Serie A: háromgólos sikert aratott az Udinese az újonc ellen

CS. M.CS. M.
2021.08.27. 20:35
Simán nyert otthon az Udinese (Fotó: Getty Images)
Az Udinese magabiztosan, 3–0-ra nyert otthon a Venezia ellen az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 2. fordulójának első mérkőzésén, pénteken.

Az Udinese az első fordulóban kétgólos hátrányból tudott ikszelni a Juventus ellen, míg a Venezia több mint egy félidőt emberelőnyben játszva kapott ki Napolitól 2–0-ra. Az újonc ezúttal jól kezdett, több helyzetig is eljutott a mérkőzés elején, de a vezetést a 29. percben az Udinese szerezte meg Ignacio Pussetto góljával.

Ezt követően már a hazaiak uralták a meccset és a 70. percben végleg el is döntötték azt: egy közeli lövést még hárított a Venezia kapusa, ámGerard Deulofeu belőtte a kipattanót. Ezt követően a 93. percben még Nahuel Molina is betalált (3–0), így az újonc nulla, az Udinese négy ponttal áll két fordulót követően.