Serie A: mumusa ismét betalált a Laziónak, de jött Immobile

2018.12.02. 19:58
Megvan Immobile kilencedik gólja a 2018–2019-es szezonban (Fotó: AFP)
Sergio Pellissier góljára Ciro Immobile válaszolt, így 1–1-es döntetlent játszott a sereghajtó Chievo otthonában a Lazio az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 14. fordulójában.

A 39 esztendős Sergio Pellissier szerezte az összecsapás első találatát. Az olasz veterán már nyolcadszor vette be a Serie A-ban a Lazio kapuját, ennyi gólt pályafutása során egyetlen ellenfélnek sem lőtt – igaz, legutóbb 2012 szeptemberében volt eredményes a fővárosiakkal szemben (1–0).

A második félidőben Ciro Immobile révén érett góllá a Lazio mezőnyfölénye: a bajnokságban 9. találatát jegyző csatár a 66. percben egy 15 méterről eleresztett, megpattanó lövéssel egalizált (1–1).

A rómaiak a hajrában is nyomtak, összesen 19 lövéssel zárták a találkozót, a Chievo másik korelnöke, a szintén 40. életévét taposó Stefano Sorrentino azonban nem engedett újabb gólt a vendégeknek.