andalúziai együttes hátránya hat pont a listavezető Atlético Madrid mögött.

Valencia: a bajnoki hajrá előtt menesztették a vezetőedzőt

Javi Gracia a legutóbbi hat fellépésén csak három pontot szerzett a csapattal a ligában.

La Liga: a Barcelona fordítani tudott a Valencia otthonában

A Barcelona 3–2-re nyert a Valencia otthonában a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a La Liga 34. fordulójában.

Valencia–Barcelona, öt gól a második félidőben!

Tovább folyik a gyilkos harc a La Liga aranyáért, Messi és Griezmann ismét eredményes volt.

La Liga: kis lépést tett a bennmaradás felé a Valladolid

A döntetlennek köszönhetően a Real Betis is lépett egy kicsit a nemzetközi indulás felé.

Barcelona: tízéves szerződéssel bírhatják maradásra Messit

Az argentint még az MLS-be is elengednék játszani, később a klub csapatvezetőjeként dolgozhatna.

La Liga: a Real Madrid két góllal legyőzte az Osasunát

Kissé nehezen, de begyűjtötte a három pontot a Real Madrid, amely 2–0-ra legyőzte az Osasunát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 34. fordulójában.

A hajráig bírta az Osasuna, hozta a kötelezőt a Real Madrid

A pamplonaiak csak lesgólig jutottak, az első félidőben mindent elpuskázó hazaiak a végén döntöttek.

La Liga: kimaradt a büntető a végén, győzött az Atlético

A kiesés ellen harcoló Elche a 91. percben tizenegyest hibázott a listavezető ellen.

Mindenki egyért – Joan Laporta első barcelonai elnökségének krónikája

Elment a klinikára, ahol Guardiola gyereke megszületett, s ott helyben felkínálta neki a kispadot.

La Liga: a Celta is elkapta a mélyrepülésben lévő Levantét

A három pont megszerzésével a vigóiak biztossá tették, hogy ősszel is az élvonalban játszanak.

Barcelona: Koeman lemarad az Atlético elleni rangadóról

A tréner csütörtökön, a Granada ellen 2–1-re elveszített bajnokin kapott piros lapot.

Barcelona: hosszabbítottak a saját nevelésű hátvéddel

Százmillió eurós kivásárlási záradékot rögzítettek a tehetség új szerződésében.

La Liga: megsérült az Atlético Madrid balhátvédje

Kérdéses, hogy a bajnoki cím szempontjából döntő fontosságú Barcelona elleni rangadón pályára léphet-e.

La Liga: Bármelyik bajnokságban tudnék jól játszani – Jan Oblak

A szlovén kapus nem tudja, hogy mit hoz a jövő, de most arra koncentrál, hogy a sérülések elkerüljék.

Barcelona: Nagy lehetőséget szalasztottunk el – Koeman

A holland szakember a kiállításáról is beszélt a Granadától elszenvedett vereség után.

La Liga: micsoda meglepetés, kikapott odahaza a Barcelona!

A spanyol La Ligában a Barcelona mindenképpen győzni akart a Granada ellen, a vendégek azonban elvitték a Camp Nouból mindhárom pontot (1–2)!

A Barcelona vezetést szerzett Messi góljával, majd jött a hideg zuhany

Ugyanis a Camp Nouban eddig még csak pontot sem szerző Granada Machís és a veterán Jorge Molina góljával fordított.

Real Madrid: véget ért a spanyol védő idénye – sajtóhír

Dani Carvajal ebben az évadban csupán tizenöt tétmérkőzésen játszott.

La Liga: Bilbaóban pontot rabolt az alsóházi Valladolid

Hiába vezettek két alkalommal is a baszkok, nem tudták megnyerni a találkozót.

Barca: a PSG „visszautasíthatatlan” ajánlatot tenne Messinek – sajtóhír

Az ajánlatban kétéves szerződés szerepel harmadik éves hosszabbítási opcióval.

Képek: újabb apartmant vásárolt Lionel Messi a floridai metropoliszban

Az 511 négyzetméteres fényűző lakás minden szegletéből lélegzetelállító kilátás nyílik.

La Liga: akár már a jövő héten visszatérhetnek a szurkolók!

Az ügyben az egészségügyi minisztériumnak kell kimondania a végső szót…

Barca: Coutinho visszakerülhet Liverpoolba, de nem az Anfieldre – sajtóhír

Az Everton 40 millió eurót is kifizetne a Barcának, hogy a Goodison Parkba csábítsa a brazilt.

La Liga: otthon kapott ki az Eibar, sodródik a kiesés felé

A házi gólkirályságra törő svéd légiós 14. gólja győzelmet ért a Real Sociedadnak.