Serie A: kétszer is vezetett, de pont nélkül maradt a Cagliari

B. L.B. L.
2020.10.31. 22:41
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 6. fordulójának szombat esti mérkőzésén a Bologna otthon 3–2-re legyőzte a Cagliarit.

A meccset a vendégek kezdték jobban, az első negyedóra végén Sottil bal oldali beadása után Joao Pedro volt eredményes, de a játékrész végén Barrow kilőtte a hosszú felsőt (1–1).Joao Pedro volt eredményes, de a játékrész végén Barrow kilőtte a hosszú felsőt (1–1).

A fordulást követően Zappa előkészítése után Giovanni Simeone visszavette az előnyt a vendégeknek (1–2), viszont nem sokáig örülhettek, mert tíz perc múlva már a Bologna vezetett: előbb Soriano lőtte ki a jobb alsót, majd Barrow a bal alsót (3–2).

A mérkőzés jegyzőkönyvéhez hozzátartozik, hogy Sorianót a 92. percben kiállította a játékvezető.

OLASZ SERIE A
6. FORDULÓ
Crotone–Atalanta 1–2 (Simy 40., ill. Muriel 26., 38.)
Internazionale–Parma 2–2
(Brozovic 64., Perisic 90+2., ill. Gervinho 46., 62.)
Bologna–Cagliari 3–2 (Barrow 45., 56., Soriano 52., ill. Joao Pedro 15., G. Simeone 47.)