Serie A: Simeone kezdte, majd a hajrában jött a góleső

K. Zs.K. Zs.
2019.09.20. 22:44
A Cagliari hazai pályán 3–1-re legyőzte a Genoát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 4. fordulójának péntek esti nyitányán.

Giovanni Simeone – az Atlético Madridot edző Diego Simeone 24 éves fia – a második félidő első percében fejelte a mérkőzés első gólját, amelyet „természetesen” nem ünnepelt meg.Giovanni Simeone – az Atlético Madridot edző Diego Simeone 24 éves fia – a második félidő első percében fejelte a mérkőzés első gólját, amelyet „természetesen” nem ünnepelt meg.

Természetesen, hiszen a 2016–2017-es idényben a Genoa játékosaként mutatkozott be az olasz élvonalban, és az akkor szerzett 12 gólján felbuzdulva vitte el a Fiorentina. (A következő két kiírást a firenzeiek soraiban töltötte, most az ő kölcsönjátékosukként játszik Szardínián.)

Simeone idénybeli második gólja nem lett volna elég a győzelemhez, hiszen Christian Kouamé a 83. percben egyenlített.

Csakhogy a szerencse a hazaiak pártjára állt, Cristián Zapata szinte azonnal besegített egy öngóllal, majd egy parodisztikus körülmények között induló ellencsapás végén Joao Pedro is beköszönt – így lett a vége 3–1.