Kisvárda Master Good
5 - 1
Paksi FC
Röplabda: Szakmáry Gréta Törökországban folytatja pályafutását

A 110-szeres válogatott játékos a világ egyik legerősebb női bajnokságába igazol.

Női röpi Eb-sel.: Dánia is kipipálva – küszöbön az Eb-részvétel

Ha pénteken Budapesten a mieink ismét legyőzik az izraelieket, akkor sorozatban negyedszer is ott lehetnek az Eb-n.

Férfi röpi Eb-sel.: a mieink csak szorongatni tudták az éllovast

Két játszmában is sikerült húsz pont fölé jutnia a magyar csapatnak, de 3:0-s vereség lett a vége.

Férfi röpi Eb-sel.: nem borult a papírforma a fehéroroszok ellen

Másfél szettig jól tartotta magát a Koch-csapat a jóval esélyesebb riválissal szemben.

Női röpi Eb-selejtező: bravúros fordítás után élen a válogatott

A házigazda franciák 2:1-re, a döntő szettben pedig 9:6-ra is vezettek, de végül a mieink örülhettek.

Férfi röpi Eb-sel.: legyőzték Norvégiát, a csoport élén a magyarok

A harmadik szettben 21:14-ről, hétpontos hátrányból is fordítani tudtak a mieink.

Női röpi Eb-sel.: magabiztos kezdés és győzelem Izrael ellen

Mindössze 44 pontot engedélyezett női válogatottunk Izraelnek az Európa-bajnoki selejtezők első fordulójában.

Női röplabda: a cél az Eb-szereplés kiharcolása a selejtezőben

A 107-szeres válogatott csapatkapitány, Szakmáry Gréta szerint gyorsan eltelt a kéthetes edzőtábor.

Röplabda: „Olyan kapitányunk van, mint amilyen Rossi vagy Ivkovics”

Pádár Krisztián: Meg akarjuk nyerni az Eb-selejtezőt. De ezt elvárni nem lehet tőlünk.

Röplabda: Kiverem a fejekből a megfelelési kényszert – Koch Róbert

A férfiválogatott új kapitánya nem tart a debütálástól, mondván, annál rosszabb nem lehet, mint ami volt.

Férfi röplabda: Bármit megteszek, ami a közös érdeket szolgálja – Pádár Krisztián

A 24 éves klasszis feladóátló szerint pozitív változások történtek a férfi válogatottnál.

Férfi röpi: második meccsén is kikapott a válogatott Svájctól

A jövő hétvégén rajtoló Európa-bajnoki selejtezőkre készülő férfi röplabda-válogatott a második felkészülési mérkőzésén is kikapott Svájctól – közölte az MTI.

Röplabda BL: a Kedzierzyn Kozle győzött a férfi fináléban

A Trentino a harmadik játszmában szépített, de egyenlíteni már nem tudott a lengyelek ellen.

Röplabda: kikapott Svájctól a magyar férfiválogatott

Koch Róbert szövetségi kapitány kísérletezésre használta a találkozót.

Röplabda BL: a Conegliano nyerte meg a női döntőt

Öt szettben dőlt el a török VakiBank Istanbul elleni csata, amely a végsőkig nagyon szoros volt.

Röplabda: alig kétéves magyar sportággal erősít a hazai szövetség

A teqvoly és az MRSZ képviselői együttműködési megállapodást írtak alá.

Női röpi: a mieink másodszorra már legyőzték a szlovénokat

Ez volt az új kapitány, Jakub Gluszak első győzelme a magyar válogatottal.

Női röpi: vereséggel debütált a válogatott kispadján Gluszak

A szlovénok elleni felkészülési mérkőzésen 3:1-es vereséget szenvedett a nemzeti együttes.

Férfi röplabda: Csodát nem lehet tenni, de nem keresünk kifogást – Koch Róbert

A magyar válogatott kapitánya szerint öt-hat év kell, hogy eljussanak arra a szintre, ahol a női csapat most tart.

Női röplabda: Tóth Fruzsina marad a Nyíregyháza játékosa

„A következő évadban a hazai mérkőzések mellett nemzetközi szinten is komoly kihívások elé nézünk.”

Női röpi: továbbra is Németh Szabolcs irányítja a címvédő Nyíregyházát

„Úgy gondolom, hogy ez egy út első állomása, ahonnan tovább, feljebb szeretnénk lépni.”

Női röplabda: görög vezetőedzővel folytatja a Vasas

A Stuttgarttal német bajnok, kétszeres Német Kupa-győztes 42 éves szakember hároméves szerződést kötött.

