Serie A: új edzővel sem megy az újonc Beneventónak

2017.10.29. 14:24
Immobile 14 találatával vezeti a góllövőlistát (Fotó: AFP)
Tizenegy forduló után továbbra is pont nélkül áll a Benevento labdarúgócsapata az olasz labdarúgó-bajnokság élvonalában, az újonc ezúttal hazai pályán kapott ki 5–1-re a Laziótól.

A Benevento a hét elején váltott edzőt, Marco Baroninak kilenc vereség után kellett távoznia, de utódja, a 38 éves Roberto De Zerbi sem tudott csodát tenni. Ugyan szerdán majdnem sikerült a pontszerzés a Cagliari ellen, de a 94. percben esett egyenlítő találatara a szardíniai együttes még a 95. percben tudott válaszolni.

Ezúttal azonban semmi sem segített, a 4. percben Bastos góljával szereztek vezetést a vendégek (0–1).

A 13. percben Ciro Immobile egy szép kiugrás után növelte az előnyt (0–2).

A 24. percben Immobile passzát követően a hosszú saroknál bevetődő Adam Marusics már háromra növelte az előnyt (0–3).

Az 55. percben a marokkói Asraf Lazaar révén csupán szépítésre futotta a hazaiak erejéből (1–3).

A 76. percben Marco Parolo visszaállította a négygólos különbséget, Nani passzából 16 méterről volt eredményes.

A csereként beállt Nani nem elégedett meg ennyivel, a 86. percben ő is betalált, beállítva a Lazio 5–1-es győzelmét.