Serie A: most sem kapott gólt a Milan, amely legyőzte a Genoát

B. D. K.B. D. K.
2022.04.15. 22:58
Egy gól az elején és egy gól a végén (Fotó: Getty Images)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 33. fordulójának péntek késő esti mérkőzésén a Milan 2–0-ra legyőzte odahaza a Genoát.

Jól indult a találkozó a Milan számára, amely a 11. perc elején jobb oldali beadás után Rafael Leao révén megszerezte a vezetést (1–0). VIDEÓ ITT!

Kevés helyzetet és összesen egy kaput eltaláló kísérletet hozott az első játékrész. A szünet után sem dúskáltunk a helyzetekben, a 87. percben pedig a hazaiak bevitték a kegyelemdöfést, Junior Messias volt közelről eredményes (2–0). VIDEÓ ITT! A Milan legyőzte a Geonát, és az élre ugrott.

Érdekesség, hogy Stefano Pioli együttese sorozatban hatodik tétmérkőzésén és zsinórban ötödik bajnokiján nem kapott gólt, s két döntetlen után nyert ismét. A Genoát továbbra is a kiesőzónában találjuk.