Női röpi Extraliga: Jakub Gluszak távozik a Vasastól

A tréner úgy érezte, neki és a csapatnak is új impulzusokra van szüksége.

Strandröpi: férficsapatunk indulhat az olimpiai selejtezőben

Az oroszok visszalépése miatt versenyben maradtak a mieink a tokiói indulásért.

Női röplabda Extraliga: a Vasas végzett a harmadik helyen

A Vasas Kaposváron tudott nyerni vasárnap, így megszerezte a női röplabda Extraliga harmadik helyét.

Férfi röplabda Extraliga: a MAFC lett a bronzérmes

A Vegyész már 2:0-ra is vezetett, de végül mégis a MAFC nyerte meg a mindent eldöntő meccset.

Női röplabda Extraliga: a Gödöllő vívta ki az indulás lehetőségét

Vasárnap a 12 pontos GRC a kétpontos székesfehérváriakkal találkozik, a TFSE 0 ponttal zárt.

Férfi röplabda Extraliga: könnyedén nyert a DEAC Tatán

A debreceniek 3:0-ra nyerni tudtak a MÁV Előre Bericap tatai otthonában szombaton.

Röplabda: „Nem húzom a strigulákat az ajtófélfán” – Jókay Zoltán a bajnoki címeiről

A Pénzügyőr mestere a hatodik tréner lett, aki mindkét nem hazai bajnokságában a csúcsra ért.

Női röpi Extraliga: az UTE 5., az MTK 7. lett; kiesett a DVTK

Az Újpest így kivívta a részvételt a Challenge-kupában • A bronzéremért zajló csata még nem dőlt el.

Férfi röpi Extraliga: csak az ötödik meccs dönt a bronzról

Kiegyenlítette a párharcot a Kazincbarcika, miután sima győzelmet aratott a MAFC-BME felett.

Férfi röpi Extraliga: nyert a Dunaújváros Debrecenben

Az éllovas Kistext sima győzelmet aratott a Kecskemét felett.

Férfi röplabda Extraliga: története során először bajnok a Pénzügyőr

A bajnoki döntő negyedik mérkőzésén 3:1-re győzték le a budapestiek a Kaposvárt.

Férfi röpi Extraliga: megint a MAFC-nál az előny a bronzcsatában

A Vegyész kezdte jobban a meccset, de aztán a fővárosiak fordítani tudtak.

Női röpi Extraliga: előnybe kerültek a fővárosi csapatok

Az MTK, az Újpest és a Vasas is vezet a helyosztók harmadik mérkőzését követően.

Férfi röplabda Extraliga: koronavírus-gyanú miatt nem állt ki a Dág

A Kecskemét könnyedén, 3:0-ra tudott győzni a DEAC ellen az 5-8. helyért folyó küzdelemben.

Férfi röpi NB I: a Fino miatt elmaradt a bajnokavatás

A harmadik meccset is jól kezdte a Pénzügyőr, de aztán nagyot fordult a világ.

Söpréssel: 1. Covid19 – Malonyai Péter jegyzete

NS-VÉLEMÉNY. Ha megkövetelni nem is lehet, reménykedni muszáj abban, hogy a sport, a játék erősebb.

Női röplabda Extraliga: a Vasas egyenlített a Kaposvár ellen

A harmadik helyéért zajló párharc 1–1-re áll • A DVTK szetthátrányból fordítva 3:2-re nyert.

Férfi röplabda Extraliga: egyenlített a Kazincbarcika

1–1-re áll az egyik csapat harmadik sikeréig tartó párharc a MAFC-BME ellen.

Röplabda: Szakmáry Gréta négy év után távozik Schwerinből

A 29 éves ütőjátékos ebben az idényben csapatkapitánya volt az együttesnek.

Női röpi Extraliga: játék nélkül bajnok a Nyíregyháza

A Békéscsaba koronavírusos megbetegedések miatt már a hétfői első találkozóra sem tudott elutazni.

Férfi röpi Extraliga: a Pénzügyőr egy lépésre került a trófeától

A Pénzügyőr a döntő eddig rendezett mindkét mérkőzését megnyerte 3:0-ra.

Férfi röpi: győzött és feljutott az Extraligába a Kistext

Játék nélkül őrizte meg extraligás tagságát a DEAC, miután a Dág nem utazott el Debrecenbe.

Férfi röpi Extraliga: nagy csata után előnybe került a MAFC-BME

Az első két szettet a hazaiak nyerték, ám ezt követően a Vegyész egyenlíteni tudott.